czester

Gliwice / Tuttlingen

2.0 TDI
    quattro

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Czy ktos sie orientuje czy da sie wymienic zaworek z servotronica bez wyciagania maglownicy ? Wystepuje on jako czesc zamienna - jakis zestaw naprawczy / oringi ? Nestety przez wilgoc we wtyczce zaworek chyba padl.
  2. No jak by nie bylo Mirek dużo masz miejsca w tym biurze bo nie wiem czy kierowcę sobie załatwiać?
  3. Mirek dopisz i mnie prawdopodobnie przyjadę specjalnie z DE
  4. czester

Śląski Bazar

Jak by ktos sie wybieral jeszcze na wakacje to mam box dachowy Thule Motion XT XL na sprzedaz. W linku opis i foty. http://allegro.pl/box-dachowy-bagaznik-kufer-thule-motion-xt-xl-800-i6934158382.html#thumb/7
  5. czester

Śląski Bazar

Sprzedam relingi dachowe Thule Wingbar Edge B8 Avant nowki sztuki z rachunkiem. Cena 1050zl z wysylka.
  6. czester

7. czester

Śląski Bazar

Mam do sprzedania konsole Xbox 360, przerobiona tak, że działają kopie zapasowe gier:) do tego 2 pady i z 20-30 kopii gier. Konsola po pierwszym lifcie biala bez dysku.
  8. czester

B8 TrOOOOp

Dzieki bardzo, gdzies indziej to widzialem, ale to chyba wystarczajaco mnie zniechecilo
  9. czester

B8 TrOOOOp

U mnie po ok 8-10 km lapie temperature 90stopni, pomogla dopiero wymiana termostatu. Nie ma opcji, zeby po 30km sie nie nagrzal, chyba ze grzanie jest na maxa caly czas. Ktos kiedys rozbieral galke na czesci pierwsze i montowal czerwonego ringa, pomoze ktos znalezc ten temat albo podpowie jak rozebrac galeczke na czesci ?
  10. U mnie wymiana wahaczy na poliftowe nie rozwiązała problemu drga tam sami jak drgało,a wydaje mi się że nawet troszkę bardziej niż na poulieretanach. Może już przesadzam bo poza mną nikt tych drgań nie czuję. Na razie olewam temat do czasu założenia zimówek, jak będzie dalej drgało wtedy chyba kupie całe zawieszenie poliftowe i wymienię wszystko.
  11. czester

Jak widać nawet poduszka z B6 odpaliła
  12. czester

B8 TrOOOOp

W A4 nie działa na postoju.