Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto, kogo, gdzie :)

Miron niebieską Corsą wczoraj przed 20 kolo M1 w Zabrzu

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pucek swoim Padlem na wsi Rybniku kolo ronda przedwczoraj po 19

Opublikowano

Kto, kogo, gdzie :)

Miron niebieską Corsą wczoraj przed 20 kolo M1 w Zabrzu

Czester swoim B6 też przed 20 koło M1 :decayed:

Opublikowano

:hi:

w knurkowie widziałem wczoraj o 15.30 szary metalik b6 na rameczkach klubowych :shocked: czyje to ??????????

Opublikowano

:hi:

w knurkowie widziałem wczoraj o 15.30 szary metalik b6 na rameczkach klubowych :shocked: czyje to ??????????

stare b6 mirona :wink4:

Opublikowano

pucek, diman, kasia, krolu, ania, keżor, bulczas, monika, kędzior, stanley, adrenalina, oko

prawie cały weekend :gwizdanie:

gdzie... wszędzie gdzie się ruszyłem :P

Opublikowano

jaka ania.... na forum gracia :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Bish- kopt przed 14 w Gliwicach jechal w strone rybnickiej

Opublikowano

stanley u niego na firmie :decayed:

Opublikowano

wczoraj w knurkowie przy szpitalu około 10 rano ciemne gustowne b5 :naughty:

czyje to ???

Opublikowano

wczoraj w knurkowie przy szpitalu około 10 rano ciemne gustowne b5 :naughty:

czyje to ???

moje :P kontrola Nogi po zatorze :polew:

Opublikowano

Niebieskie B7 w Zabrzu

w avancie ? Majki , Max , no chyba , że sie Akjam zapuścił tak daleko :kox:
Opublikowano

Wczoraj Egon.... gdzie??? dobre pytanie ... w stecznym lusterku... :polew: potem Pani Dimanowa i Diman na stacji paliwowej której nazwy nie wymienie żeby nie robić reklamy za która i tak mi nie zapłacą... :evil:

Opublikowano

mario wczoraj wieczorem na stacji paliw :tongue4:

Opublikowano

Wczoraj Egon.... gdzie??? dobre pytanie ... w stecznym lusterku... :polew: potem Pani Dimanowa i Diman na stacji paliwowej której nazwy nie wymienie żeby nie robić reklamy za która i tak mi nie zapłacą... :evil:

No musze sie przyznac Nismo bylo przedemna :polew:

Opublikowano

dzisiaj w sosnowcu zielona b5 sedan blachy SD z tylu klubowa nakleja na słupku zegar z doladowaniem czyje to :naughty:

na spoty nie przyjeżdża takie autko :no:

Opublikowano

dzisiaj w sosnowcu zielona b5 sedan blachy SD z tylu klubowa nakleja na słupku zegar z doladowaniem czyje to :naughty:

na spoty nie przyjeżdża takie autko :no:

jakiegoś gorola :wink4:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2010, 12:33_________________________________________________a ja mijałem wczoraj na DK88 Pitere :naughty:

Opublikowano

dzisiaj w sosnowcu zielona b5 sedan blachy SD z tylu klubowa nakleja na słupku zegar z doladowaniem czyje to :naughty:

też go widuje często koło pogotowia na czarnej. sam jestem ciekaw kto to.

Opublikowano

wczoraj widziany Miron w Rybniku :wink4:

Opublikowano

dzisiaj w sosnowcu zielona b5 sedan blachy SD z tylu klubowa nakleja na słupku zegar z doladowaniem czyje to :naughty:

Moje :) zegar ze wskaźnikiem ładowania VDO a nie doładowaniem :)

Na spota się wybieram i wybieram i nie mogę dojechać.... :wallbash: obiecuje poprawe ma ktoś Vaga? Inspekcję muszę skasować... :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.