Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

blind1

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez blind1

  1. doberek najlepszego w nowym roku lotry
  2. chetnie, tylko do grudnia jestem na kontrakcie w de
  3. doberek panowie mieszkam od niedawna w jaworzu,wiec postanowilem odwiedzic kolegow na forum
  4. doberek z rana
  5. doberek z wieczora
  6. doberek z rana
  7. Dało się odczuć tez jak powietrze uderzyło w sprinter. Jak fala uderzeniowa
  8. Huk był potworny
  9. Jak jechałem dziś z pracy piorun trafił w barierki dzielace pasy ruchu. Myślałem że ogluchlem, na szczęście jechałem prawym pasem
  10. używane laptopy mam ... był taki fajny mały IBM/lenovo ze stacją dokująca i dvd w tej stacji czyli jak wszytko poinsatlujesz to nosisz tylko lapka bez napędu - solidna obudowa jak na IBMa przystało ... kabli/vaga nie mam Właśnie bardziej mi chodziło o kabel z vagiem, ale w zestawie zjakims małym laptokiem tez bym kupił
  11. To czynnie spędzasz urlop. Fajnie.... Ja na urlopie tez musiałem troszkę popracować i a6 ogarnąć bo będę sprzedawal ---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ---------- Nie masz może jakiegoś fajnego sprzętu z dobrym softem do ogarnięcia audiczek
  12. co tam Karolu u ciebie
  13. Doberek z rana:hi:
  14. dziękuję ze zrobiłeś to za mnie na przyszłość będę pamiętał . za felusie chce 1200 ---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ---------- Niestety oponki do wymiany, znaczy na tor do palenia gum się nadają ---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ---------- Kupione były ww Niemczech z salonowym autem, ja odkupilem je i używałem dwa sezony. Sprzedaje a6 wiec i letnie koła chce sprzedac ---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ----------
  15. http://i.imgur.com/oxVNebM.jpg ---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 16:20 -------- ---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:37 ---------- Proszę ---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ---------- Proszę
  16. ---------- Post dopisany at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ---------- to są te felgi
  17. A no pracuje, ktoś musi ---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ---------- a co u ciebie Adamie. ---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ---------- Mam ładne felusie do sprzedania. Sorry ze tak na forum ale nie ma opcji wysyłki wiec dotyczy to tylko kogoś z wlkp kto może sobie po nie podjechać. Są to bbs 17 dedykowane do b8 czarne. W zestawie mam pierścienie centrujace jak by ktoś chciał je wcisnąć do b5 ---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ---------- Vario jest w temacie tych feluni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.