joker-lukasz

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia joker-lukasz

Reputacja

1. Witam Panowie, nasze A4 B8 2.0 TDI również to dopadło. Pewnego bardzo zimnego ranka auto po odpaleniu zaczelo dziwnie podskakiwac i chodzic nierowno. W czasie jazdy byly odczuwane drgania, podczas wchodzenia na wyzsze obroty bylo lepiej. Po podlaczeniu auta pod komputer ujrzelismy blad: 1 Fault Found: 5175 - Fuel Pressure Regulation P1065 00 [101] - Regulation Discrepancy zamowilismy regulator cisnienia paliwa o numerze: 057130764H (Bosch: 0281006002). Jak koledzy wyzej pisali, wymiana od razu nie pomogla, potrzebowalismy odpalic auto kilka razy, mechnik zrobil jeszcze adaptacje, nie wiem czy to cos moglo polepszyc sytuacje. Auto smiga jak dawniej i odpala na mrozie bez zadnych drgan. pozdr.
  2. Ja niestety chory więc chyba odpadam, a w czwartek już wyjeżdzam.
  3. nie lepiej samemu to ogarnąć? na pewno są jakieś opisy na forum
  4. witam Panowie, co tam u Was słychać? spotykacie się jeszcze czasami?
  5. Widze ze slabo bedzie dzisiaj z organizacja spota. Jak co to ja jestem do piatku. Gdybyśmy zorganizowali jakas ekipe na jutro wieczorem to piszcie. Jesli nikt czasu nie ma to zlapiemy sie nastepnym razem ;-)
  6. No bylem w Goscincu na weselu ;-) widziales mnie? Jak co to moge Cie Sylwek zgarnac. To gdzie i na która spot? Sylwek.. Moj numer 518481886.. Napisz mi jutro smsem pod ktory blok na kowala podskoczyc i bede po Ciebie z 15 min przed spotem ;-)
  7. To co.. Spot sroda wieczor? Wlasnie widzialem na kowala czarne B6 w sedanie z klubowymi tablicami.. Czyje to?
  8. w Suwałkach będę dopiero w poniedziałem Filip.. masz jakiś link do kasowania serwisów w B8? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/172553-kasowanie-inspekcji-olejowej-oraz-serwisowej/ - ten tutaj nie chce mi nic otworzyć jak wciskam te odnośniki na górze.. chyba, że mam coś nie tak z lapkiem..
  9. siemka chłopaki co tam u Was? w przyszły weekend ruszamy na Polskę, w Suwałkach będę 2 tygodnie można by zorganizować jakiegoś spota może w 2-gim tygodniu? w pierwszym mam trochę spraw do pozałatwiania z autem i parę innych w weekend mamy wesele więc odpada
  10. hello Panowie co słychać? będę w 1. tygodniu marca w Suwalkach może zmontujemy jakiegoś spota? chyba dostane od brata swoje B5
  11. znalazłem już na fb jakby coś to piszcię do Oslo mam niedaleko to możemy kiedy się złapać