-
Wakacje w Chorwacji
Bierz Assistance dla świętego spokoju i pamiętaj żeby mieć w aucie kamizelki odblaskowe, trójkąt i gaśnice
-
Wakacje w Chorwacji
Cena jest spoko, w Polsce też ceny apartamentów z jakimś tam poziomem nie są wcale niskie
-
Wakacje w Chorwacji
Jest nas dwóch :) 16 czerwca ogień do Makarskiej
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi nie gadaj że ty jeszcze jeździsz tym skladakiem? Szok ?
-
Wakacje w Chorwacji
Która trasę zawsze wybieracie? Słowacja i Węgry czy Czechy Austria Słowenia? Która wygodniejsza i szybsza?
-
Wakacje w Chorwacji
Panowie polećcie mi jakąś dobrą miejscowe na Chorwacji na pierwszy wyjazd z rodzinka w czerwcu?
-
Wakacje w Chorwacji
Padło na Baśka Voda
-
Wakacje w Chorwacji
Poleci ktoś dobry apartament 4/5osob w Baśce? Żeby było jak najbliżej plazy
-
Wakacje w Chorwacji
Ktoś mi poleci jaki region wybrać na pierwszy wyjazd rodzina 2+2 ? Które rejony są tańsze a które droższe? Z góry dzięki za rady
-
Piłka nożna
Co z wami? Temat zdechł
- Quady - kto jeździ?
-
B8 TrOOOOp
Panowie ma ktoś z Was porównanie jak jest z miejsce w środku porównując B8 i A5 8t sportback? Chodzi mi o miejsce na nogi głównie z tył, to że w A5 dach opada to swoją sprawa
-
Porównanie A7 C7 / A8 d4
Dzięki. Masz jakieś odniesienie do Q7 4l? Jeżdżę akurat takim i mimo że ma pneumatykę to trudno powiedzieć że jest komfortowe, jest sztywne
-
Porównanie A7 C7 / A8 d4
Witam, planuje przesiadkę z mojej Q7 4l 3.0tdi pneumatyka na A7 lub d4. Szukam informacji jak jest w tych autach z komfortem? Akurat d4 miałem okazję pojeździć i jest mega wygodne. Mowa o autach na pneumatyce Bardzo mnie ciekawi jak jest z komfortem jazdy w A7 na pneumacie? Wizualnie podoba mi się bardziej niż d4, jeśli ktoś coś może od siebie napisać to będę wdzieczny
-
Ktore Audi jest amelinowe? (Aluminium)
A Q7 4l???
Damian
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta