Treść opublikowana przez joker-lukasz
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
- Błąd P1065 i trzęsące się nadwozie w Audi A4 B8 2.0 TDI
Witam Panowie, nasze A4 B8 2.0 TDI również to dopadło. Pewnego bardzo zimnego ranka auto po odpaleniu zaczelo dziwnie podskakiwac i chodzic nierowno. W czasie jazdy byly odczuwane drgania, podczas wchodzenia na wyzsze obroty bylo lepiej. Po podlaczeniu auta pod komputer ujrzelismy blad: 1 Fault Found: 5175 - Fuel Pressure Regulation P1065 00 [101] - Regulation Discrepancy zamowilismy regulator cisnienia paliwa o numerze: 057130764H (Bosch: 0281006002). Jak koledzy wyzej pisali, wymiana od razu nie pomogla, potrzebowalismy odpalic auto kilka razy, mechnik zrobil jeszcze adaptacje, nie wiem czy to cos moglo polepszyc sytuacje. Auto smiga jak dawniej i odpala na mrozie bez zadnych drgan. pozdr.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja niestety chory więc chyba odpadam, a w czwartek już wyjeżdzam.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Wesołych Świąt Pany- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
nie lepiej samemu to ogarnąć? na pewno są jakieś opisy na forum- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
witam Panowie, co tam u Was słychać? spotykacie się jeszcze czasami?- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Widze ze slabo bedzie dzisiaj z organizacja spota. Jak co to ja jestem do piatku. Gdybyśmy zorganizowali jakas ekipe na jutro wieczorem to piszcie. Jesli nikt czasu nie ma to zlapiemy sie nastepnym razem ;-)- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No bylem w Goscincu na weselu ;-) widziales mnie? Jak co to moge Cie Sylwek zgarnac. To gdzie i na która spot? Sylwek.. Moj numer 518481886.. Napisz mi jutro smsem pod ktory blok na kowala podskoczyc i bede po Ciebie z 15 min przed spotem ;-)- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To co.. Spot sroda wieczor? Wlasnie widzialem na kowala czarne B6 w sedanie z klubowymi tablicami.. Czyje to?- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
w Suwałkach będę dopiero w poniedziałem Filip.. masz jakiś link do kasowania serwisów w B8? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/172553-kasowanie-inspekcji-olejowej-oraz-serwisowej/ - ten tutaj nie chce mi nic otworzyć jak wciskam te odnośniki na górze.. chyba, że mam coś nie tak z lapkiem..- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a gdzie Ty teraz siedzisz?- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
siemka chłopaki co tam u Was? w przyszły weekend ruszamy na Polskę, w Suwałkach będę 2 tygodnie można by zorganizować jakiegoś spota może w 2-gim tygodniu? w pierwszym mam trochę spraw do pozałatwiania z autem i parę innych w weekend mamy wesele więc odpada- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ja będę PS Wesołych Świąt Pany- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
hello Panowie co słychać? będę w 1. tygodniu marca w Suwalkach może zmontujemy jakiegoś spota? chyba dostane od brata swoje B5- Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
znalazłem już na fb jakby coś to piszcię do Oslo mam niedaleko to możemy kiedy się złapać- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
to fajne autko sie Tobie trafiło a jak jej stan, przebieg i wypadkowość? będziesz ją robić na gaz?- Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
Witam Panowie jakbyście kręcili jakiegoś spota w okolicach Oslo to piszcie na priv to chętnię też się z Wami zlapię- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
hello chłopaki Kasjan ten polift to w TDI? jak wypas? po nowym roku chyba będę rozglądał się za poliftową B5 w Q- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
też widziałem te RS4 B7 dobra sztuka nie rozumiem ciągle tych zmian na forum.. to chyba tylko po to zeby utrudniac nam zycie..- Wyjazd nad Morze.
najlepiej jechać nocą lub nad ranem Kilka dni temu jechałem z Gda na Suwałki (wyejchałem ok godz 10) to trasę zrobiłem w 4 godz bez zbytniego spinania.. jak co to jedz ->Olsztyn->Ostróda->Gdańsk->obwodnica 3miasta->i wylatujesz na Władysławowo przed samym Władkiem za dnia w sezonie są zawsze korki i tego nie unikniesz.. chyba że jadąc nocą- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ujdzie w tłumie trochę golas 1.9TDI słabo ciągnie w C6 dzięki za spota chłopaki miło było Was znowu spotkać- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Sylwek.. jakbyś mógł to mnie zabierz spod głównego wejścia podstawówki nr 10 o której tam być? 18.45?- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam ja od poniedziałku jestem przez ok 2 tyg w Suwałkach to chętnie złapię się na spota tyle, że w we wtorek/środę oddaję auto do lakiernika to jakby ktoś mógł mnie zgarnąć z północy przy okazji- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Filip a kiedy wracasz? ja za 2 tyg jadę już do Polski- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Filip.. z tym Maksimczykiem też słyszałem złe opinie więc wstrzymam się z nim.. dostałem namiary jeszcze do innego ale ma oddzwonic powiedzieć jak z terminami ale wolę mieć coś w zapasie.. w sumie móglbym rozglądnąc się za maską.. ile takie coś chodzi? i myślisz że da się coś znaleźć w bardzo fajnym stanie? - Błąd P1065 i trzęsące się nadwozie w Audi A4 B8 2.0 TDI