Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.
Jestem tu już od dłuższego czasu więc może czas przedstawić moje A4:decayed:
Autko nabyłem nowe z salonu więc do tej pory nie bardzo mogłem coś zrobić więc i chwalić nie było się czym.
No ale nie przedłużając.

AUDI A4 Avant 2012 S-line interieur kolor LZ5A Deep Zee Blauw Pearleffect (DE Tiefseeblau Perleffekt)
33,000km (i rośnie:wink:)
Silnik 2.0TFSI CDNB 180KM START/STOP System
Skrzynia LLS 6 Speed

Bixenon przód (+LED) Led tył (przedlift)
Servotronic
Elektryka szyb 4x
Bluetooth
Kiera multifunkcja S-line
FIS kolor
Tempomat
Felga S-line 18"
Felga zima 17"
Relingi chrom
Listwy okien chrom
Navigacja MMI 3G
Klima jednostrefowa (niestety:shock3:)
Środek S-line, czarna podsufitka, fotele S-line półskóra

Kilka fotek (niestety kiepski ze mnie fotograf więc nie spodziewajcie się cudów)

Tak wyglądała jeszcze w salonie:decayed:

salon_153551.jpg

salon_153607.jpg

salon_153631.jpg

Początki użytkowania


garaz_185225.jpg

garaz_185259.jpg
marzec12_152112.jpg

marzec12_152143.jpg

Tak wygląda na dzień dzisiejszy


DSC00133.jpg

DSC00135.jpg

DSC00138.jpg

DSC00166.jpg

DSC00168.jpg

DSC00169.jpg

DSC00171.jpg

DSC00172.jpg

DSC00173.jpg

DSC00176.jpg
noc00141.jpg

noc00143.jpg

noc00147.jpg

noc00149.jpg

noc00151.jpg

noc00156.jpg
srodek00123.jpg

srodek00124.jpg

srodek00125.jpg

srodek00127.jpg

srodek00130.jpg

srodek00159.jpg

srodek_165936.jpg

Do tej pory zmieniłem kilka rzeczy, na pierwszy ogień poszły ozdobne listwy chrom w grillu, przełączniki szyb chrom, chromowane końcówki wydechów, ringi w kratkach świateł przeciwmgielnych chrom

listwa_gril_144725.jpg

wydech_150606.jpg

wydech_150942.jpg

wydech_150953.jpg

w_czniki_144228.jpg

halogen_ramka_140911.jpg


Poza tym pełne oświetlenie LED w środku, lampki drzwi czerwona i biała, podświetlenie klamek , podświetlenie kratek nawiewów, oświetlenie schowka pasażera oraz podświetlenie nóg (na razie przód) i schowków w drzwiach QQ1

lampki_led_srodek00150.jpg

LED-NEON

ayhtjzqo.jpg

a7ltknm8.jpg

d7dm5vra.jpg

tnlkwvpa.jpg
Licznik A5 look

3gnnxnq6.jpg

f5vvwzaw.jpg

gqhbhdq7.jpg

Rolety

he7ioufd.jpg kcakpl6r.jpg

Kiera łamana S-line Lift

35io6ors.jpg

Plany na przyszłość hmmm:wink:
Dokończyć oświetlenie pod nogi z tyłu - zrobione
Lusterka składane fotochromatic - zrobione
Oświetlenie drzwi (lampka czerwona i biała) podświetlenie klamek podświetlenie wnęki drzwi (tapicerka) QQ1 - zrobione
Przełączniki szyb chrom - zrobione

Klamki wewnętrzne RS - zrobine
Chromowane końcówki wydechów - zrobione
Zderzak S-line tył - zrobione
Wizualizacja APS - zrobione
Gauge test - zrobione
Temperatura oleju w silniku + LAP TIMER - zrobione
Doświetlanie zakrętów (halogeny) - zrobione
Ringi chrom kratek halogenów - zrobione
Chomowane listwy grill - zrobione
ADS - zrobione
System mocowania bagażu - zrobione

Rolety przeciwsłoneczne drzwi tylnych - zrobione
Zderzak S-line przód - zrobione
Listwy progowe zewnętrzne S-line - zrobione
Lampy tył polift pełny LED - Neon - zrobione
PDC przód
LED CREE w halogenach - były ale światło kiepskie więc wyleciały - wleciały żarówki H11 z xenonem jestem w trakcie testowania ile wytrzymają, efekt lepszy niż przy CREE

Kiera S-line z polifta - zrobione

Przyciemka szyb - zrobione

Klamki zewnętrzne od A6 z chromem i podświetleniem - zrobione
i może coś jeszcze ale na razie tyle mi do głowy przychodzi.

