Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bar.mag

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. doczytalem sie ze koles go sam wystylizowal na rs4 robote odwalil
  2. witam natknalem sie na cos takiego i to chyba nie jest orginal co myslicie? ale wyglada pieknie i ten kolor!!! http://link.marktplaats.nl/435000670
  3. siema SOMES dzisiaj rozmawialem z kolega szefa,jest policjantem,mowi ze jedyne ograniczenia to 120km/h na autostradzie niema nic w przepisach o "trumnie". pozd
  4. soko fura tez kiedys smigalem c4 ale na pierwszym filmiku to wogole nie mozna sie skupic
  5. niestety stala sie niedobra rzecz audi jest na sprzedaż,mysle ze jeszcze kiedys bede jezdzil jakims poki co teraz worze swoje cztery literki Volviakiem V40 z 98r jak 185tys najechane i potwierdzone ksiazka sprawuje sie niezle fotki wieczorem.
  6. mysle ze bez duzego grila to calosc fadnie by wygladalo maska faktycznie odstaje ale raczej jest robiona na bed look-a,tyl i bok dosyc ciekawie sie prezetuje
  7. Dziś w piękny słoneczny dzionek na przechadzce po miescie natknąłem sie na to o to wozidło,powiem szczerze ze jeżeli chodzi o materiały i spasowanie to robił to jakiś profesjonalista bo naprawdę wszystko ladnie było dopasowane i lakier naprawdę ladnie sie prezętował na tym body kit-e,jednak co do grila można sie doczepić nie wszystkim musi sie podobać,mi osobiście nie podoba sie,to lampy całkiem źle nie wygadają z reszta sami ocencie
  8. Wszystkiego dobrego!!!Ja sie dalem zaobraczowec 6 sierpnia do tej pory nie zaluje
  9. jezeli chodzi o koszta to ledy ori od a6 te na blotnik w aso w holandi wiedzialem za 50e(L+P)niewiem jaki jest koszt tych co wchodza na klape dochodzi do tego jeszcze drogi kpl do a4 w przeciwnym razie trzeba auto pewnie zostawic na kilka dni nie wszystkim to odpowiada ale efekt jest zarabisty wygladaja swietnie
  10. bar.mag odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    no ladnie wygladaja te ledy sam robiles czy kupiles?
  11. pisz do PIOTRUSIA napewno cos poradzi
  12. 1100km eindhoven-kluczbork +300km po klu 120l :gwizdanie:
  13. u mnie jest podobnie mianowicie juz sie zaczyna mapa zawieszac w holandi znajomy mowi ze to wina RNS-E ponoc do 2005roku sa problemy z laserem w serwisie najpierw czyszcza a jak nie pomaga to zmiana napedu.
  14. moge zalatwic cala odprawe celna sorry za OT

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.