Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema.

Srebrne B5 Avant w knurowie na klubowych ramkach pod sklepem Nikki obok solarium... :gwizdanie: i Diman pod klatką z tablicami A4 Mario w ręce... :gwizdanie:

:polew:

i nizmo pod netto :naughty:

:wallbash: :wallbash: :wallbash: nie nizmo a Nismo... troche szacunku i to na ramkach klubowych... :evil::polew:

szczegolnie ta ramka obok lusterka wewnetrznego sie niezle prezenture :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema.

Srebrne B5 Avant w knurowie na klubowych ramkach pod sklepem Nikki obok solarium... :gwizdanie: i Diman pod klatką z tablicami A4 Mario w ręce... :gwizdanie:

:polew:

i nizmo pod netto :naughty:

:wallbash: :wallbash: :wallbash: nie nizmo a Nismo... troche szacunku i to na ramkach klubowych... :evil::polew:

szczegolnie ta ramka obok lusterka wewnetrznego sie niezle prezenture :polew: :polew: :polew:

Spoko luz teraz będzie Mario.... :cool1:

Opublikowano

stan za mną na światłach na mickiewicza

białe B5 z klubową nalepką na światłach w S-c na Narutowicza z Wawelem ciekawe kto to był :rolleyes:

Opublikowano

granatowe B5 sedan polift z klubową naklejką na blachach SD.... .

Miejsce - parking pod Termglasem, kto to?

Opublikowano

w sobote na trasie Siewierz-Katowice prawdopodobnie Akjam ale pewny nie jestem bo tylko śmignął

:tongue4:
Opublikowano

srebrne avant b6 - bez s-lina zew. czarna dokładka, rejestracja SZ... nie quattro - brudne :decayed: dziwne ramki klubowe, pierwsza edycja czy coś nie było jeszcze naszego aktualnego logo... tylko znaczek audi i napis biał z czerwonym "A4" widziana w bytomiu na kolejowej... smigała miedzy pasami jak szalona :kox: :kox:

Opublikowano

godzine temu Blant widziany w Mc :wink4:

Opublikowano

Teslic wczoraj ok 17 w Kauflandzie w Tychach na alkoholowym :gwizdanie:

Opublikowano

Teslic wczoraj ok 17 w Kauflandzie w Tychach na alkoholowym :gwizdanie:

pewnie często można Was tam spotkać :gwizdanie:

Opublikowano

Małe "co nie co" na party :kox::naughty::decayed::good:

Opublikowano

Małe "co nie co" na party :kox::naughty::decayed::good:

fajnie zaczynasz tydzień :lol1:

Opublikowano

wczoraj b5 zielone SJ a PLAZIE z ramkami klubowymi

a dzisiaj na świtłach koło żyromskiego b6 szare SBE

Opublikowano

wczoraj pod Spodkiem czerwone B5 SJ ;)

Opublikowano

dzisiaj w kato, na myjni BP - granatowe B5 Avant przed liftem SK....

Opublikowano

dzisiaj o 17:00 widziany Badboy na ul.Wodzislawskiej w Rybniku :decayed:

Opublikowano

wczoraj o 15.30 granatowa strzała zwana nismo zaparkowana na całym chodniku przed grecką w knurkowie

Mario dobre parkowanie to połowa sukcesu :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 12:44_________________________________________________wtorek o 15.00 na rondzie w sośnicowicach srebrne b5 SGL 50YL na klubowych ramkach niestety nie widziałem kto prowadził

Opublikowano

wtorek o 15.00 na rondzie w sośnicowicach srebrne b5 SGL 50YL na klubowych ramkach niestety nie widziałem kto prowadził

rudi :polew:

Opublikowano

wtorek o 15.00 na rondzie w sośnicowicach srebrne b5 SGL 50YL na klubowych ramkach niestety nie widziałem kto prowadził

rudi :polew:

No to żeś wypatrzył... :naughty: :naughty:
Opublikowano

rudi ma avanta i na 100% to nie była ona ale zaraz skojarzenie macie jedno :polew:

Opublikowano

dzis niebieskie b5 na zjezdzie z a4 na wysokosci 3 stawow rej SM chyba klubowa ramka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.