Treść opublikowana przez czester
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Auto na sprzedaż
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
- A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Inne priorytety, niestety. Moglo byc uzywane audi albo nowa skoda, takze na razie cos takiego na codzien mamy- A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Tylko ty możesz mieć B8 ?- A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Bierz moją- A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Nie a co ma się dziać? Odpala od strzała, oleju nie bierze, mocy nie brakuje. 1,5 roku temu czyściłem tylko egr i przepustnicę z kolektorem dolotowym. Wymiany oleju co 12k, niemieckie paliwo i trasy chyba mu służą. Ostatnio zrobiłem z ciakwosci filmik po 2,5 tyg stania przy mrozach -15 i metrze śniegu - odziwo odpalił bez zająknięcia a aku ori czyli 11 lat. 20210127_180252.mp4- A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
- A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Racja 356mm, 345mm bylo poprzednio cos kolo 4k za taki zestaw. Ostatnio przez pandemie malo km przybylo, a poza tym mamy drugie auto, ale niestety trasy DE-PL nabily 290k km.- A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Cos tam sie dzieje, w lipcu wpadly nowe tarcze i zaciski 356mm W 2018 dwumasa ze sprzeglem i wahacze Lemfordera. Auto smiga bez najmniejszych problemow.- Montaż przekładni kierowniczej ze wspomaganiem Servotronic w A4 B8 2007-2012
Czy ktos sie orientuje czy da sie wymienic zaworek z servotronica bez wyciagania maglownicy ? Wystepuje on jako czesc zamienna - jakis zestaw naprawczy / oringi ? Nestety przez wilgoc we wtyczce zaworek chyba padl.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No jak by nie bylo Mirek dużo masz miejsca w tym biurze bo nie wiem czy kierowcę sobie załatwiać?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mirek dopisz i mnie prawdopodobnie przyjadę specjalnie z DE- XX Ogólnopolski Zlot i XIII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 29-31 Marca 2019
Czester + 1 +Joasia (2 lata)- A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Niesty macie racje, w auto wsadzone z 30tys ktorch sie nie odzyska, dlatego w najgorszym przypadku posprzedaje te drozsze elementy. Teraz trzeba cos sensownego poszukac.- A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Dzięki za miłe słowa Przymierzam się do zmiany auta na jesień dlatego jeżeli ktoś jest zainteresowany obejrzeniem auta to jestem do 27 Maja w Gliwicach, potem nie wiem kiedy znowu będę. Na razie temat jest jeszcze w powijakach, ale może ktoś chciałby teraz zobaczy ewentualnie w piątek na spocie. Cena tak jak stoi na 19" to 75tyś.- B8 TrOOOOp
https://a4-klub.pl/index.php?/topic/300411-jak-wlaczyc-usluge-on-line-w-mmi-3g-bez-sim/- A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Korzystajac z chwili czasu trzeba cos uaktualnic Autko jak na razie smiga bezproblemowo, kilka nowch rzeczy porobionych, kilka jeszcze w planach. Niestety z kazdym przyjazdem do Polski kilometry leca, lata tez. Na to co bym chcial zmienic niestety jeszcz jest troche za drogie wiec trzeba jezdzic Z nowych rzeczy wpadlo: Bang & Olufsen + wygluszenie wszystkich drzwi bild hochladen bild hochladen bild hochladen bild hochladen Servotronic (tak skonczyla stara przekladnia) bild hochladen Wahacze poliftowe z tulejami 75mm bild hochladen Jak by ktos chcial to mam galke na sprzedaz.- B8 TrOOOOp
Dzieki bardzo, gdzies indziej to widzialem, ale to chyba wystarczajaco mnie zniechecilo- B8 TrOOOOp
U mnie po ok 8-10 km lapie temperature 90stopni, pomogla dopiero wymiana termostatu. Nie ma opcji, zeby po 30km sie nie nagrzal, chyba ze grzanie jest na maxa caly czas. Ktos kiedys rozbieral galke na czesci pierwsze i montowal czerwonego ringa, pomoze ktos znalezc ten temat albo podpowie jak rozebrac galeczke na czesci ?- Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
U mnie wymiana wahaczy na poliftowe nie rozwiązała problemu drga tam sami jak drgało,a wydaje mi się że nawet troszkę bardziej niż na poulieretanach. Może już przesadzam bo poza mną nikt tych drgań nie czuję. Na razie olewam temat do czasu założenia zimówek, jak będzie dalej drgało wtedy chyba kupie całe zawieszenie poliftowe i wymienię wszystko.- B8 TrOOOOp
Jak widać nawet poduszka z B6 odpaliła- B8 TrOOOOp
W A4 nie działa na postoju.- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Gratki Andy, teraz to masz tyle momentu co diesel:D- A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Główna na Sulechów też była zabita dlatego pojechaliśmy jeszcze mniejszą dróżką tylko, że żona nie zauważyła że tam mostu nie ma. Jak zobaczylem znaki, a zgadza się sa przynajmniej 3 to stwierdziłem że nie opłaca się już wracać, a jeszcze nigdy nie przeprawialem się czymś takim wjazd i zjazd na barkę dość hardcorowy jak na b8. Jezioro "Chłop" w Borowym Młynie kolo Pszczewa - mamy tam domek letniskowy.- A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
A to juz wiem. Jajka pod tym domem kupowalismy Bardzo dobre polecam jak jeździsz tamtędy. Zwróciłem uwagę że jakis fajny polift jedzie, na rotorku chyba ? Przez wypadek na S3 pojechalismy jakimś objazdem co sie okazało droga kończyła się rzeką bez mostu Na szczęście nie musielismy budować mostu jak w Top Gear bo była barka z dwoma naj...mi kapitanami gratis bilder [/url]bilder upload - A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam