Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czerwone B5 sedan baaardzo stare ramki :evil: 11.11.2010pod domite Zabrze

czarna macha i granatowy zderzak ? :decayed:

Pitek już ma czerwony zderzak :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

akjam wczoraj tj piątek ok 18/1830 u mnie na światłach wyjeżdżał na katowice

jechałem busem od dąbrowy

a winietka na przejazdy wykupiona:?: :mysli:

Opublikowano

akjam wczoraj tj piątek ok 18/1830 u mnie na światłach wyjeżdżał na katowice

jechałem busem od dąbrowy

a winietka na przejazdy wykupiona:?: :mysli:

Dożywotnio! :kox::wink4:
Opublikowano

Mario dzis na rybnickiej... dzwonilem Ci ze policja stoi ale nie odebrales:P

no i pewnie dostal 500zł i 10 punktów bo nismo niezle szybko lata :gwizdanie:

A właśnie że nie dostalem... bo ja mam CB... :tongue4: :tongue4: :tongue4:

W sobote pod Intermarche w Knurowie... widziana duża ekipa od Audi... :gwizdanie: :gwizdanie: nie wiem co tam robili ale na twarzach mieli wypisaną chcice na... alkohol... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kto wczoraj ok godziny 9-10 mrugał mi awaryjkami na koplanianej w sosnowcu ? srebrne b5 w sedanie na SO blachach

Talib widzę że się często po Niwce kręcisz?

Może kiedyś jakiś spot na Pawiaku na garażach? :chytry:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 12:02_________________________________________________

Czarna b5 z wlepka klubowa stała zaparkowana w zabrzu przy legro

może i kotlet ale w środy to do niedawna ja byłem po zamówienie w Legro w każdą środę...

Opublikowano

kto wczoraj ok godziny 9-10 mrugał mi awaryjkami na koplanianej w sosnowcu ? srebrne b5 w sedanie na SO blachach

Talib widzę że się często po Niwce kręcisz?

Może kiedyś jakiś spot na Pawiaku na garażach? :chytry:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 12:02_________________________________________________

Czarna b5 z wlepka klubowa stała zaparkowana w zabrzu przy legro

może i kotlet ale w środy to do niedawna ja byłem po zamówienie w Legro w każdą środę...

wbijaj na spota :naughty:

Opublikowano

srebrne a4 b5 awant na klubowych ramkach na piłsudczyków w knurowie :mysli:

Opublikowano

kto wczoraj ok godziny 9-10 mrugał mi awaryjkami na koplanianej w sosnowcu ? srebrne b5 w sedanie na SO blachach

Talib widzę że się często po Niwce kręcisz?

Może kiedyś jakiś spot na Pawiaku na garażach? :chytry:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 12:02_________________________________________________

Czarna b5 z wlepka klubowa stała zaparkowana w zabrzu przy legro

może i kotlet ale w środy to do niedawna ja byłem po zamówienie w Legro w każdą środę...

mam szkole na niwce, mama pracuje na niwce, kolezanki mam na niwce :decayed:

spoko ze spotem ;) a widziales mnie gdzies kiedys?

Opublikowano

kto wczoraj ok godziny 9-10 mrugał mi awaryjkami na koplanianej w sosnowcu ? srebrne b5 w sedanie na SO blachach

Talib widzę że się często po Niwce kręcisz?

Może kiedyś jakiś spot na Pawiaku na garażach? :chytry:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 12:02_________________________________________________

Czarna b5 z wlepka klubowa stała zaparkowana w zabrzu przy legro

może i kotlet ale w środy to do niedawna ja byłem po zamówienie w Legro w każdą środę...

mam szkole na niwce, mama pracuje na niwce, kolezanki mam na niwce :decayed:

spoko ze spotem ;) a widziales mnie gdzies kiedys?

Kiedyś przefrunąłeś obok mnie mknąłeś na Ludwik....

Opublikowano

kto wczoraj ok godziny 9-10 mrugał mi awaryjkami na koplanianej w sosnowcu ? srebrne b5 w sedanie na SO blachach

Talib widzę że się często po Niwce kręcisz?

Może kiedyś jakiś spot na Pawiaku na garażach? :chytry:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 12:02_________________________________________________

Czarna b5 z wlepka klubowa stała zaparkowana w zabrzu przy legro

może i kotlet ale w środy to do niedawna ja byłem po zamówienie w Legro w każdą środę...

mam szkole na niwce, mama pracuje na niwce, kolezanki mam na niwce :decayed:

spoko ze spotem ;) a widziales mnie gdzies kiedys?

Kiedyś przefrunąłeś obok mnie mknąłeś na Ludwik....

pewnie na kebaba :decayed:

Opublikowano

dziś ok 7:50 na Mikołowskiej w Kato, takie :mysli: jasno beżowe - metalic B7 avant tablice SMI nalepka na klapie i później o jakieś 30min to samo auto Nad Osiekiem stało, kto to :mysli:

Opublikowano

srebrne a4 b5 awant na klubowych ramkach na piłsudczyków w knurowie :mysli:

Patrikos

Opublikowano

w poniedzialek przed 15:00 w Wodzislawiu na ul.Jastrzebskiej widziano Nogaroblue na SJZ.... :cool1:

Opublikowano

w poniedzialek przed 15:00 w Wodzislawiu na ul.Jastrzebskiej widziano Nogaroblue na SJZ.... :cool1:

pewnie była fura Bakusia :mysli:
Opublikowano

w poniedzialek przed 15:00 w Wodzislawiu na ul.Jastrzebskiej widziano Nogaroblue na SJZ.... :cool1:

pewnie była fura Bakusia :mysli:

Bakus nie mial Nogaroblue :cool1:

to byl Arturoo :>

Opublikowano

w poniedzialek przed 15:00 w Wodzislawiu na ul.Jastrzebskiej widziano Nogaroblue na SJZ.... :cool1:

pewnie była fura Bakusia :mysli:

Bakus nie mial Nogaroblue :cool1:

to byl Arturoo :>

ale też miał jakieś blue :decayed:
Opublikowano

srebrne a4 b5 awant na klubowych ramkach na piłsudczyków w knurowie :mysli:

Patrikos

no wlasnie to chyba nie byl jego wozek to byl jakis inny :cool1:

Opublikowano

w piątek rano na rondzie : Miszkowa, w miszkowozie :gwizdanie:

Opublikowano

w piątek rano na rondzie : Miszkowa, w miszkowozie :gwizdanie:

miałeś tego nie mówić, teraz Miszek sie dowie że wracała odemnie :wallbash:

:tongue4:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 15:00_________________________________________________pare minut temu Miszka w b8 :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

w piątek rano na rondzie : Miszkowa, w miszkowozie :gwizdanie:

miałeś tego nie mówić, teraz Miszek sie dowie że wracała odemnie :wallbash:

:tongue4:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 15:00_________________________________________________pare minut temu Miszka w b8 :shocked: :shocked: :shocked:

czyzby pochytal sobie b8 :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.