Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzysiek23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. i ta sama tarcze ja znalazlem wys.47,5 podaja na allegro.....dziwne bo Sid mowi ze zaden prod.nie ma zwyklych, a na allegro tego multum...nic chyba kupie 1 set i przymierze
  2. te raczej podejda ale do 4-tloka 330x28....ja mam te tarcze od Sida w domu one sa 330x32 jak mierzylem wys.wychodzi okolo 50mm Spróbuje Ci je ogarnąć oki czekam na info
  3. panowie z czego pochodza dokladnie tarcze pod 6-tloka ZL/ZR17"...pod 18" z ML-a ale pod 17"?jedynym ktory ma te tarcze jest SID ale on nie zdradzi modelu(co oczywiscie zrozumiale) ale ja potrzebuje to dla klijenta do ktorego idzie 1 set......JAK wiadomo zaciski maja frezowane uszy 1,3mm tarcze to 330x32mm...jedyne takie mniej wiecej pasujace tarcze z mercedesa znalazlem ale z wysokoscia 47,5mm...klijent rowniez chcial zwyklasy (nie nawiercane) ale Sid mowi ze niema na rynku zwyklych...ma moze ktos info od jakiego te tarcze modelu
  4. a jak jest z tarcza 350mm....bo 345mm czy 330mm do a4 wchodza bez problemu te z wys.51 i 54.5mm z merca i mierzylem tez 350mm ale tam jest wys.prawie 57mm i wadzi o zwrotnice mozna ja podciac ale wyjdzie tego sporo do szlifu....skad brales 350mm jesli to nie tajemnica?u siebie chcialem zmienic z 345/300 na 350/330
  5. z jakiego auta stargales tarcze 350x32 do 6-tloka zeby weszlo do a4....?
  6. pany wywala mi blad 00626 lampka ostrzegawcz.okresu zarzenia K29 zwarcie do masy,stalo sie to podczas jazdy,padl predkosciomierz nie dziala klimatronic(podswietlanie,nawiewy)wywala czerw.kontr.hamulca ,kontrolki na zegarach sie zarza...slaby prad na bezpiecznikach 5-11 i 31...po wyjeciu nr 31 auto gasnie...ogolnie zapala i mozna jezdzic...czy kontrolka swiec zarowych dziala to niewiem bo zegary sa z benzyny...mial ktos cos podobnego?zwarcie moze byc trudno znalezc bo wiazka dluga swiece-zegary,kiedy powinno sie pojawic napiecie na bezpieczniku 80amp.tym pod maska---po przekroczeniu kluczyka? mial ktos cos takiego? pacjent to 1.9 tdi 110ps AHH
  7. no od krzycha mam swoje gtb17,jak robert to stroil to mowil ze doskonala przerobka,a na ten mod pompy moze i ja bym w wakacje podjechal
  8. a tarcza ?
  9. dev z czego brac graty na 330mm tyl do a4 b6 jazmo,zacisk_?
  10. panowie ma moze ktos dojscie do instrukcji montazu webasta termo top typ C do a4 b8 3.0 tdi 2009r....webasto dokladane....mam caly nowy komplet i chcialem to zamontowac u kolegi w aucie ale niemam zadnego info gdzie piec umiescic i w ktore weze sie wbic itd....... jakby ktos chcial to mam pelny dostep do eberspaeche i moge pomoc w instrukcjach montazu
  11. krzysiek23 odpowiedział(a) na sebidi temat w Audi A4 B5
    tez nie ma...chyba tylko recarosy z a6 byly pelne elektrycznie,te z a4 i a3 nie mialy przesuwania.....podnozek w a6 tez jest manualny
  12. krzysiek23 odpowiedział(a) na sebidi temat w Audi A4 B5
    w b5 brakuje przesuwania przód tył czy coś jeszcze? tak wlasnie brakuje przesuwania przod tyl ale to w recaro....bo sa placki np.z s4 b5 w pelnej elektryce,ale recaro z a4,s4,rs4 nie ma przesuwania przod tyl w elektryce
  13. Wczoraj chciałem to zobaczyć, ale 30 min. to nie wytrzymałem. Nie mam pojęcia jak to pobiło rekord otwarcia... bylem na tym na walentynki...ogolnie nie byl taki zly 6/10 moge dac....kazda sala prawie byla pelna najwiecej dziewczym w wieku od 16-21lat
  14. krzysiek23 odpowiedział(a) na sebidi temat w Audi A4 B5
    no ladnie przod wchodzi po zmianie srodkowego mocowania i skroceniu z 1 strony mocowania tego koleczka co wchodzi w szyne....zakladalem recaro z rs6 do swojej a4...temat jest na forum gdzies...kanapa oparcie tez weszlo,boczki do kanapy tyl mala rzezba bo sedan i avant maja inne wiec zalezy...siedzisko bylo za duze wiec nie wciskalem na upartego ale widze ze ladnie to wymodziles gratulacje....te wejscie na kubek,np.recaro z rs6 jest pelne w elektryce nie jak w b5 no i w rs6,a6 kanape tyl mozna spotkac grzana to tez plus
  15. chyba cos w ten desen http://allegro.pl/audi-tt-s3-a3-golf-4-leon-zaciski-hamulcowe-brembo-i5110016002.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.