filip1001

A6 C7
    3.0 TDI V6
    quattro

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Ja na bieżąco obserwuje wątek i jednocześnie nadzoruję czy wypowiedzi są zgodne z cenzurą
  2. Panowie, jestem przed wyborem paneli podłogowych (zastanawiam się nad firmą Egger- znacie ? może coś lepszego ? ) oraz drzwi wewnętrznych (DRE PORTA itd. ) Jakie są Wasze doświadczenia ?
  3. Halo halo. Doszedł jakiś spot do skutku? Jeśli nie to proponuję środę 19.04 w Suwałkach. Godzina do ustalenia, myślę jakaś 18 ?
  4. Panowie, ja jutro nie dam rady, do wieczora jestem w trasie Może czwartek ?
  5. Człowiek próbuje być miły to od razu się czepiają Następny tydzień jak najbardziej- pamiętajcie tym razem zapraszam do BAU.
  6. No skoro tak poważna osobistość jak sylwiasty w tym tygodniu nie może to proponuję spota w następnym tygodniu
  7. Ludzie kochani a co tu znów porobili na tym forum. Chyba jakaś zmiana wyglądu ostrzejsza. Najbliższy spot może w BAU ? Znalazłem nawet fajne miejsce na herbatkę klubową
  8. Nigdy go nie widziałem na tym forum. A co potrzebujesz ?
  9. To kojarzę auto Numery zaczynają się bodajże BAU 14***