Edytowane przez andynl

Opublikowano

klime to masz 2 strefowa nie ma w b8 jednostrefowej

Opublikowano
  • Autor
klime to masz 2 strefowa nie ma w b8 jednostrefowej

Bajki opowiadasz piękny kawalerze, to niby jak się ustawia temp. na pasażera i na kierowcę oddzielnie??

Wcześniej miałem w Volvo v50 dwustrefową i tam się ustawiało temp oddzielnie na pasażera oddzielnie na kierowcę.

Opublikowano

W b8 jest jednostrefowa albo 3strefowa :) Autko ładne jaki przebieg ?

Opublikowano
  • Autor
W b8 jest jednostrefowa albo 3strefowa :) Autko ładne jaki przebieg ?

No toż właśnie mówię:decayed:

Przebieg 33tyś z małym grosikiem:wink:

Opublikowano

sorki moja wina to mi się pomyliło :facepalm:

Opublikowano

piękna sztuka, przyczepności życzę i udanych modzików :wink:

Opublikowano

Ooo, klon:decayed: Pielęgnacja lakieru:facepalm: Ale w odwdzięcza się blink, blink:thumbup: Po sąsiedzku masz AutoSpa :wink:

Opublikowano
  • Autor
Ooo, klon:decayed: Pielęgnacja lakieru:facepalm: Ale w odwdzięcza się blink, blink:thumbup: Po sąsiedzku masz AutoSpa :wink:

No faktycznie lakier dopucować to rączki opadają:facepalm: no ale jak już się dopucuje to jak psu jajka:grin:

Po sąsiedzku znaczy gdzie to AutoSpa?

Opublikowano

Ładna furmanka plany też dobre:kox:

Opublikowano

Dopytam sie :wink: pdswietlanie klamek robiles tak jak seria popowiada czy mocniejsze te ledy wrzucales? U mnie swieci jakby chcialo, a nie moglo :facepalm: s-line zrobi robote :wink: powodzenia!

Opublikowano
  • Autor
Dopytam sie :wink: pdswietlanie klamek robiles tak jak seria popowiada czy mocniejsze te ledy wrzucales? U mnie swieci jakby chcialo, a nie moglo :facepalm: s-line zrobi robote :wink: powodzenia!

Na początku wtyknąłem ORI podświetlenie ale świeciły jakby chciały a nie mogły właśnie, poza tym światło w tym plastiku świeciło tylko na końcach a środek ciemniejszy.

Zmieniłem na mocniejszą diodę ( w oryginalnym opakowaniu) i zmatowałem plastiki od tyłu dzięki temu światło się rozprasza i cały plastik świeci

20140131_131815.jpg

20140131_155043.jpg

20140131_134833.jpg

20140127_183627.jpg

20140127_183343.jpg

20140127_232759.jpg

20140127_183547.jpg

Opublikowano

Bardzo ładny avancik.

MMI chyba nie jest 3G :)

Co do koloru to jest łatwiejszy w utrzymaniu niż czarny :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Bardzo ładny avancik.

MMI chyba nie jest 3G :)

Co do koloru to jest łatwiejszy w utrzymaniu niż czarny :facepalm:

MMI jest 3G:decayed: mapy na płycie, na pudełku od map Audi MMI Navigation (MMI 3G)

Opublikowano
  • Autor
Ladna sztuka :wink:

Co do MMI 3G to masz LOW czyli bez twardego dysku .

Najważniejsze że nie jest SLOW:banan:

Ludzie powiedzcie mi czy do wymiany tylnego zderzaka na S-line trzeba coś dodatkowo kupować wymieniać? jakieś ślizgi czy coś?

Jadę jutro oglądać dupkę S-line jak będzie ładna to może przytargam ze sobą:wink:

Opublikowano

zderzak potrzebny i tyle :wink:

Opublikowano
Ladna sztuka :wink:

Co do MMI 3G to masz LOW czyli bez twardego dysku .

Tak tez myślałem bo różni się pokrętłem od mojego.

Opublikowano
  • Autor
Ladna sztuka :wink:

Co do MMI 3G to masz LOW czyli bez twardego dysku .

Tak tez myślałem bo różni się pokrętłem od mojego.

A że tak skromnie zapytam co takiego innego jest w Twoim pokrętle?

---------- Post dopisany at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

zderzak potrzebny i tyle :wink:

No to fajnie bo będzie się działo:banan:

20140205_132655.jpg

Opublikowano

Chyba nie masz joysticka na gałce.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.