filip1001

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia filip1001

Reputacja

1. Ja na bieżąco obserwuje wątek i jednocześnie nadzoruję czy wypowiedzi są zgodne z cenzurą
  2. Ja nie jestem gorszy od Was i też mogę
  3. Panowie, jestem przed wyborem paneli podłogowych (zastanawiam się nad firmą Egger- znacie ? może coś lepszego ? ) oraz drzwi wewnętrznych (DRE PORTA itd. ) Jakie są Wasze doświadczenia ?
  4. Halo halo. Doszedł jakiś spot do skutku? Jeśli nie to proponuję środę 19.04 w Suwałkach. Godzina do ustalenia, myślę jakaś 18 ?
  5. Panowie, ja jutro nie dam rady, do wieczora jestem w trasie Może czwartek ?
  6. Człowiek próbuje być miły to od razu się czepiają Następny tydzień jak najbardziej- pamiętajcie tym razem zapraszam do BAU.
  7. No skoro tak poważna osobistość jak sylwiasty w tym tygodniu nie może to proponuję spota w następnym tygodniu
  8. Ludzie kochani a co tu znów porobili na tym forum. Chyba jakaś zmiana wyglądu ostrzejsza. Najbliższy spot może w BAU ? Znalazłem nawet fajne miejsce na herbatkę klubową
  9. Nigdy go nie widziałem na tym forum. A co potrzebujesz ?
  10. Mega profeska ! gratulacje i powodzenia
  11. To kojarzę auto Numery zaczynają się bodajże BAU 14***