Treść opublikowana przez Damian
-
Pytanie do ludzi znających się na drewnie
Przehebluj na grubość 1mm i to zniknie, to jest odbarwienie, mam to na codzień u mnie
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Skąd brama?
-
Piłka nożna
Stanley z innej beczki.... Co się dzieje z Ruchem?
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
Kontakt byl ale czy aż taki....
-
Piłka nożna
Real przynajmniej coś gra,,,,, coś próbuje...
- Piłka nożna
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Hugo możesz mój temat podwiesic?
-
Piłka nożna
Dzisiaj Roma opykala FCB jak niegdyś BvB z Lewym na czele opykalo Real
-
Piłka nożna
Ale jeśli chodzi o Jurgena..... Pełen szacunek
-
Piłka nożna
Takie 50/50:)
-
Piłka nożna
Roma w dwumeczu była lepsza, nie zapomnijmy że sobie sama strzeliła w 1 meczu dwa swojąki
-
Piłka nożna
Cały mecz na stojąco i niech mają nauczke
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
Petro dolary w półfinale grać nie mogo
-
Piłka nożna
Szkoda ze Sakho nie gra w Jurgenpoolu
-
Piłka nożna
Trafiłeś w samo sedno problemu wspolczesnej piłki, z sentymentem wspominam czasy Puyola
-
Piłka nożna
Znalazłem.... Wigan
-
Piłka nożna
Majstra mają, musisz jeszcze tylko wytrzymać odpadniecie z LM z Jurgenpoolem i porażkę w następnym meczu z Totkami. A w Pucharze Anglii daleko zajszli?
-
Piłka nożna
Kompany to jest mega gamon
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
40tys już przejechałes?
-
PORSCHE 911 GT3 991.2 4.0 6-BOKSER
Jakiś postęp?
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
Na nsport też live city
-
Piłka nożna
Ciekawe co będzie gdy Real wylosuje City, pewnie ktoś kogoś rozjedzie, pytanie kto kogo