Jump to content
IGNORED

[B5 AHU] Zamek od klapy bagażnika


zawadzkm
 Share

Recommended Posts

Witam

Mam pytanie w moim avancie a konkretnie z tyłu w bagażniku jest lampka którą jak ustawie żeby zapalała się jak otworze klapę to pali się non-stop. Jak robię test na sucho czyli otwieram klapę i wciskam ten cyngiel w zamku to swiatło gaśnie ale dopiero jak przeskoczy dwa razy (czyli po wcisnięciu wkrętakiem w cyngiel są dwa położenia zameczka na pierwszym swieci na drugim już jest ok) Co zrobić żeby na pierwszym przeskoku gasło światło albo jak zrobić aby po zamknięciu klapy w zamku przeskakiwał cyngiel o dwa razy. Nie wiem czy nie zamotałem zbytnio ale w razie czego to jeszcze będę wyjaśniał w trakcie. Pomóżcie proszę.

Link to comment
Share on other sites

Zamek klapy zaskakuje na taki kwadratowy zaczep w dolnym pasie. Ten zaczep jest przykrecany dwoma śrubami. Musisz odkręcić te śruby i przesunac zaczep w kierunku do siebie (jak stoisz za samochodem).

p.s śruby są pod plastikiem-osłoną krawędzi bagażnika - musisz zdjąć te osłonę.

Link to comment
Share on other sites

U mnie jest inaczej, jest jakby toczek metalowy w tulejce, który przesuwając sie po uniesieniu klapy do góry, zwiera styki i sie zapala światełko. Słychac nawet jak sie on przesuwa więc nie wiem czy u mnie jest cos skopane czy nie, póki co wszystko działa jak powinno

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...