Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt


chudy30

Rekomendowane odpowiedzi

a tu parę fotek mojej audi 1.8 20v
DSC_0015.jpg

DSC_0014.jpg

DSC_0010.jpg

DSC_0013.jpg

DSC_0016.jpg

Edytowane przez chudy30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mały opis do auta: audi sprawdzana na hamowni i posiada 143 konie mechaniczne,założona hamownia tarcze przód jak i tył MIKODA klocki przód FERRODO premium plus tył to FERRODO ls, płyn hamulcowy TRW 5.1 tłumik końcowy jest założony od 1.8 turbo, wkład filtra powietrza pipercross no i na nowy sezon czeka zawieszenie -40mm TATECHNIX plus sprężyny H&R i odnowiona felga od audi s6

---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ----------

koleżko już wrzucam

DSC_0011.jpg

DSC_0009.jpg

DSC_0020.jpg

Zdj_cie0072.jpg

a tu mała podróż do Starachowic i powrót na kołach

---------- Post dopisany at 18:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ----------

a tu moje poprzednie auto słaba jakość zdjęcia

M_j_passek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mały opis do auta: audi sprawdzana na hamowni i posiada 143 konie mechaniczne,założona hamownia tarcze przód jak i tył MIKODA klocki przód FERRODO premium plus tył to FERRODO ls, płyn hamulcowy TRW 5.1 tłumik końcowy jest założony od 1.8 turbo, wkład filtra powietrza pipercross no i na nowy sezon czeka zawieszenie -40mm TATECHNIX plus sprężyny H&R i odnowiona felga od audi s6

to co to za silnik w końcu? agr to tdi i nie był montowany w a4. adr albo arg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego 1.8 20v benzyna bez turbo no i ADR po prostu zle wpisałem

---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ----------

prawdopodobnie audi miała włożone w Niemczech ostre wałki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć wykres z hamowni jeżeli można.

---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

ADR w 1999 roczniku był jeszcze montowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleżko wykresu nie wrzucę bo gdzieś to wsadziłem i nie wiem gdzie ale będę jeszcze raz na lato ją hamował na hamowni i wrzucę wtedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ciekawe te moce uzyskane. Ciekawe ile spala :D Ogólnie autko zacne nie patrząc na kiere. Pozdrówki.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie spalanie auta nie jest duże w mieście przy normalnej jezdzie jakieś 13 l, a jak depczesz no to i 16 l gazu w trasie udało mi się zejść do 8,5 l jadąc do 120 km na godzinę

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

oczywiście w lato mówię o kołach 17 bo w zimie jeżdżę na 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czego ta dokładka na przednim zderzaku?

Ładna seria:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleżko ta dolna dokładka jest od leona fr cupry

---------- Post dopisany at 00:57 ---------- Poprzedni post napisany at 00:55 ----------

a co do tych wałków to sam dokładnie nie wiem bo nominalna moc to 125 km u mnie powinno być a na hamowni wjechałem i pokazało 143 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dokałdki zderzaków malujesz? bo teraz ta dokładka cupry ma sie ni jak do auta:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem najlepiej by było zaspawać na gładko doły zderzaków i pomalować wszystko ładnie na razie się zastanawiam

---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ----------

ale jeszcze czeka mnie wymiana hydro napinacza łańcucha wałków rozrządu bo zaczyna słabnąć i zaworki pogrywają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorystyka tej kierownicy do mnie nie przemawia:wink: J

Gdzie ją hamowałeś? Dzięki wałkom aż ~18km? Zastanawiające...
też mnie to zastanawia :whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego auto było hamowane na spocie w Białymstoku i była tam hamownia najazdowa z firmy AMF Białystok

---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 17:14 ----------

też mnie to zdziwiło skąd i jak tak moc wolno ssącej jednostce mam, a co lepsze już paroma takimi samymi jezdziłem no i moja zawsze lepiej mi się wydawała że idzie i ze startu i na przyśpieszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...