czester

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czester

1. Zobacz ogłoszenie Wyprzedaz garazowa A4 B8 Avant Wyprzedaz garazowa, wszystko po mojej A4 B8 2010r Avant 2.0 TDI. Jezeli ktos cos potrzebuje to piszcie. Odbior najlepiej osobisty. Cena do ustalenia. Użytkownik czester Data 04/21/24 Cena 1.00 PLN Kategoria A4 B8
  2. czester

Wyprzedaz garazowa A4 B8 Avant

Pozostały czas: 25 dni i 31 minut

• Sprzedam
    • Używany

Wyprzedaz garazowa, wszystko po mojej A4 B8 2010r. Jezeli ktos cos potrzebuje to piszcie. Odbior najlepiej osobisty. Cena do ustalenia.

1.00 PLN

Gliwice - PL

3. Zobacz ogłoszenie Felgi RS4 ET29 + Yokohama Advan Sport Mam do sprzedania felgi po mojej B8. Felgi sa oryginalne z RS4 B7 z ET29. Opony Yokohama Advan Sport 255/35ZR19 praktycznie nowe (przejechane ok 500km). Felgi malowane proszkowo z dodatkowa wartwa wyciagajaca glebie czarnego koloru w profesjonalnej firmie Aluexpress w Tarnowskich Gorach. Felgi sa rozwiercone pod otwor 66,5mm dlatego pasuja tez do A4,A5 B8 itd. Stan idealny. Użytkownik czester Data 04/21/24 Cena 4,200.00 PLN Kategoria Koła
  4. Pozostały czas: 25 dni i 6 minut

• Sprzedam
    • Używany

4,200.00 PLN

Gliwice - PL

5. Inne priorytety, niestety. Moglo byc uzywane audi albo nowa skoda, takze na razie cos takiego na codzien mamy
  6. Nie a co ma się dziać? Odpala od strzała, oleju nie bierze, mocy nie brakuje. 1,5 roku temu czyściłem tylko egr i przepustnicę z kolektorem dolotowym. Wymiany oleju co 12k, niemieckie paliwo i trasy chyba mu służą. Ostatnio zrobiłem z ciakwosci filmik po 2,5 tyg stania przy mrozach -15 i metrze śniegu - odziwo odpalił bez zająknięcia a aku ori czyli 11 lat. 20210127_180252.mp4
  7. Racja 356mm, 345mm bylo poprzednio cos kolo 4k za taki zestaw. Ostatnio przez pandemie malo km przybylo, a poza tym mamy drugie auto, ale niestety trasy DE-PL nabily 290k km.
  8. Cos tam sie dzieje, w lipcu wpadly nowe tarcze i zaciski 356mm W 2018 dwumasa ze sprzeglem i wahacze Lemfordera. Auto smiga bez najmniejszych problemow.
  9. Czy ktos sie orientuje czy da sie wymienic zaworek z servotronica bez wyciagania maglownicy ? Wystepuje on jako czesc zamienna - jakis zestaw naprawczy / oringi ? Nestety przez wilgoc we wtyczce zaworek chyba padl.
  10. No jak by nie bylo Mirek dużo masz miejsca w tym biurze bo nie wiem czy kierowcę sobie załatwiać?
  11. Mirek dopisz i mnie prawdopodobnie przyjadę specjalnie z DE
  12. czester

Śląski Bazar

Jak by ktos sie wybieral jeszcze na wakacje to mam box dachowy Thule Motion XT XL na sprzedaz. W linku opis i foty. http://allegro.pl/box-dachowy-bagaznik-kufer-thule-motion-xt-xl-800-i6934158382.html#thumb/7
  13. czester

Śląski Bazar

Sprzedam relingi dachowe Thule Wingbar Edge B8 Avant nowki sztuki z rachunkiem. Cena 1050zl z wysylka.
  14. Niesty macie racje, w auto wsadzone z 30tys ktorch sie nie odzyska, dlatego w najgorszym przypadku posprzedaje te drozsze elementy. Teraz trzeba cos sensownego poszukac.
  15. Dzięki za miłe słowa Przymierzam się do zmiany auta na jesień dlatego jeżeli ktoś jest zainteresowany obejrzeniem auta to jestem do 27 Maja w Gliwicach, potem nie wiem kiedy znowu będę. Na razie temat jest jeszcze w powijakach, ale może ktoś chciałby teraz zobaczy ewentualnie w piątek na spocie. Cena tak jak stoi na 19" to 75tyś.
  16. czester

B8 TrOOOOp

17. Korzystajac z chwili czasu trzeba cos uaktualnic Autko jak na razie smiga bezproblemowo, kilka nowch rzeczy porobionych, kilka jeszcze w planach. Niestety z kazdym przyjazdem do Polski kilometry leca, lata tez. Na to co bym chcial zmienic niestety jeszcz jest troche za drogie wiec trzeba jezdzic Z nowych rzeczy wpadlo: Bang & Olufsen + wygluszenie wszystkich drzwi bild hochladen bild hochladen bild hochladen bild hochladen Servotronic (tak skonczyla stara przekladnia) bild hochladen Wahacze poliftowe z tulejami 75mm bild hochladen Jak by ktos chcial to mam galke na sprzedaz.
  18. czester

Śląski Bazar

Mam do sprzedania konsole Xbox 360, przerobiona tak, że działają kopie zapasowe gier:) do tego 2 pady i z 20-30 kopii gier. Konsola po pierwszym lifcie biala bez dysku.
  19. czester

B8 TrOOOOp

Dzieki bardzo, gdzies indziej to widzialem, ale to chyba wystarczajaco mnie zniechecilo