Skocz do zawartości
IGNOROWANY

TATOO & PIERCING ma ktos? '-)


wustyle

Rekomendowane odpowiedzi

co to bedzie ..... kotwica ? ... :polew:

a tak powaznie tez sobie kiedys zrobie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ... usunąłbym, jakby się dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam :decayed: jak narazie jeden : imie corki na plecach ale w niedlugim czasie bedzie next :kox: :kox: bo to jednak prawda jak ma sie jeden to chce sie miec wiecej i wiecej

o taki mam 821a5ec7ca82e29b.jpg :polew:ale mam krzywe plecy :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsza była historia jak bylem w studiu i powiedziałem ze chce imię na plecach, a bylem z moja kobieta to koleś zapytał sie mnie czy jestem tego pewny bo później będzie ciężko to usunąć :decayed:, ale jak powiedziałem mu ze ma to być imię córki to odetchnął z ulga :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem ci ze pewnie będe kochał swoje dziecko bardzo mocno ale na to bym sie nie zdecydował :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ... usunąłbym, jakby się dało.

Zawsze da sie przerobić :wink4:

Kiedyś widziałem jak koleś przerobił sobie portret żony ...na rozwścieczonego demona :polew: ..akcja po rozwodzie :naughty:

Gotyk fajna rzecz ..ale to juz troszkę oklepane ... :tongue4:

Pracowałem kiedyś z ludźmi którzy lubili takie ozdabianie swojego Ciała ..jeden chłopak zaczynał od jednego tatuażu na ręce..i skończył na tym , że jest cały wytatuowany w orientalne ..japońskie wzory ( karpie , lilie , lotosy ect. ) ..fajnie to wygląda ..ale dla człowieka który lubi zmiany to po prostu nie przejdzie :wink4:

...ja jestem takim typem człowieka ..planowałem ..ale doszedłem do wniosku ..że patrzyć sie całe życie na ten sam malunek na skórze to nie dla mnie :tongue4: ...może zrobie jeden ..wzór celtycki ..między łopatkami ...ale możeeeeeee....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy inaczej miał być jakiś tatoo ale nie miałem dokładnie pomysłu, a ze akurat mała już była na świecie to tak wyszło :decayed: tej dziary nie będę się wstydził nigdy

ragga to nie gotyk szukałem po necie właśnie czegoś innego i przypadkowo wpadłem na jakieś czcionki do Office, nawet nie pamiętam już jak się nazywa. I koles ze studia dal mi zniżkę 100zl za to żebym dal mu cały alfabet tej czcionki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacicie za sesje czy za całośc projektu ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja płaciłem przedpłatę 100 na przygotowanie wzoru i żeby się nie rozmyślić i później 300 , po zejściu strupów poprawka w cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeszcze planujecie ? :decayed: Bo to choroba .. i zakładam , że na jednym sie nie skończy ..czy na dwóch .. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dałem do zrobienia znajomemu graficiarzowi wzór na oba przedramiona związane z biomechanika na jednej motyw ognia na drugiej wody/lodu lub coś innego co mi przyjdzie do głowy przed zrobieniem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys myslalem o tatuazu, jak trenowalem mocno boksik i dochodzila silka, chcialem albo na przedramieniu albo na lydce

ale przemyslalem i zrezygnowalem.

ogolnie zawsze bylem przeciwny, totalnie ciezko mi tolerowac tatuaze u dziewczyn zwlaszcza/głównie nad posladkami.

chyba za duzo filmow "akcji" :gwizdanie: sie naogladalem zeby mi sie dobrze kojarzyly takie tatuaze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...