Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Damian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Bierz Assistance dla świętego spokoju i pamiętaj żeby mieć w aucie kamizelki odblaskowe, trójkąt i gaśnice
  2. Cena jest spoko, w Polsce też ceny apartamentów z jakimś tam poziomem nie są wcale niskie
  3. Jest nas dwóch :) 16 czerwca ogień do Makarskiej
  4. Kowi nie gadaj że ty jeszcze jeździsz tym skladakiem? Szok ?
  5. Która trasę zawsze wybieracie? Słowacja i Węgry czy Czechy Austria Słowenia? Która wygodniejsza i szybsza?
  6. Panowie polećcie mi jakąś dobrą miejscowe na Chorwacji na pierwszy wyjazd z rodzinka w czerwcu?
  7. Padło na Baśka Voda
  8. Poleci ktoś dobry apartament 4/5osob w Baśce? Żeby było jak najbliżej plazy
  9. Ktoś mi poleci jaki region wybrać na pierwszy wyjazd rodzina 2+2 ? Które rejony są tańsze a które droższe? Z góry dzięki za rady
  10. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Co z wami? Temat zdechł
  11. Damian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie ma ktoś z Was porównanie jak jest z miejsce w środku porównując B8 i A5 8t sportback? Chodzi mi o miejsce na nogi głównie z tył, to że w A5 dach opada to swoją sprawa
  12. Dzięki. Masz jakieś odniesienie do Q7 4l? Jeżdżę akurat takim i mimo że ma pneumatykę to trudno powiedzieć że jest komfortowe, jest sztywne
  13. Witam, planuje przesiadkę z mojej Q7 4l 3.0tdi pneumatyka na A7 lub d4. Szukam informacji jak jest w tych autach z komfortem? Akurat d4 miałem okazję pojeździć i jest mega wygodne. Mowa o autach na pneumatyce Bardzo mnie ciekawi jak jest z komfortem jazdy w A7 na pneumacie? Wizualnie podoba mi się bardziej niż d4, jeśli ktoś coś może od siebie napisać to będę wdzieczny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.