Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegów..Jako że na forum jestem już dłuższy czas postanowiłem się pochwalić moją "jak" na razie skromną A4-rką. Autko odkupiłem od swojego Taty..a dlatego ze było sprawne technicznie i wiedziałem że będzie wszytko z nim ok.No ale niestety Tatuśko nie dbał o auto ,ale jakoś się nie przejmowałem tym po stwierdziłem ze powoli doprowadzę go na stanu fabrycznego.Audi było gołą seria i na razie jest takie..Audi na dzień dzisiejszy ma na liczniku 320tyś , nie wiem czy to ori przebieg.

 

Silnik to 1.9 TDI AHU 90km

 

Wyposażenie:

- 2 szyby elenktyczne przód,tył korbotronic

- ori szyber dach.

- domykanie szyb i szybra z kluczyka.

- centralny zamek.

- elektryczne lusterka.

 

Mody zrobione:

- Podświetlane kratki nawiewów(no i od tego sie zaczęło modzenie :wink:.

- Ręczny w skórze.

- Przedni zderzak lift.

- Wszystkie lampki zrobione na led i podświetlanie tablicy.

- Chromowane relingi i ramki w koło szyb.

- Srebrna listwa na klapę bagażnika.

- Kompletny remont blacharki.

- Boczne dymione kierunki led.

- Osłona zbiorniczka na płyn do wspomagania.

- Gril lift.

- Listwy progowe z napisem Audi.

- Lampy tył lift.

- Heble 288mm.

- Gałka i mieszek w skórze.

- Ramki klubowe.

- Osłony słupków w połysku.

- Drugie światło przeciwmgielne.

- Lampy przednie lift.

- Nagłośnienie Bose

- Dekory od lifta.

- Gniazdo 12V w bagażniku.

- Kiera 4 ramienna od lifta.

- Czerwone i białe lampki w boczkach led.

- Tempomat.

- Zawieszenia MTS.

- Fotele kubełkowe z lifta.

- Polerka wydechu.

- Żółte halogeny.

- Sufit poliftowy.

- Podszybie poliftowe.

- Lusterko wsteczne poliftowe

- Radio JVC i CB President

- Alu S-line 17 "

- Lotka RS

- Zderzaki tył przód polift

- Ori amortyzatory 1BE

Mody do zrobienia:

- wygłuszenie drzwi.

- korekta lakieru.

- Full FIS.

- wtryski od AFN - kupione czekają na założenie.

- korek oleju od R8.

- grzane lustra.

- osłony od passata VR5 - kupione czekają na założenie.

- bixy by Gwerty.

- i dużo dużo innych o których zapomniałem.

kilka fotek jak było a jak jest teraz.

 

tak było:

 

img_0191nxkxu.jpg

 

img_01966mjao.jpg

img_0200lnkfo.jpg

w Listopadzie przyszedł czas na blacharkę

 

rozbiórka auta:

wp_20131019_001jujg4.jpg

 

wp_20131019_003upk9h.jpg

wp_20131114_001psjcl.jpg

Prezent od Mikołaja.Odbiór 6 grudnia i efekt końcowy :banan:.

wp_20131207_007jjk6p.jpg

wp_20131207_003k0k15.jpg

Tu bardzo efektu nie widać , zima ma swoje prawa że tak powiem.

 

Na dzień dzisiejszy wygląda tak.

 

 

 2e368cd7a8efff457064964eb9c8b1f8.jpg748a4420d47095935ac365ae932dc1d3.jpg

 

Zapraszam do przeczytania całego tematu.. Pozdrawiam.

 

 

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

chromy zrobiły robotę :) brakuje jeszcze lamp poliftowych i przód będzie igła

Opublikowano

Fajnie działasz,powodzenia w modach.

Jakbyś chciał to mam kierownice 4 ramienną w skórze:wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Pierwszy noworoczny mod to heble 288mm,zaciski Ate , klocki Boscha , ramki klubowe i gałka w skórze z lifta.

dsc_0341kakxi.jpg

wp_20140109_001hokc9.jpg

wp_20140109_003aojkx.jpg

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

no i fajnie :) na dana moc hamulce ci wystarczą :P

Opublikowano

rurki końcowe w polerkę, lampy przód daj na polift z bixem od gwertego i może ja o glebę trochę :decayed: a tak to ładne autko :thumbup1:

Opublikowano

A zdjąłeś ten papierek z klocków żeby sie "przykleił" do zacisku?

I widze że tak jak u mnie odkupione od Taty AHU tylko że ja mam sedana

Opublikowano
  • Autor

Koledzy wszystko będzie w swoim czasie:wink:..no właśnie zapomniałem o nim:facepalm:

Opublikowano

mega wysoko stoi, zrob cos z tym ;d Ogolem idzie w dobrym kierunku, powodzenia :wink:

Opublikowano
  • Autor

Na razie musi być tak jak jest teraz..bo funduszy brakuje:smutas:..może wsadzę gwint na lato lub 1BA..ale jak coś to będzie tylko delikatna gleba.

Opublikowano

1 BA to teraz masz na koksie :decayed: chyba chciales napisac 1BE

Opublikowano
  • Autor
1 BA to teraz masz na koksie :decayed: chyba chciales napisac 1BE

no tak..dzieki za poprawke:wink:

Opublikowano

Widzę, że kolega z okolic :decayed:

powodzenia w modach

Opublikowano
  • Autor

Dziś korzystając z ładnej pogody pojechałem umyć Audi do Sandomierza i zrobiłem kilka fotek na szybko.

wp_20140117_009wakgl.jpg

wp_20140117_01043j7h.jpg

Jeszcze dziś wrzuciłem do bagażnika gumowy dywanik. Zobaczę jak to będzie się sprawdzać..

wp_20140117_003crja0.jpg

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

Piknie błyszczy a i guma do bagaja nowiuska , powodzenia:wink:

Opublikowano

dobrze znana mi myjnia :) jak coś to wpadaj na hute tam mnie znajdziesz

Opublikowano
  • Autor
dobrze znana mi myjnia :) jak coś to wpadaj na hute tam mnie znajdziesz


spoko..nie myślałem ze tak szybko sie miniemy na drodze..


Edytowane przez xBladex

Opublikowano
dobrze znana mi myjnia :) jak coś to wpadaj na hute tam mnie znajdziesz

ta myjnia dobrze znana bo u munie pod domem:grin::grin::polew:

Opublikowano

Mogłeś mówić, że CB poszukujesz może by się coś załatwiło

---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ----------

dobrze znana mi myjnia :) jak coś to wpadaj na hute tam mnie znajdziesz

ta myjnia dobrze znana bo u munie pod domem:grin::grin::polew:

nie kojarzę kolegi...

Opublikowano

zadbana furka , sam zastanawiam się nad chromami na szybach i relingami ale nie wiem, czy się uda to wymodzić :D :D, na pewno wg mnie odmładza auto taki zabieg.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.