Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Adam S. na Granicznej przy belgu o 19:10 :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czarna b5 z wlepka klubowa stała zaparkowana w zabrzu przy legro

Opublikowano

Miron przy kościele auto ustrojone:D i Dawca na merkurach :tongue4:

Opublikowano

granatowe b5 kombi 1.8T z wlepka na Chorzowskich tablicach. w swietochlowicach jechalem za nim od swiatel kolo skalki do shella

pozdrawiam :)

Opublikowano

Miron przy kościele auto ustrojone:D i Dawca na merkurach :tongue4:

zagadza sie :decayed:

Opublikowano

ok 16:30 ruda śląska (wirek) czarne B6 z tablicami SL na klubowych ramkach ...aaaaa z nieświecącym światłem mijania -lewy przód :decayed:

Opublikowano

ok 16:30 ruda śląska (wirek) czarne B6 z tablicami SL na klubowych ramkach ...aaaaa z nieświecącym światłem mijania -lewy przód :decayed:

tolek85 ?

Opublikowano

ok 16:30 ruda śląska (wirek) czarne B6 z tablicami SL na klubowych ramkach ...aaaaa z nieświecącym światłem mijania -lewy przód :decayed:

tolek85 ?

:naughty:

Opublikowano

ok 16:30 ruda śląska (wirek) czarne B6 z tablicami SL na klubowych ramkach ...aaaaa z nieświecącym światłem mijania -lewy przód :decayed:

tolek85 ?

:naughty:

ale ta żarówa :thumbdown: :thumbdown: taka siara

:polew: :polew:

Opublikowano

ok 16:30 ruda śląska (wirek) czarne B6 z tablicami SL na klubowych ramkach ...aaaaa z nieświecącym światłem mijania -lewy przód :decayed:

tolek85 ?

:naughty:

ale ta żarówa :thumbdown: :thumbdown: taka siara

:polew: :polew:

czytaj katowickie koksie :tongue4:

Opublikowano

ciemny siwy b6 na nr KR prawdomodobnie 2,5 TDI :mysli:

dziś około 17 w katowicach potem odbił na Orlen

pozdro dla Ziomka

Opublikowano

Beciarz Pelex w Gliwicach widziny :naughty:

Opublikowano

bishkopt na moście nad A4 na rybnickiej w gliwicach pozdro i

czarna b6 avant na klubowych ramkach i rej. SG na sikorniku w Gliwicach kierowcy nie widziałem pozdrawiam kolegę :mysli:

Opublikowano
  • Autor

24.08 ciemno-błękitne B6 avant na numerach SRC i klubowych ramkach w Jastrzębiej Górze :blink: prowadziła kobieta, kto to ? :gwizdanie:

Opublikowano

czarna b6 avant na klubowych ramkach i rej. SG na sikorniku w Gliwicach kierowcy nie widziałem pozdrawiam kolegę :mysli:

To chyba Ja:) wracałem z wymiany oleju:) Tak przeglądam te wszystkie spotkania na naszych drogach. Sam sie rozglądam ale kurde jeszcze nikogo nie spotkałem. I pewnie aż do grudnia nie spotkam - koniec urlopu praca...:(

Pozdrawiam Wszystkich Klubowiczów

Opublikowano

w sobote na trasie Siewierz-Katowice prawdopodobnie Akjam ale pewny nie jestem bo tylko śmignął

Opublikowano

Katowice Giszowiec czarne bądź granatowe b5 rejestracje SBI naklejka klubowa z na klapie - brak ramek, laseczka za kółkiem :gwizdanie:

Opublikowano

Siema.

Srebrne B5 Avant w knurowie na klubowych ramkach pod sklepem Nikki obok solarium... :gwizdanie: i Diman pod klatką z tablicami A4 Mario w ręce... :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

Siema.

Srebrne B5 Avant w knurowie na klubowych ramkach pod sklepem Nikki obok solarium... :gwizdanie: i Diman pod klatką z tablicami A4 Mario w ręce... :gwizdanie:

:polew:

i nizmo pod netto :naughty:

Opublikowano

Siema.

Srebrne B5 Avant w knurowie na klubowych ramkach pod sklepem Nikki obok solarium... :gwizdanie: i Diman pod klatką z tablicami A4 Mario w ręce... :gwizdanie:

:polew:

i nizmo pod netto :naughty:

:wallbash: :wallbash: :wallbash: nie nizmo a Nismo... troche szacunku i to na ramkach klubowych... :evil::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.