Treść opublikowana przez Imker
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
może ktoś chętny Migacze Kierunki USA Audi A4 B5 komplet (4150782010) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany 28-04-2014 at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2014 at 19:48 ---------- sprzedam Audi A4 AVANT 1.9 TDI Pelplin
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
do autka wpadnie gwincik dlatego sprzedaję , felung też się zmieni a ten opylam ALUFELGI Z OPONAMI 17 AUDI A4 A6 S-LINE ORYGINALNE (4090245737) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma co nie zmienia faktu że bardzo luuuuubię moją A4:) jakby była kasa to jakaś R8 by wpadła ---------- Post dopisany 24-03-2014 at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany 15-03-2014 at 22:15 ---------- Witam, zmieniła się trochę koncepcja i mam na sprzedaż Sprężyny sportowe Audi A4 B5 Avant Kombi 40 mm (4090623116) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ktoś zainteresowany??
-
[B5 AFN] A4 Avant 1.9 by maku ;)
z niecierpliwością czekam na efekt założenia springów i felungu
-
[B5 AFN] A4 Avant 1.9 by maku ;)
avancik jak najbardziej na ++ co do felg jak dla mnie mega ( zmienił bym tylko kolor oooo i tła kapselka)
-
A4 Diesel
nic dodać nic ująć , MALINA:wink:
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
oj dużo aut by wtedy było, które bym kupił
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
dużo jest w necie ofert , do których człowiek się "ślini" żeby jeszcze był tak Prezesem NBP było by łatwiej :D
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
cudo osobiście rozglądam się za M-B w123 2.4 lub 3.0 automat lub w 124 na szerokiej listwie 3.0 TD w automacie, miałem już jedną beczkę z silnikiem 3.0 jednak poszła na graty
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
hehe nawet w rower byś ładował mam ogara 200 z silnikiem jawki i już chyba 1500 wpakowałem i ciągle mało stan w sumie niemal że idalny oto on
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
Witaj w klubie mam to samo , chociaż teraz nie , zimą gorzej było w końcu 340tyś na karku
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
u mnie castrol nie ma dobrej opinii i ogólnie po znajomych ze sklepów motoryzacyjnych również chodzi taka opinia , te ściągane prosto z niemiec ( rozlewane w DE) są jednak te rozlewane w PL są tkie sobie, następną wymianę planuję robić na motulu
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
powiem Ci tak na mobilu latałem w poprzednim aucie M-B W210 i od wymiany do wymiany zero ubytku , przebieg 1 400 000 tak aż tyle nie pomyliłem zer a tak sobie klekotał : w audi lałem cały czas Mobil1 10w40 ale też myślałem o motulu , castrola bym sobie odpuścił
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
w tym tygodniu chyba znajdę więcej czasu to będę zakładał , myślałem że jutro się uda ale niestety cały dzień zajęty ( tłumik w czwórkocie trzeba zrobić bo ryczy jak zdechłe V8 , i na lotnisko w GD ) ---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ---------- a tak na marginesie, zbieżność robiłeś po wymianie ???
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
a słuchaj jak się jeździ na niższych springach?? same sprężyny zakładałeś czy całość z amorkami ?
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
git malina a jakby tą dokładkę zamontować zamiast Ori dokładki ?? trochę trzeba by ją przedłużyć do końca zderzaka
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
ładnie to wyszło , ja nie mogę sobie póki co pozwolić na odstawienie auta na springi ;/
-
1.9 TDi problem z chwilowym gubieniem mocy
wczoraj byłem na kompie , Diagnoza : N75 i przepływka (mogła załapać błąd przez nie sprawny N75) , dziś doszedł ori N75 ucieszony jadę do domu zabrać się za wymianę, po wymianie jazda próbna i co ????? KLOPS , zero poprawy ;/;/ , zmartwiło mnie to ale po kilku próbach coś mnie wzieło żeby sprawdzić jak wyglądają kable pod tą gumową osłonką ( wtyczka do N75) okazało się że jeden kabelek się urwał :) tak jak pisał kolega solpeusz po naprawie śmiga jak strzała :banan: temat uważam za zamknięty
-
1.9 TDi problem z chwilowym gubieniem mocy
no włąśnie robi się wtedy zawiecha, ogolnie to już wg nie ciągnie ;/ jutro jadę na podpięci do kompa , ja w sumie też obstawiam N75 bo jak go zobaczyłem to okazało się że był odkręcony i sobie zwisał gdzieś koło prawego światła
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
gdzie tam, tu już brudna była
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
ja mam wyprutego i zaspawanego , nic nie wstawiałem i jest malina
-
[B5 ADR] POPIELATE AUDI SZAFIRA [aschgrau]
widzę że kolega również z Pelplina zadbany egzemplarz
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
wszystkie mody jak dla mnie na bardzo duży +
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
ale się świeci zadbana sztuka , sam jestem na etapie zamawiania takowej nakładki
-
[A4 B5] AFN Zielona Laleczka
dobrze działasz , sam muszę też zabrać się za wypranie środka