Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Po Kasi passaty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Cześć wszystkim :hi:chyba mnie tu jeszcze ktoś pamięta:decayed:

599.JPG

 

643.JPG

A wiec paserati 2010  4Motion  2.0 TDi Cr od naszego kolegi Pajdy :decayed: na audi jeszcze za  biedny jestem:cool1::naughty:

wyposażenie

-servotronic

-tempomat

- biksenon  skrętny  z doświetlaniem w lampie

-czujnik parkowania przód -tył

-kamera cofania

-fotele z pamięcią

-bluetooth 

-lusterka elektrycznie składane z pilota  pamięć i podgrzewane

-autohold

-gniazdo 230v

-szyberdach

--pakiet chrom

-Isofix

-roletki w tylnych drzwiach

-czujnik ciśnienia w oponach

-klimatyzowany  schowek

--C/LH

--czujnik zmierzchu/deszczu

-pakiet światło

-RNS 510

 

 

 

 

 

20190525_190756.jpg

 

20190525_190710.jpg

 

 

 

 

 

 

 

20190525_190812.jpg20190710_172612.jpg20190710_172650.jpg

 

 

20190311_152728.jpg

20190711_173313.jpg20190711_173336.jpg

 

 

20190711_173444.jpg

 

co już zrobiłem :eusathink:

- wloty powietrza podświetlone b7

-przełączniki szyb chrom+przełącznik świateł

-wymiana RNS 510 na ledowy

-nakładki na pedały + podstopnica chrom

-lusterka zewnętrzne passat b7 i brakujący fotochrom

-sterowniki drzwi passat b7 pod składane lusterka z pilota

-podświetlenie pod nogi tył

-staging

-taśmy bagażnika+siatka 

-grill rline

-progi r line

-żarówki w halogenach 

-listwy progowe passat b7

-klamka pasażera zamykanie -otwieranie blokada

- klamki wewnętrzne  podświetlone

 

IMG_8454.jpg20190305_142218.jpg

 

20190314_181627.jpg

 

20190314_201220.jpg

 

20190509_131529.jpg20190702_164901.jpg20190604_125700.jpg

 

20191104_200322.jpg

 

20191107_063943.jpg

 

 

 

A tu moja trójca :decayed: fiata mam do sprzedania jakby coś:whistling:  a passaty do jeżdżenia :decayed:

20190502_151844.jpg

Edytowane przez srb38vx

Opublikowano

heh, wreszcie Andrzejek temat założył, fajnie, że choroba nadal trwa i coś się modzi :kox:

Opublikowano
  • Autor
36 minut temu, H4mm3R napisał:

Andrzeju fajne to mosz, ale nic nie przebije matiza :decayed:

SAM_0155.JPG

 

specjalnie dla ciebie Tomku:decayed::decayed:

Opublikowano

powiem Ci, że ci się piękna sztuka trafiła ?:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
38 minut temu, marcin_o23 napisał:

heh, wreszcie Andrzejek temat założył, fajnie, że choroba nadal trwa i coś się modzi :kox:

:decayed:Marcin coś trzeba robić żeby na blokach pierdolca nie dostać:D

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, pajda napisał:

powiem Ci, że ci się piękna sztuka trafiła ?:thumbup1:

A dzięki   :D:decayed::decayed:

Opublikowano
7 godzin temu, srb38vx napisał:

:decayed:Marcin coś trzeba robić żeby na blokach pierdolca nie dostać:D

Sąsiedzi Cię muszą nienawidzić dwa passaty pod blokiem ???

znany dobrze Passat bezawaryjności życzę

Opublikowano
12 godzin temu, srb38vx napisał:

na audi jeszcze za  biedny jestem:cool1::naughty:

taaa Ciebie nie stać :decayed: dobrze, że wróciłeś :good: no i wróć za jakiś czas na właściwą drogę :decayed:

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, egon47 napisał:

Sąsiedzi Cię muszą nienawidzić dwa passaty pod blokiem ???

znany dobrze Passat bezawaryjności życzę

Z tego co zauważyłem to tu ma każdy po 2 -3 auta:grin:  Dzięki na razie jestem  zadowolony VW:decayed:

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, jedrekx napisał:

taaa Ciebie nie stać :decayed: dobrze, że wróciłeś :good: no i wróć za jakiś czas na właściwą drogę :decayed:

:grin::decayed: trochę to jeszcze potrwa :cool1:

Opublikowano

jak nie ty to kto Andrzejku :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Te  żółte  żarówki w halogenach mnie trochę wkurzały i kupiłem

20190715_171057.jpg

stare

20190715_154746.jpg

 

nowe

20190715_154741.jpg

Opublikowano
  • Autor

taki coś się trafiło r-line made in germany:decayed:

 

20190718_134556.jpg

 

20190718_134543.jpg

 

20190718_131335.jpg

 

20190718_131358.jpg

Opublikowano
  • Autor

Gril na pokładzie:decayed:

było

ContactPhoto-IMG_20190406_113940.jpg

 

jest:decayed:

 

20190718_161045.jpg

 

20190718_161057.jpg

 

Opublikowano

No pięknie będzie, pakiet r Line to je to panie ??

Opublikowano
  • Autor

Zrobię to czego ty Michał nie zrobiłeś :decayed:  pakiet r-line  i turbo cbbb żeby byle jakie audi mnie z drogi nie ściepało:grin::decayed:  a potem zobaczymy:naughty:

Opublikowano

Jak zawsze lecisz z tematem bardzo szybko i to mi się podoba ????

Opublikowano
  • Autor

Dzięki  lubię grzebać w tych autach :decayed: mam się dobrze czuć w autku i ma mi się podobać takie zboczenie:decayed:  

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jedna strona listw progowych i drzwi zrobiona :decayed: druga strona niebawem bo lakiernikowi spadła listwa progowa  z koziołka i jest do poprawy <_<

Było :buahaha:

20190525_190726.jpg

 

Jest :decayed:

 

 

Edytowane przez srb38vx

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.