Treść opublikowana przez Damian
-
Wakacje w Chorwacji
Bierz Assistance dla świętego spokoju i pamiętaj żeby mieć w aucie kamizelki odblaskowe, trójkąt i gaśnice
-
Wakacje w Chorwacji
Cena jest spoko, w Polsce też ceny apartamentów z jakimś tam poziomem nie są wcale niskie
-
Wakacje w Chorwacji
Jest nas dwóch :) 16 czerwca ogień do Makarskiej
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi nie gadaj że ty jeszcze jeździsz tym skladakiem? Szok ?
-
Wakacje w Chorwacji
Która trasę zawsze wybieracie? Słowacja i Węgry czy Czechy Austria Słowenia? Która wygodniejsza i szybsza?
-
Wakacje w Chorwacji
Panowie polećcie mi jakąś dobrą miejscowe na Chorwacji na pierwszy wyjazd z rodzinka w czerwcu?
-
Wakacje w Chorwacji
Padło na Baśka Voda
-
Wakacje w Chorwacji
Poleci ktoś dobry apartament 4/5osob w Baśce? Żeby było jak najbliżej plazy
-
Wakacje w Chorwacji
Ktoś mi poleci jaki region wybrać na pierwszy wyjazd rodzina 2+2 ? Które rejony są tańsze a które droższe? Z góry dzięki za rady
-
Piłka nożna
Co z wami? Temat zdechł
- Quady - kto jeździ?
-
B8 TrOOOOp
Panowie ma ktoś z Was porównanie jak jest z miejsce w środku porównując B8 i A5 8t sportback? Chodzi mi o miejsce na nogi głównie z tył, to że w A5 dach opada to swoją sprawa
-
Porównanie A7 C7 / A8 d4
Dzięki. Masz jakieś odniesienie do Q7 4l? Jeżdżę akurat takim i mimo że ma pneumatykę to trudno powiedzieć że jest komfortowe, jest sztywne
-
Porównanie A7 C7 / A8 d4
Witam, planuje przesiadkę z mojej Q7 4l 3.0tdi pneumatyka na A7 lub d4. Szukam informacji jak jest w tych autach z komfortem? Akurat d4 miałem okazję pojeździć i jest mega wygodne. Mowa o autach na pneumatyce Bardzo mnie ciekawi jak jest z komfortem jazdy w A7 na pneumacie? Wizualnie podoba mi się bardziej niż d4, jeśli ktoś coś może od siebie napisać to będę wdzieczny
-
Ktore Audi jest amelinowe? (Aluminium)
A Q7 4l???
-
Reklama firmy na FB. Jakieś rady?
Klientów mam dużo ale chciałbym jeszcze więcej
-
Reklama firmy na FB. Jakieś rady?
Ceny mają spore
-
Reklama firmy na FB. Jakieś rady?
Witam. Prowadzę firmę która produkuje garderoby tapicerowane i wszelkiego rodzaju zabudowy tapicerowane na wymiar itd itp. Do tej pory większość sprzedaży opierała się na portalu allegro ale jak wiadomo kradną dość duża prowizje więc postanowiłem szukać innych opcji. Czy ktoś z Was orientuje się jak można skutecznie zareklamować firmę na FB tak aby dotarła to dużej grupy potencjalnych klientów? Link: GlamStyle M.FACEBOOK.COM GlamStyle, Czastary. 1 tys. osób lubi to. Wykonujemy pod indywidualne... sugestie i podpowiedzi mile widziane
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Panowie jaka folie paroprzepuszczalna polecacie? Dach budynku gospodarczego...
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
A nie jest tak że przy działce poniżej 16m możesz budować w granicy? Miesiąc temu robiłem podział działki tylko po to aby postawić w granicy i przeszło
-
Piłka nożna
Panowie co z wami....
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Lana ława zbrojona + bloczek do poziomu 0 Dach tylko deskowany Dobra welna i dobrze położona, żadnych pian
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nie ma z kim pisać, każdy trening, Q, i wyścig obejrzany W przyszłym sezonie wybieram się na żywo
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
Dawid jaki masz zawias?
-
McLaren 600LT///AMG GTR///BMW M5
Ta m5 jak dla mnie to najlepsze auto z tej trójki, McLaren super wóz ale jeden mały dzwoń i potrzebujesz nowego auta ?