joker-lukasz

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. joker-lukasz

Ja niestety chory więc chyba odpadam, a w czwartek już wyjeżdzam.
  2. joker-lukasz

Wesołych Świąt Pany
  3. joker-lukasz

nie lepiej samemu to ogarnąć? na pewno są jakieś opisy na forum
  4. joker-lukasz

witam Panowie, co tam u Was słychać? spotykacie się jeszcze czasami?
  5. joker-lukasz

Widze ze slabo bedzie dzisiaj z organizacja spota. Jak co to ja jestem do piatku. Gdybyśmy zorganizowali jakas ekipe na jutro wieczorem to piszcie. Jesli nikt czasu nie ma to zlapiemy sie nastepnym razem ;-)
  6. joker-lukasz

No bylem w Goscincu na weselu ;-) widziales mnie? Jak co to moge Cie Sylwek zgarnac. To gdzie i na która spot? Sylwek.. Moj numer 518481886.. Napisz mi jutro smsem pod ktory blok na kowala podskoczyc i bede po Ciebie z 15 min przed spotem ;-)
  7. joker-lukasz

To co.. Spot sroda wieczor? Wlasnie widzialem na kowala czarne B6 w sedanie z klubowymi tablicami.. Czyje to?
  8. joker-lukasz

w Suwałkach będę dopiero w poniedziałem Filip.. masz jakiś link do kasowania serwisów w B8? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/172553-kasowanie-inspekcji-olejowej-oraz-serwisowej/ - ten tutaj nie chce mi nic otworzyć jak wciskam te odnośniki na górze.. chyba, że mam coś nie tak z lapkiem..
  9. joker-lukasz

a gdzie Ty teraz siedzisz?
  10. joker-lukasz

siemka chłopaki co tam u Was? w przyszły weekend ruszamy na Polskę, w Suwałkach będę 2 tygodnie można by zorganizować jakiegoś spota może w 2-gim tygodniu? w pierwszym mam trochę spraw do pozałatwiania z autem i parę innych w weekend mamy wesele więc odpada
  11. joker-lukasz

ja będę PS Wesołych Świąt Pany
  12. joker-lukasz

hello Panowie co słychać? będę w 1. tygodniu marca w Suwalkach może zmontujemy jakiegoś spota? chyba dostane od brata swoje B5
  13. znalazłem już na fb jakby coś to piszcię do Oslo mam niedaleko to możemy kiedy się złapać
  14. joker-lukasz

to fajne autko sie Tobie trafiło a jak jej stan, przebieg i wypadkowość? będziesz ją robić na gaz?
  15. Witam Panowie jakbyście kręcili jakiegoś spota w okolicach Oslo to piszcie na priv to chętnię też się z Wami zlapię