Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

zimy jakoś nie widać:facepalm:

W NL są zimy ? :wink:

Jest co najwyżej Zimra :wink:

Czasem zimy bywają:wink: ostatnio była w 2012 ciut śniegu i -15:shock3:

Kilka lat temu wracałem w grudniu do PL i wyglądało mniej więcej tak

Zdj_cie0180.jpg

---------- Post dopisany 15-02-2014 at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany 12-02-2014 at 16:45 ----------

To jest do haka holowniczego.

20140205_185741.jpg

No więc doszedłem dziś do czego jest to białe kółko:decayed: na pewno nie do haka jak przepowiadał kolega Gibons a mianowicie jest to coś w rodzaju amortyzatora (podpórki) pod zderzak. Tę pierdólkę się reguluje na odpowiednią wysokość i ona opiera się o belkę zderzaka.

20140215_110955.jpg

Nie mam pojęcia czy to działa i czy w ogóle potrzebne bo w starym zderzaku tego nie było (puste miejsce) ale zostawiłem niech sobie będzie:wink:

---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

No i zakończone prace w temacie dupki S-line:banan:

Małe a cieszy:wink: i autko lepiej wygląda:decayed:

20140215_103611.jpg

20140215_112354.jpg

20140215_115608.jpg

20140215_115629.jpg

Opublikowano

o niebo lepiej !!!!!!

Opublikowano
  • Autor

Wizualizacja APS odpalona :decayed:

Opublikowano
o niebo lepiej !!!!!!

Wręcz przeciwnie :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
o niebo lepiej !!!!!!

Wręcz przeciwnie :decayed:

No comment:facepalm:

Wiosna nadchodzi dużymi krokami więc zakupiłem sobie ręczniczek do osuszania autka.

W ramach wdzięczności za dokonany zakup otrzymałem prezent w postaci (uwaga uśmiech numeru) odmrażacz do szyb:facepalm:

Tak tylko dla informacji, dziś na zewnątrz +12C:grin:

20140226_150305.jpg

Opublikowano
o niebo lepiej !!!!!!

Wręcz przeciwnie :decayed:

No comment:facepalm:

Dlaczego ? Miałem na myśli, że oszpeciłeś samochód.

Opublikowano
  • Autor

Gusta są jak d*pa każdy ma inną.:wink: według Ciebie oszpeciłem, wedle mnie (i wielu innych osóB) polepszyłem.

Kłócić się z Tobą nie zamierzam, po to jest forum żeby wyrażać swoje opinie.

Mi się podoba i w sumie o to chodzi:naughty:

Opublikowano

Dziwne gdybyś robił swój samochód pod mój gust :decayed:

Tak jak piszesz - wyraziłem swoją opinię (odmienną od Twojej i peter22)

Opublikowano

A mi się ani jeden, ani drugi nie podoba:grin: Mój jest ładniejszy:drinks:

Opublikowano
  • Autor
A mi się ani jeden, ani drugi nie podoba:grin: Mój jest ładniejszy:drinks:

I za to wypijmy :drinks:

---------- Post dopisany 02-03-2014 at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany 28-02-2014 at 20:31 ----------

Pogoda dziś była ładna więc przetestowałem nowo nabyty ręczniczek :wink: autko wypucowane, ręczniczek działa:thumbup1:

20140302_161137.jpg

20140302_161906.jpg

Dodatkowo zaaplikowałem na próbę wynalazek od SONAXa - polymer-netshield. Efekt zadowalający, nawet działa, zobaczymy jak długo.

Producent pisze coś o 6 miesiącach:naughty:

20140302_144431.jpg

20140302_143219.jpg

20140302_143229.jpg

20140302_143237.jpg

Opublikowano

No ładnie kropelkuje :)

PS w tym tygodniu wyślę Ci paczuszkę :)

Opublikowano
  • Autor
No ładnie kropelkuje :)

PS w tym tygodniu wyślę Ci paczuszkę :)

Cieszę się strasznie z tego powodu święty Mikołaju ahah :wink:

A miałeś mi napisać gdzie można znaleźć te przejściówki do lamp????? iiiii zapomniałeś :facepalm:

Opublikowano

Jak będziesz montował to gdzieś w jakiejś firmie to nic nie kupuj oni to wszystko mają i dają w cenie montażu. Ja np płaciłem 400zł za montaż i gość dawał wszystkie wtyki etc. A jeżeli sam będziesz to robił to mam gdzieś zapisane jakie są potrzebne :)

Opublikowano
  • Autor

Nie no sam raczej się nie będę w to bawił żeby nie spier.......ć:wink:

Dzięki, puść mi znak sygnał czapką jak wyślesz prezenty i jakiś tracking:decayed:

---------- Post dopisany 05-03-2014 at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2014 at 20:30 ----------

Nie ma siły będzie wiosna :wink: znajomy wyciągnął swoją zabawkę:grin:

20140305_150942.jpg

20140305_150952.jpg

Piękna i bestia :wink:

20140305_151002.jpg

20140305_151018.jpg

Opublikowano

Ładne to Twoje autko, też marzę o takim zderzaku. Może kiedyś. Muszę Ci jednak powiedzieć, że te żółte blachy to macie dupiate. Strasznie rzucają się w oczy.

Opublikowano
  • Autor
Ładne to Twoje autko, też marzę o takim zderzaku. Może kiedyś. Muszę Ci jednak powiedzieć, że te żółte blachy to macie dupiate. Strasznie rzucają się w oczy.

Nic prostszego wziąć, kupić i założyć ot cała polityka:wink: żółte blachy faktycznie dupiaste ale to chyba właśnie o to chodzi żeby się rzucały w oczy, przynajmniej o to chodziło tym co fotoradary stawiali:wink:

Opublikowano

qrfa dobra uwaga

z tego powodu nie cierpie jezdzic po holandii

co chwila gps sie drze zeby zwolnic bo radar

szalu mozna dostac ...... :facepalm:

Opublikowano

Ciekawy garaż dla BMW.

Opublikowano
Ciekawy garaż dla BMW.

moglo byc gorzej ....

Opublikowano
Ciekawy garaż dla BMW.

moglo byc gorzej ....

Dobre :grin::grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.