Treść opublikowana przez srb38vx
-
Po Kasi passaty
-
Po Kasi passaty
Był system parkowania pla 1.5 teraz jest pla 2.5? Ops360 Tunel zegarek przyciski dekory z b7 I elektrik klapen zamykana z pilota? 20220326_121357.mp4 ?
-
Po Kasi passaty
-
Po Kasi passaty
?? też tak myślę dawno to chciałem zrobić ale trochę się obawiałem przeciągania kabli na tej gumie pomiedzy klapa- buda ale poszło bez większych problemów ??
-
Po Kasi passaty
-
W213 220d 4 Matic AMG
Gratulacje Jędruś
- Rodzinne kombi
-
Awaria napedu
Przegub przy kole na pólosi
-
Puckowe A6 C7 Avant 3.0TDI Ibis white - koniec przygody, sprzedane, zapraszam do działu A7:)
ale fotel byś wyczyścił
-
Po Kasi passaty
Szybko się męczę kręcąc kierą
-
Po Kasi passaty
20200419_091841.mp4
-
Po Kasi passaty
-
Po Kasi passaty
-
Po Kasi passaty
-
Auto EMOCIÓN --> Seat Leon XCELLENCE 2.0 TDI 150PS by pajda
Gratulacje super w końcu poszedłeś po rozum do głowy i nie kupiłeś następnego audi koła byś zminił
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
Gratulacje auta ? ale nie przesadzaj że Marcin jest taki fajny ?bo ja go nie lubię Sam marcin to zboczeniec audiA tak serio to kupiłeś auto od miłośników audi super niech służy
-
Po Kasi passaty
pytałem paska nie chce wracać do pajdy powiedział chcę zostać z tobą
-
A6 C6 Avant by PAJDA 3.0 V6 -> 278ps i 553Nm, 2 x sline i inne bajery
Z tego co słyszałem to RS7 będzie
- Po Kasi passaty
- Po Kasi passaty
-
Po Kasi passaty
-
Po Kasi passaty
- Po Kasi passaty
nie ta liga Jędruś a6 to na razie tylko marzenie- Po Kasi passaty
- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
- Po Kasi passaty