Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyzby pochytal sobie b8 :mysli:

1.8T czarny sedan
  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miszka w B8 o 15:55 na Sokolskiej :gwizdanie:

Opublikowano

co on sie tak lansuje po kato :mysli:

Opublikowano

Srebny Avant B7 z rejestracją SZ na ledach z A6 z tyłu widziany na A4 w stronę Katowic przy 230km/h, ktoś miał sporo mocy pod prawą nogą...

Opublikowano

czyzby pochytal sobie b8 :mysli:

1.8T czarny sedan

kolejny kredyt na 30 lat ? :blink: :blink:

:tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Miszka w B8 o 15:55 na Sokolskiej :gwizdanie:

To dlatego na spoty nie przyjeżdża... :gwizdanie:
Opublikowano

mario w Auchanie w gliwicach :gwizdanie:

Opublikowano

mario w Auchanie w gliwicach :gwizdanie:

a gdzie w Gliwicach jest oszołom ??
Opublikowano

mario w Auchanie w gliwicach :gwizdanie:

a gdzie w Gliwicach jest oszołom ??

nowy na rybnickiej bylem obczaic przy okazji :wink4:

Opublikowano

mario w Auchanie w gliwicach :gwizdanie:

pewnie Miron pochytał mu fuchę, wciska wózki :polew:

Opublikowano

mario w Auchanie w gliwicach :gwizdanie:

pewnie Miron pochytał mu fuchę, wciska wózki :polew:

o k**wa :polew: :polew: :polew: :polew: pojechałeś teraz :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

w piątek rano na rondzie : Miszkowa, w miszkowozie :gwizdanie:

miałeś tego nie mówić, teraz Miszek sie dowie że wracała odemnie :wallbash:

już się przyznała :decayed:

:polew:

czyzby pochytal sobie b8 :mysli:

1.8T czarny sedan

kolejny kredyt na 30 lat ? :blink: :blink:

:tongue4: :tongue4:

nie, płaciłem gotówką :tongue4:

[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 22:35_________________________________________________Rafał Maserak wczoraj w lemoniadzie 0:50 - poważnie :naughty:

:polew:

Opublikowano

:polew: :polew:

a co on tam qr** robił?

Opublikowano

:polew: :polew:

a co on tam q***wa robił?

nie wiem ale d*py były fajne :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew:

a co on tam q***wa robił?

nie wiem ale d*py były fajne :decayed:

a to pokazywali na TVNie, czy ktoś Ci to gadał :mysli::tongue4:

Opublikowano

:polew: :polew:

a co on tam q***wa robił?

nie wiem ale d*py były fajne :decayed:

a to pokazywali na TVNie, czy ktoś Ci to gadał :mysli::tongue4:

kumpel mi gadał :tongue4:

Opublikowano

:polew: :polew:

a co on tam q***wa robił?

nie wiem ale d*py były fajne :decayed:

a to pokazywali na TVNie, czy ktoś Ci to gadał :mysli::tongue4:

kumpel mi gadał :tongue4:

ten z toyoty ? :tongue4:

Opublikowano

:polew: :polew:

a co on tam q***wa robił?

nie wiem ale d*py były fajne :decayed:

a to pokazywali na TVNie, czy ktoś Ci to gadał :mysli::tongue4:

kumpel mi gadał :tongue4:

ten z toyoty ? :tongue4:

:embarrassed:

Opublikowano

:polew: :polew:

a co on tam q***wa robił?

nie wiem ale d*py były fajne :decayed:

a to pokazywali na TVNie, czy ktoś Ci to gadał :mysli::tongue4:

kumpel mi gadał :tongue4:

ten z toyoty ? :tongue4:

:polew: przyjacielll hehehe :polew:
Opublikowano

:polew: :polew:

a co on tam q***wa robił?

nie wiem ale d*py były fajne :decayed:

a to pokazywali na TVNie, czy ktoś Ci to gadał :mysli::tongue4:

kumpel mi gadał :tongue4:

ten z toyoty ? :tongue4:

:polew: przyjacielll hehehe :polew:

My the really best friend :decayed:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 23:08_________________________________________________ :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.