Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kuna

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kuna

  1. Co wy merc to merc. Ale mam wolne środki i chętnie przytuliłbym jakieś audi. Ogólnie to tutaj się nic nie dzieje? Gdzie spoty? Nie pada więc mogę przyjechać Ogólnie który silnik ma najlepsze opinie w esploatacji? 2.4 / 2.6 / 2.8 / 2.7Bit / 3.0 / 4.2 ?
  2. Siema co tma słuchać. Poszukuje jakiejś A4 b5 minimum 2.4 benzyna, manual i może być w quattro. od 2,4 do 2.8. Nie chce ktoś może sprzedać czegoś takiego? Rozważe takż eS 4
  3. Siemanko, szukam zakładu który zamontuje mi silnik do BMW 520D automat z 2011 roku (F10)
  4. Ale pogoda. W związku z moim urlopem do 08.09.14 codziennie zapowiadam deszcz
  5. Cześć, Mam sprawę - mam auto na oku z Częstochowy może chciałby ktoś podjechać i zobaczyć? Odwdzięcze się piwkiem Częstochowa, śląskie , Parkitka
  6. Kurczę, wróciłem z kontraktu to wpadnę przejazdem do was - dawno waszych twarzy nie widziałem
  7. Pany przymierzam się do przyciągnięcia z DE Seata Toledo 2.3 v5 lub Leona 1.8T macie namiary na jakiegoś dobrego agenta ubezpieczeniowego chce sobie wyliczyć różnicę w opłatach 1.8t a 2.3 v5
  8. Kuna a jak tam w ogóle po Twoim wypadku? Wszytko ok? ---------- Post dopisany at 08:58 ---------- Poprzedni post napisany at 08:55 ----------
  9. Patrząc na Twój powypadkowy samochód tto nie warto
  10. powrót do żywych i na śląsk ---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ---------- Szukam kogoś kto polakieruje mi 4 osiemnatki - macie jakiś dobry namiar na osobe i za rozsądną kase
  11. Dydo ja kupiłem Mana z wanną + niskopodwoziówkę Trza zbierać na Porsche Panamera :
  12. Jak nie będzie padać to przyjadę przed świętami podzielić się opłatkiem
  13. Dobry, Takie pytanko jeździcie po Rybolu orientujecie się w sprawie mandatów z monitoringu? Chodzi mi o skrzyżowanie Na Kościuszki jak skręca się na Focusa. Jechałem służbówką i przejechałem dziś na pomarańczowym na skrzyżowanie w sensie skręcałem na focusa i zwolniłem i się zrobiło pomarańczowe podczas wjazdu na sygnalizator. Swoim to to olać ale później u mnie w robocie są dochodzenia dlaczego jeździmy popełniając mandaty ble ble ble... Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 9dafa51f4d454.jpg
  14. Kuna...kolor...blachy..... Czarny SCI - Artur wybacz to nie ty
  15. A4 B5 Avant w Zebrzydowicach przy świstaku o godzinie 16:30 - mrugałem ale jechałem smaxem za tobą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.