Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I znowu dzis Glinek widzany na ul Rybnickiej w kierunku Gliwic... :evil:

a foty gdzie ? :polew: :polew: :polew:

nie wierzę Ci :thumbdown:

:ssij: :ssij: :ssij:

:polew: :polew: :polew:

Mario nastepnym razem jak kogoś zobaczysz to rób foty :decayed:

Tak robie ale dziś nie zdazyłem bo sie mineliśmy... :polew:

trzeba było jabnąć taką fotkę jak to zwykle robisz przy :jerk::polew: tylko ciekawe jakbyś ją zrzucił na twardy dysk i wrzucił na forum :polew:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bialy Glut od Gure pod M1 w zabrzu kolo 20 :tongue4:

Opublikowano

Bialy Glut od Gure pod M1 w zabrzu kolo 20 :tongue4:

No byłem :) Czemu nie podszedłeś :?:

Opublikowano

Bialy Glut od Gure pod M1 w zabrzu kolo 20 :tongue4:

No byłem :) Czemu nie podszedłeś :?:

nie widzialem Cie tylko samochod a spieszylem sie do gila na hambka :naughty:

Opublikowano

Krolu widziany na DTŚ-ce w stronę Katowic na wysokości Chebzia.

Opublikowano

Krolu widziany na DTŚ-ce w stronę Katowic na wysokości Chebzia.

a czym jechales bo ja cie nie widzialem :( i kto kogo wyprzedzal?
Opublikowano

Stałem na światłach od strony nowego bytomia, ty skręcałeś w lewo na dtś-kę. Jechałem eSą, mignąłem światłami ale nie widziałeś...

Opublikowano

Glinek widziany w TVN Turbo program operacja tuning... :evil:

Opublikowano

Glinek widziany w TVN Turbo program operacja tuning... :evil:

wrzuć filmik bo coś ci nie wierze :tongue4:

Opublikowano
OPT - GLINEK AIRIRDE B6 AVANT TVN TURBO GLIWICE[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 20:06_________________________________________________mówisz i masz :hi:
Opublikowano

OPT - GLINEK AIRIRDE B6 AVANT TVN TURBO GLIWICE[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 20:06_________________________________________________mówisz i masz :hi:

:good: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Stałem na światłach od strony nowego bytomia, ty skręcałeś w lewo na dtś-kę. Jechałem eSą, mignąłem światłami ale nie widziałeś...

a to cie nie widziałem :embarrassed:
Opublikowano

Stałem na światłach od strony nowego bytomia, ty skręcałeś w lewo na dtś-kę. Jechałem eSą, mignąłem światłami ale nie widziałeś...

a to cie nie widziałem :embarrassed:

wielki fan Audi ale eSy nie zauważył :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor
:offtopic::spam::ban: ??
Opublikowano

Stałem na światłach od strony nowego bytomia, ty skręcałeś w lewo na dtś-kę. Jechałem eSą, mignąłem światłami ale nie widziałeś...

a to cie nie widziałem :embarrassed:

wielki fan Audi ale eSy nie zauważył :gwizdanie: :tongue4:

i to oczojebnej niebieskiej :kox:
Opublikowano

:offtopic::spam::ban: ??

cicho :bicz3:

Opublikowano

OPT - GLINEK AIRIRDE B6 AVANT TVN TURBO GLIWICE[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 20:06_________________________________________________mówisz i masz :hi:

GLINEK gut shit :kox:

Opublikowano

Wczoraj po 17 widziany srebrny kombik B5 1.8T Q na klubowych ramkach rejstracja SK w gliwicach kolo tzw Kibli mrugalem dlugimi ale niezauwazyl jechalem za nim

Opublikowano

dzisiaj po 12:00 widziany Bish-kopt w Gliwicach na ul.Bochaterow Getta Warszawskiego :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.