-
thomas1986swdn obserwuje zawartość sebidi
-
[BFB]1.8TQ+/przelot/S-line/KW/front USA 'RS'/345 S4/19" BBS MOTORSPORT str 5
Coś mi znany ten dylizans ???
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
ogólnie to najlepiej zrobić to na osobnym przycisku w razie kontroli czy czego tam używać i tak tego nie będziesz bo i tak klosza nie wymyje i druga sprawa cała maska i wszytko ujebane zaraz ja wykorzystałem przycisk ASR i u mnie robi za uruchomienie sprysków Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[a4 b5 AJM] siwa dama by Piotras
ale żeś teraz downgrade doj**ał z tymi 16' [emoji23][emoji23] tym bardziej trza było 18 zostawić jak auto mało się kula Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
incognito nawet lepsze można się skupić na dłubaniu [emoji6] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Błotnik przedni ktoś wynieniał?
same śruby na słupku drzwi 3 na dole 2, 4 od gory i dwie chyba przy slizgu Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Osłona zbiorniczka wspomagania
szukaj z a6 c5 3.0 asn Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Zbiornik spryskiwaczy pod xenon z polifta do przedlifta?
pasować pasuje i wystarczy nadkole odkrecic blotnik zostaje na miejscu Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Błotnik przedni ktoś wynieniał?
ogólnie wszędzie śruby do odkrecenia jedynie dolne mogą być zapieczone najważniejsze to wywalić tą gąbke widoczna na foto w cholerę bo jest powodem rdzy tylko Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
heh dokładki akurat były u lakiernika już wsio jest na miejscu ? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
tak na spokojnie to ze 2 popołudnia potrzeba i okno otwarte żeby się nie zaczadzic topionym plastikiem [emoji23][emoji23][emoji23] wygladzilem spawy dremelem oraz masa klejąca uszczelniajaca i pomalowałem wszystko w czarny połysk Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
co do kratek to idzie to ogarnąc ?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
sebidi zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Pęknięta rurka odmy 1.9 TDI AVG
wywalić i wstawić cała rurę która normalnie jest do kupienia ten krótki kawałek nigdzie niedostępny Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Swap z AHH na AJM
w ahh masz pompe 11 więc niedużym nakładem (zmiana wtryskow na 216 chociażby da już efekty spore a jeśli dorzucisz turbo z awx to peknie 170km lajtowo niewiem czy jest sens dłubac swapy ogólnie jak przelorzysz komplet z wiązka to podejdzie dwumas i sprzęgło zostaje Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Godzilla ;-)
przejściówki wtyczek wystarczy pierwszy montaż jaki robiłem to pakowalem do 1996 zegary z 2001 czyli full lift Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Godzilla ;-)
gdzie tam dużo spalanie 1 przewód pierdoły typu światła czy czujniki płynu do masy i welcome fis on board Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka