Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hardjack

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Tak, dokładnie o to. Dziękuję
  2. Odegnij ten haczyk w podłodze i zrób fotę od wewnętrznej strony. Wtedy już sobie poradzę
  3. Ja trochę z innej beczki. Zrobisz mi zdjęcie sprężynki od haczyka w podłodze bagażnika, który jest widoczny na zdjęciu powyżej? U mnie przeskoczyła i nie wiem jak ma być poprawnie ułożona.
  4. Jeżeli, to nie tajemnica to też bym prosił o jakieś info na temat sprowadzenia Na naszym rynku, młodych rocznikiem 3.0 prawie nie ma.
  5. Hardjack odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Aby rozwiać wątpliwości które elementy są aluminiowe: http://www.audiblogpl.com/2012/11/lekka-konstrukcja-stalowo-aluminiowa.html
  6. Hardjack odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Niestety, ale u mnie jest to samo. Sanki są tak pordzewiałe, że na przyszły sezon będę musiał je wyczyścić z tej rdzy i pomalować proszkowo. Teraz auta robią chyba na 3 lata, a później niech się dzieje co chce
  7. Hardjack zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  8. Hardjack odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Ładnie doposażona jak za tę kasę. Ledy, dekory piano black, pamięć foteli i lusterek, cztery strefy, BOSE.
  9. Hardjack odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Mi w Audi Centrum Wrocław powiedziano 930 zł z ich materiałami i robocizną, a u Lellka w Opolu 1150 zł. Gdzie dwa lata temu we Wrocławiu zapłaciłem ok. 300 zł dostarczając swój olej.
  10. Hardjack odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Orientujecie się może jaki jest koszt wymiany oleju w ASO w silniku 2.0 TDI? Dzwoniłem dzisiaj do dwóch serwisów i cena trochę powala, dwa lata temu płaciłem połowę tego co jest obecnie.
  11. Panowie mam pytanko, kiedyś byłem w warsztacie ze swoim autem który zajmował się tylko naprawą samochodów z grupy VAG i pamiętam, że jak wracałem do siebie to wsiadałem na Niedźwiedziej. Gdzieś w tej okolicy znajdował się warsztat, ale nie jestem w stanie sobie teraz przypomnieć ani nazwy, ani gdzie to dokładnie było, bo nie znałem wtedy jeszcze Wrocławia. Wie ktoś może o jaki warsztat mi chodzi? edit// Znalazłem na street view chodziło mi o DK Auto Serwis
  12. Już właśnie jestem tam dogadany. Tyle, że gość twierdził że już je wrzucił do kwasu i bardzo się upierał, aby je pomalować, ale zrezygnowałem. Ma mi je oddać wyprostowane i ze zdjętą powłoką.
  13. Co do felg. Oddałem dzisiaj swoje do renowacji (prostowanie, wypełnianie ubytków poprzez napawanie, szlifowanie, usunięcie starej warstwy i malowanie) do firmy ProstaFelga na Bielanach. Poczytałem teraz opinie i złapałem się za głowę. Część z nich tak jakby się zgadza według mojej opinii i teraz nie wiem co robić... Miał ktoś styczność z tym Panem? Cena za usługę wydaje się być wysoka, ale co prawda widać, że gość zna się na rzeczy i podchodzi fachowo do tematu, tylko te ceny. Najbardziej zdziwiło mnie, że on bierze 80 zł za usunięcie starej powłoki z sodowaniem + 130 zł za malowanie proszkowe + chyba dodatkowa warstwa lakieru za 50 zł od felgi. Oczywiście w tej usłudze, to on zapewne tylko pośredniczy. No i długo nie musiałem czekać, kilka minut po 9, a Pan dzisiaj do mnie dzwoni i mówi że ta farba którą wybrałem zdrożała o 100% w Niemczech i cena malowania będzie droższa o 100%
  14. Siemanko, polecicie gdzie we wrocku oddać felgi do renowacji? Ktoś coś o nich słyszał? http://www.malowaniefelg.com/
  15. Pomyliłem tematy
  16. Hardjack odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak wiem, ale chodzi mi bardziej o osobę która ma dostęp do serwisowych części. Tylko nie pisz - "to zadzwoń sobie do serwisu", bo już dzwoniłem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.