Skocz do zawartości
IGNOROWANY

TATOO & PIERCING ma ktos? '-)


wustyle

Rekomendowane odpowiedzi

gdzieś już takie coś widziałem ... a wogole to jak bylem w studio koleś pokazywał mi zdjęcia dziar robionych po to by zasłonić błędy skóry rożnego rodzaju, i np jak ja mam na plecach rozstępy bo za dużo chyba urosłem :decayed: to te miejsca sa praktycznie nie do poznania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś już takie coś widziałem ... a wogole to jak bylem w studio koleś pokazywał mi zdjęcia dziar robionych po to by zasłonić błędy skóry rożnego rodzaju, i np jak ja mam na plecach rozstępy bo za dużo chyba urosłem :decayed: to te miejsca sa praktycznie nie do poznania

Dokładnie .. Cover tatto :wink4: Ludzie zaczęli od jakiegoś czasu ukrywać takie rzeczy za tatuażami ..ale w sumie lepsza farba niż ochydna blizna czy inne deformacje skóry .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżka miał kiedyś epizod w poprawczaku,

opowiadał, że był tam gość którego wszyscy się bali,

miał na czole dziarę Boże kopsnij rozumu... :decayed: :decayed: :decayed:

a tak poważnie, to widok starych roznegliżowanych sześćdziesięcioletnich otyłych kapci nad chociażby Bałtykiem i

ich zdeformowane tłuszczem i starczym ciałem tatuaże skutecznie mnie odstraszają od tego przedsięwzięcia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...,a ja to pie...le-mam krzyz na cale plecy,6 naboi od kalacha na przedramieniu i zadziargane ''buraki'' na barku,blizne wielkosci paczki papierosow po nieudanym tatuazu na drugim przedramieniu,historie z zakazeniem po uprzednim usowaniu tatoo ''domowym'' sposobem(troche sostalo,ale co tam... :decayed:),blizne na czole,jakby mi ktos lufe przylozyl i nie trafil,a w pracy na poczatku sie krzywo patrzyli,potem im przeszlo-wiekszych odjazdowcow w swoim zyciu widzialem,dlatego sie tym nie przejmuje...a czy bym usunal? hmmm....plecy-to tylko wyciecie skory i przerobienie tego na jakichs abazur do lampy,albo witraz w kosciele...a jesli juz,to chyba tylko po to,zeby zrobic miejsce na nastepne... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blizne na czole,jakby mi ktos lufe przylozyl i nie trafil,

:polew: :polew:

Ja na plecach mam kościotrupa,na barku 3d literka a na łydce znaczek chiński,zawsze moja babcia powtarza czy ja mam równo pod sufitem :kox:

Poznałem kiedyś gościa co dosłownie był reklamą tatuaży to że był cały po tatuowany to jeszcze nic bo na głowie miał wydziarane rogi jak u diabła do tego wydziarał sobie jeszcze ranty powiek na czarno :kox: :kox:(nasze panie też to robią ale kredkami)

Zawsze będzie to przyciągać wzrok ale zdaje mi się że tolerancja już dorasta do tego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie w pl juz powoli oswaja sie spoleczencstwo ... ale nie do wszystkiego bo moj ojczym ma wytatuowane okolo 70% ciala w tym takze oczy ... tak jak laski sobie kredka maluja , fakt ze to stara recydywa i jedynie na ochroniarza do klubu go przyjmuja do pracy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zrobił sobie na szyi ale wiem ze z moja kaprawa morda do żadnej pracy by mnie nie przyjęli :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dziare na bicepsie i ramieniu i mam zamiar coś domalować na wiosnę :naughty:

2up8v0l.jpg

kolega z bojóweczki cały od szyi do nadgarstków...nogi też ale tribale na łydkach... to dla mnie juz przeginka...

2saxxsh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dziare na bicepsie i ramieniu i mam zamiar coś domalować na wiosnę :naughty:

2up8v0l.jpg

kolega z bojóweczki cały od szyi do nadgarstków...nogi też ale tribale na łydkach... to dla mnie juz przeginka...

2saxxsh.jpg

o chłopie..ale tam ciężarów dowaliłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ciężary to ciężarki dla małych dzieci :polew:

na łopatce mam kawałek tribala ale nie mam fotki i będę trochę na wiosnę plecy malował ale w granicach rozsądku bo może wrócę do zawodu a to nie przejdzie.....kolega na zdjęciu jest nauczycielem wychowania fizycznego i miał ogromne kłopoty z tymi malunkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dłuuugo zastanawiałem się nad stworzeniem takiego wątku ale w końcu znalazłem :gwizdanie:

no więc dołączam się i ja za swoimi dwoma :decayed: (następny już w przyszłym tygodniu) :kox:

nikt mi nie powie że nie jest to uzależniające :banan2:

obie fotki robione zaraz po robociźnie :evil:

0f0da05b38af5291med.jpg

c39d4ff5cc80534fmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:[br]Dopisany: 17 Maj 2009, 16:53_________________________________________________ja jestem w trakcie szukania następnego wzoru / napisu, nie spieszy mi si ezabardzo ale juz szukam :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jeszcze kilka planów...

jeden lub dwa wykonam w następnym tygodniu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym miał spełnić swoje wszystkie plany to zabrakło by mi kasy i miejsca na skórze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :gwizdanie:

ja z "żoną" mamy manie na tym punkcie akurat...

w planach mam jeszcze:

-na stopie tak żeby zachodziło na łydke (wzór jest)

-na brzuchu z prawej strony

-na lewej łopatce (wzór jest) - robimy w przyszłym tyg

-na nadgarstakch obu :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Maj 2009, 17:03_________________________________________________generalnie to kocham ten ból :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dłuuugo zastanawiałem się nad stworzeniem takiego wątku ale w końcu znalazłem :gwizdanie:

no więc dołączam się i ja za swoimi dwoma :decayed: (następny już w przyszłym tygodniu) :kox:

nikt mi nie powie że nie jest to uzależniające :banan2:

obie fotki robione zaraz po robociźnie :evil:

0f0da05b38af5291med.jpg

c39d4ff5cc80534fmed.jpg

Co znacza te slowa ?? To tajemnica czy nie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...