-
[B5 AHU] Zamek od klapy bagażnika
Niestety nie znalazłem twojego przypadku masz może jakiś link do tego?
-
[B5 AHU] Zamek od klapy bagażnika
Witam Mam pytanie w moim avancie a konkretnie z tyłu w bagażniku jest lampka którą jak ustawie żeby zapalała się jak otworze klapę to pali się non-stop. Jak robię test na sucho czyli otwieram klapę i wciskam ten cyngiel w zamku to swiatło gaśnie ale dopiero jak przeskoczy dwa razy (czyli po wcisnięciu wkrętakiem w cyngiel są dwa położenia zameczka na pierwszym swieci na drugim już jest ok) Co zrobić żeby na pierwszym przeskoku gasło światło albo jak zrobić aby po zamknięciu klapy w zamku przeskakiwał cyngiel o dwa razy. Nie wiem czy nie zamotałem zbytnio ale w razie czego to jeszcze będę wyjaśniał w trakcie. Pomóżcie proszę.
-
[B5 AHU] Stuki w układzie kierowniczym
ale można to jakoś łatwo usunąć
-
Woda z tyłu za pasażerem
No dobra a jeśli to tędy leci co mówicie to co mam zrobić żeby się pozbyć problemu
-
Woda z tyłu za pasażerem
a czyli możliwe że wylatuje z jednej strony jutro sprawdzę dzisiaj zauważyłem że na gumowym dywaniku jest woda co mnie zaciekawiło a odpływ od powietrza jest nad dywanikiem (wszystko by się zgadzało) jutro sprawdzę.
-
[ALL B5] Montaż automatycznego włącznika świateł
Witam Montował może ktoś automatyczny włącznik świateł jeśli tak to jakiej firmy i jak to zrobić Pozdrawiam
-
Woda z tyłu za pasażerem
Ale u mnie woda stoi tylko z prawej strony a jak leci kanałami powietrznymi to powinna być chyba również pod siedzeniem kierowcy i za kierowcąa to wygląda tylko na to że leci pod nogi tylnego pasażera jeśli chodzi o szyby odpada
-
[ALL] Czujnik ciśninia klimatyzacji-wymiana
Witam Nie działa mi klima a więc pojechałem do znachora i powiedział że do wymiany czujnik ciśnienia w klimatyzacji ale on tego nie naprawi Gdzie w warszawie mogą mi zmienić ten czujnik podobno trzeba wypuścić gaz z klimy z góry wielkie dzięki
-
Woda z tyłu za pasażerem
Witam może miał ktoś problem tego typu a więc mam pełno wody z tyłu za pasażerem skąd leci? z góry dzięki za pomoc
-
[B5 AHU] Stuki w układzie kierowniczym
Witam Wszystkim. Mam problem tego typu iż po energicznym ruszaniu kierownicy w prawo i w lewo słychać delikatne stuki co to może być?
-
Interface Ross-Tech USB nieznaleziony!
ok dzięki
-
Interface Ross-Tech USB nieznaleziony!
kupiłem coś takiego http://www.allegro.pl/item349943725_polski_vag_2_5_usb_obd2_vw_audi_skoda_seat_f_v.html a soft to Polski VAG 2.5[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2008, 10:22 _________________________________________________Czyli co mogę go sobie kolokwialnie mówiąc ( wsadzić ) czy tak
-
Interface Ross-Tech USB nieznaleziony!
Kupiłem na allegro za 150 zł z oprogramowaniem jest to polskiej produkcji
-
Interface Ross-Tech USB nieznaleziony!
Używam USB na laptopie
-
[B5 AHU] Nie działa klimatyzacja - pomocy
Witam. Mam problem z klimatyzacją a więc po załączeniu klimy słychać że zapadki w samochodzie się zmieniają na klimę ale nie zaczyna lecieć to samo powietrze mało tego to po 10 sekundach słychać jak same łopatki przeskakują na stan bez załączenia klimy ale jednocześnie śnieżynka nie gaśnie Co to może być dodam że jeszcze nie używałem klimy w tym samochodzie gdyż kupiłem go w listopadzie czy jeśli klima jest nienabita to będą takie objawy
zawadzkm
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta