Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Damian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Damian

  1. Bierz Assistance dla świętego spokoju i pamiętaj żeby mieć w aucie kamizelki odblaskowe, trójkąt i gaśnice
  2. Cena jest spoko, w Polsce też ceny apartamentów z jakimś tam poziomem nie są wcale niskie
  3. Jest nas dwóch :) 16 czerwca ogień do Makarskiej
  4. Kowi nie gadaj że ty jeszcze jeździsz tym skladakiem? Szok ?
  5. Która trasę zawsze wybieracie? Słowacja i Węgry czy Czechy Austria Słowenia? Która wygodniejsza i szybsza?
  6. Panowie polećcie mi jakąś dobrą miejscowe na Chorwacji na pierwszy wyjazd z rodzinka w czerwcu?
  7. Padło na Baśka Voda
  8. Poleci ktoś dobry apartament 4/5osob w Baśce? Żeby było jak najbliżej plazy
  9. Ktoś mi poleci jaki region wybrać na pierwszy wyjazd rodzina 2+2 ? Które rejony są tańsze a które droższe? Z góry dzięki za rady
  10. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Co z wami? Temat zdechł
  11. Damian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie ma ktoś z Was porównanie jak jest z miejsce w środku porównując B8 i A5 8t sportback? Chodzi mi o miejsce na nogi głównie z tył, to że w A5 dach opada to swoją sprawa
  12. Dzięki. Masz jakieś odniesienie do Q7 4l? Jeżdżę akurat takim i mimo że ma pneumatykę to trudno powiedzieć że jest komfortowe, jest sztywne
  13. Witam, planuje przesiadkę z mojej Q7 4l 3.0tdi pneumatyka na A7 lub d4. Szukam informacji jak jest w tych autach z komfortem? Akurat d4 miałem okazję pojeździć i jest mega wygodne. Mowa o autach na pneumatyce Bardzo mnie ciekawi jak jest z komfortem jazdy w A7 na pneumacie? Wizualnie podoba mi się bardziej niż d4, jeśli ktoś coś może od siebie napisać to będę wdzieczny
  14. Klientów mam dużo ale chciałbym jeszcze więcej
  15. Ceny mają spore
  16. Witam. Prowadzę firmę która produkuje garderoby tapicerowane i wszelkiego rodzaju zabudowy tapicerowane na wymiar itd itp. Do tej pory większość sprzedaży opierała się na portalu allegro ale jak wiadomo kradną dość duża prowizje więc postanowiłem szukać innych opcji. Czy ktoś z Was orientuje się jak można skutecznie zareklamować firmę na FB tak aby dotarła to dużej grupy potencjalnych klientów? Link: GlamStyle M.FACEBOOK.COM GlamStyle, Czastary. 1 tys. osób lubi to. Wykonujemy pod indywidualne... sugestie i podpowiedzi mile widziane
  17. Panowie jaka folie paroprzepuszczalna polecacie? Dach budynku gospodarczego...
  18. A nie jest tak że przy działce poniżej 16m możesz budować w granicy? Miesiąc temu robiłem podział działki tylko po to aby postawić w granicy i przeszło
  19. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie co z wami....
  20. Lana ława zbrojona + bloczek do poziomu 0 Dach tylko deskowany Dobra welna i dobrze położona, żadnych pian
  21. Nie ma z kim pisać, każdy trening, Q, i wyścig obejrzany W przyszłym sezonie wybieram się na żywo
  22. Dawid jaki masz zawias?
  23. Ta m5 jak dla mnie to najlepsze auto z tej trójki, McLaren super wóz ale jeden mały dzwoń i potrzebujesz nowego auta ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.