Wybór CB radia :)

wesoly1601

Koledzy pytanie jest proste, potrzebuje pilnie CB radia bo mój alan100 plus troszkę kiepsko sobie radzi na mieście... szumi itd. Antenkę mam Hustlera jakąś zwykłą która na allegro ok 90 pln kosztuje.

Lecz pytanie dotyczy CB radia które wejdzie mi w tą półeczkę pod kierownicą po lewej stronie. Coś z tego? Co lepsze?

Czy coś innego w podobnych cenach?

Dzięki za pomoc koledzy! Powodzonka :)

uniden 510 xl lub uniden 520 xl to są dobre radia ??[br]Dopisany: 15 Listopad 2007, 21:17 _________________________________________________ja mam 510 i jestem zadowolony

:th:

uniden 510 xl lub uniden 520 xl to są dobre radia ??

tak jest i zmieszczą się w tą półeczkę, ja bym brał 520xl bardzo dobre i też mam zamiar takie zakupić (mam 510), zmieszczą się tam tez president_y bo to to samo co unident tylko w 'droższej obudowie"

te z pierwszego i trzeciego linka raczej tam się nie zmieszczą.

mial byc klubowy zakup unidena 520xl ale cos nie wyszlo ;) a duzo chetnych bylo

sam je bede kupowac w najblizszym czasie

i wiem ze duzo osob z forum je ma i sa zadowoleni bo jest na podzespolach presidenta

mial byc klubowy zakup unidena 520xl ale cos nie wyszlo ;) a duzo chetnych bylo

sam je bede kupowac w najblizszym czasie

raczej odwrotnie president na częściach unidenta.

Ja mam President Johny II .. miesci mi sie w półke i jestem zadowolony :th: . Co do Unidenów to moj ojciec ma w Sprinterze ..tego 510 i ma problemy z nim :disgust:

jakbyś mógł sprecyzować jakie problemy, to będzie wiadomo więcej a koledze pomoże to w wyborze.

A ja dla odmiany powiem coś o TTI :thumbup: Mam ten drugi niższy model 770 i jestem zadowolony, co prawda, w mieście raczej nie używam, no niby tylko jak po Lublinie jadę, to raczej wyciszam, bo tam nie jest mi potrzebne, ale żeby jakieś zakłócenia były to nie, tylko wiadomo, jak się jest w mieście to się zbiera sporo innych co też gadają i się nakładają fale... Ogólnie TTi jest ok, mam je już rok i daje radę, nie potrzebowałem jakiegoś arcy super radyjka, dla mnie takie wystarczy, ważne że informacje jakich potrzebuję do mnie docierają :thumbup: a i inni też nie mają problemów z odsłuchaniem moich informacji :wink4::cool:[br]Dopisany: 16 Listopad 2007, 13:22 _________________________________________________Aaaaaa i jeszcze jedna mała informacja dość istotna dla niektórych osób... TTI nie mieści się w półeczkę :decayed: Ale ja sobie z tym problemem poradziłem w inny dobry sposób :wink4: No i duży plus dla gruszki w TTI: kabel łączący gruszkę z radiem jest bardzo długi a to wg mnie jest też istotne, radio może być po lewej stronie a gruszka po prawej. Kto używa ten wie o co chodzi :wink4:

ja kupiłem ostatnio ALANA 100+ z HUSTLEREM za 289 zł

miałem kiedys UNIDENA i powiem ze ALAN wydaje mi sie jakie taki lepszy no i ma modulacje FM

uniden 510 i Hustler na klapie bagażnika daje dobre efekty :th:

ja bym polecał z tego zestawienia tego TTI'a ..a jesli chodzi o taką kase to Unidenka 520 .. zalezy co chcesz.. czy mniejsze wymiary czy moze multifunkcyjność AM/FM która za granicą się przydaje :)

koledzy polecam intek m-m700 ma duzo bajerkow i niezle sie sprawdza w dzialaniu, najlepszy z tych bajerkow to zmiana kanalow z gruszki jak i blokowanie kanalow.podpiolem do tago 150 cm meganke i rewela :th:

Moi znajomi co mieli hustlera mówią że to g....i taki sam zasięg i powymieniali na mlki 145

Hustler to przereklamowane badziewie, które po roku czasu trzeba wyrzucić ze względu na kiepską konstrukcję.

Ja w sumie mógłbym załatwić klubowy zakup Alana i do tego antenki typu ML lub jej odpowiednika SIRIO - sam ją mam i rewelacja.