Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arre

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Siema mordki i mordeczki. Zyje tu ktos?
  2. tu sie nie zgodze... moze 1.8t trzyma sie ceny ale 1.8 kupi bez problemuz lat 95-97 szwagier moj sprzedawal w tym roku a4 95r sedana 1.8 w 2-letnim gazie za 4500 bodajze i poza aspektami wizualnymi - pekniety zderzak jakies tam obtarcia parkinkowe to nie bylo sie do czego przyczepic i co w takim 1.8 jest drogie w eksploatacji? komplet wahaczy za 450-500zl? przeciez nie wymienia sie ich co roku szukaj kolego wlasnie a3 lub a4 z lat 95-97 z silnikiem 1.8 a moze nawet trafisz z gazem w tym przedziale cenowym powinienes sie zmiescic... oczywiscie w tej cenie auto bedzie/powinno byc sprawne technicznie... wizualnie igly zadnej napewno nie znajdziesz
  3. arre odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Panu już podziękujemy za krytykę. Instalacja zawiązana jest na sznurku i ledwo co już wisi.. To nie krytyka... mialem 1.8T i mam kolejne 1.8T mam tez jako daily 1.8 w a4 wszystko bylo i jest w gazie listwe mozna spokojnie schowac pod pokrywe silnika... a same rurki od wtryskow do kolektora skrocic conajmniej o polowe tak samo z rura zasilajaca listwe w gaz nie powinno jej praktycznie byc widac nie widac ZADNYCH mocowan listw na tym filmiku ps nie jestem i nigdy nie bylem instalatorem LPG daj że człowiekowi spokój ... on się nie pyta czy ma ładnie zamontowany gaz Wracając do tematu to raczej nie powinno tak być , ale to powinni ocenić fachowcy od gazu. ale ja go nie chce nekac w zaden sposob ... zwracam tylko uwage na elementy podstawowe takie jak np zamontowanie listwy wtryskowej... z reszta jej zamontowanie ma duzy wplyw na dzwiek pracy... moj gazownik montowal w czerwcu lpg w b5 2.4 mojego szwagra i listwy przykrecil do oslon plastikowych i slychac je duzo glosniej niestety.... Tu może i masz rację bo jesteś kolejną osobą, która o tych rzeczach wspomina.. Nie przeszkadza mi, że wtryski są na wierzchu ale faktycznie jak by skrócił rurki od wtrysków o połowę to na pewno inaczej by to wszystko się zachowywało.. wiele osob wspomina bo ma to wplyw na prace calosci a i walory estetyczne tez sa wazne jak calosc jest ladnie poukladana/zamontowana bede mial chwile jutro/lub w piatek to zrobie foto jak to jest w moim daily a41.8 99r
  4. arre odpowiedział(a) na SEBOlbfb temat w 1.8T
    ok rozumiem... jak napinacz dzwoni przy rozruchu to napewno zaczal bym od wymiany napinacza czy z lancuchem to nie wiem.... gdzies byl watek na ten temat trzeba by poszukac poczytac... bywa tez ze pompa olejowa kuleje i nie trzyma cisnienia - ona rowniez potrafi sie zepsuc... najprostsza diagnoza - pojechac do sprawdzonego mechanika by pomierzyl cisnienie oleju
  5. arre odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Panu już podziękujemy za krytykę. Instalacja zawiązana jest na sznurku i ledwo co już wisi.. To nie krytyka... mialem 1.8T i mam kolejne 1.8T mam tez jako daily 1.8 w a4 wszystko bylo i jest w gazie listwe mozna spokojnie schowac pod pokrywe silnika... a same rurki od wtryskow do kolektora skrocic conajmniej o polowe tak samo z rura zasilajaca listwe w gaz nie powinno jej praktycznie byc widac nie widac ZADNYCH mocowan listw na tym filmiku ps nie jestem i nigdy nie bylem instalatorem LPG
  6. arre odpowiedział(a) na SEBOlbfb temat w 1.8T
    Sam sobie odpowiedziales na pytanie... po odpaleniu auta slychac napinacz... jak dla mnie jest on natychmiast do wymiany... a drzwiek na jalowym to obijanie sie lancucha o pokrywe zaworow przy wyzszych obrotach jest wieksze cisnienie oleju i napinacz jeszcze sie napina przy jalowym juz nie pracuje i lancuch ma luz... nie rozumiem tez jak sie schladza z 90C do 75?... silnik po osiagnieciu 90 ma miec caly czas 90 nie ma czegos takiego jak schladzanie
  7. arre odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Przede wszystkim to ta listwa jest jakos przykrecona czy tylko wisi w powietrzu?.... sam silnik ma jakies drgania i pewnie one powoduja ze listwa drga i wydaje takie dzwieki sam montaz tej isntalacji... ona nawet nie jest zainstalowana tylko wrzucona pod maske...
  8. Majac glowice na stole to az zal uszczelniaczy nie wymienic... sam myslalem by zrzucac czapke ale aktualnie po wypieciu calkowicie drugiej sondy auto zachowuje sie coraz lepiej - coraz mniej kopci na rozgrzanym i wolnych obrotach - teraz trzeba czekac dobre 5 minut wczesniej po minucie kopcil. odpala tez zdecydowanie lepiej - teraz praktycznie nie telepie nawet gdy sai pracuje. wymienie niedlugo 1 sonde a druga wywale z programu... i jak bedzie ok to nic nie ruszam. jak dalej bedzie pojawialo sie dymienie to zrobie uszczelniacze bez zrzucania czapki
  9. Masz inne objawy niz u mnie ale ma to rece i nogi... jak juz zrzucisz glowice to zrobil bym rowniez uszczelniacze zaworowe
  10. http://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/987966,nowe-stawki-akcyzy.html
  11. arre odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    uderz do kolegi powyzej Twojego posta
  12. arre odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    :decayed:
  13. rzuc termin kiedy Ci pasuje to cos sie wymodzi
  14. arre odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    tez go dawno nigdzie nie widzialem
  15. arre odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    byl taki ktos jak Pela kupowal od krissa chyba bodajze b5 po koksie mam nawet nr jak cos

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.