Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dolnoślaskie Spotkania na drodze


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Wpisujcie się kto gdzie kiedy i kogo. :wink4:




...i z kim :grin:


Edytowane przez cwiara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mnie, jakiś miesiąc temu, jadąc na spot. Wymijałeś na estakadzie :tongue4:

Ja Ciebie nie widziałem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem we Wro na ul Strzegomskiej A4 B5 polift avant TDI na xenonie rej DLU 27?? z klubowymi ramkami . Wpasowałem się na chama przed niego . Przeleciał przez 3 pasy i uciekł na Chociebuską .[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 00:09_________________________________________________Legnicka ok godz. 21:00 granatowy / brudny czarny :gwizdanie: sedan tablice DW . Po wydechu wnioskuję 1.8 / 1.6 . Klubowa ramka z tyłu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj około południa granatowy avant B7, koło dworca, klubowe ramki. Blachy DWR 27424(?) Ktoś się przyznaje?!

Wczoraj również ponownie (wcześniej na poli, pod C-13) biały sedan B5, zmienione lampy z tyłu, pięknie wypucowany :kox: Przedlift, bo znaczek pod kierunkiem z boku, jechał w okolicach Dominikańskiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj około południa granatowy avant B7, koło dworca, klubowe ramki. Blachy DWR 27424(?) Ktoś się przyznaje?!

:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrny b5 avant z ramkami klubowymi. Blachy DLU albo DL dziś na A4 ok godz. 15:20. Mam kaganiec do 100 km/h więc nie pocisnąłem za nią . Przyznaje się ktoś ? [br]Dopisany: 17 Luty 2011, 23:33_________________________________________________2 x B6 avant

pani w szarym DJE 17MC ul Robotnicza ok godz 8:50

oraz stalowy DJE 45JU koło WSB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mną nie będzie wam tak łatwo bo ja wcale nie mam ramek :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika Audi A4 DPL ... widziany dzisiaj na Wita Stwosza koło stadionu w Głogowie, ramki klubowe były lampki z tyłu zmienione, mrugnąłem światłami jechałem za kierownikiem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrny b5 avant z ramkami klubowymi. Blachy DLU albo DL dziś na A4

znowu ten sam avant też na A4 koło godziny 23:30 blachy jednak DLU :decayed:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 01:44_________________________________________________Granatowe / czarne b6 sedan EWI 27UK najpierw giełda samochodowa potem elektroniczna . Kolega miał jakieś reklamy zagłosuj czy coś takiego i oczywiście wlepe klubową :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelatywałem przez wrocek w piątek i zobaczyłem niesamowite A4 b5 Avant granatowy na mega glebie i ze świetnymi felgami (różowe serduszka jeszcze na boku były przyklejone). Nie wiem czyje ale szczęka mi opadła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja prkatycznie codziennie widuje z rana .. w kierunku na Laskowice A4 B5 Avant ... nr rej .. RLE .. klubowe ramki ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj,godzina 17.00-17.30 ul Wyszyńskiego w Wałbrzychu avanick,zielona butelka. Ramki były...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na wlocie do Głogowa koło straży ok. 13:30 widziana B6 kombi z klubowymi ramkami

Pozdrwiam[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 14:18_________________________________________________Dzisiaj pod Urzędem Marszłkowskim we Wrocławiu zielona A4 B5 DLW 57.... ramki klubowe pozdro dla kierownika :hi:

PIC25.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...