Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pozdrawiam kierownika na Granicznej za którym stałem na światłach :hi: Piękny kolor B5 sedan pelikan blue i rejestracja SM :hi:

nie przyjeżdża na spoty :wink4:

Ten kolega z niebieskiej?

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pozdrawiam kierownika na Granicznej za którym stałem na światłach :hi: Piękny kolor B5 sedan pelikan blue i rejestracja SM :hi:

nie przyjeżdża na spoty :wink4:

Ten kolega z niebieskiej?

no

Opublikowano

Talib 9:30 w Mysłowicach koło BP się minęliśmy :hi: :hi:

kurde nie widziałem Cie :) jechałem z Euro-Sat'u bo mi się CB spaliło :(

potem przy skręcie już na Sosnowiec koło Reala chciałem handlarza lac po ryju bo idiota zatrzymał auto zeby zapytać o cene idealnie na skręcie :tongue4:

Ja zauważyłem tylko ramki i czerwonego avanta na SO to wiedziałem że to Ty, nie zdążyłem błysnąć ani pomachać :)

A co do tych handlarzy z giełdy to on Ci wyskoczył na drogę czy machał ręką? Trzeba mu było powiedzieć 20,000 :>

wyskoczył do auta przede mną, babeczka się zatrzymała a ja k**wa po zaspie bo bym nie wyhamowal

Opublikowano

dzisiaj o 6:30 rano widziany czerwony sedan o nr rej SWD.... na ul.Wodzisławskiej (kier. Rybnik) od mostu az do obwodnicy w kier. Raciborza

Opublikowano

ciemne B5 Zabrze pod realem 17;15 naklejka klubowa na tylnej klapie :cool1:

fto ??

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj wieczorem w Gliwicach na ul.Karolinki B6 na SRB i B5 na SR, ale bez ramek klubowych, wydawało mi się, że na jakimś spocie widziałem tą B5, to ktoś od was z Rybnika ? :cool1:

Opublikowano

Wczoraj wieczorem w Gliwicach na ul.Karolinki B6 na SRB i B5 na SR, ale bez ramek klubowych, wydawało mi się, że na jakimś spocie widziałem tą B5, to ktoś od was z Rybnika ? :cool1:

B5 avant czarna :?:

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj wieczorem w Gliwicach na ul.Karolinki B6 na SRB i B5 na SR, ale bez ramek klubowych, wydawało mi się, że na jakimś spocie widziałem tą B5, to ktoś od was z Rybnika ? :cool1:

B5 avant czarna :?:

Jakaś ciemna, ale sedan i czarne lampy z przodu

Opublikowano

dziś ok 7:45 w Tychach na Burschego czarne B6 zaparkowane na ramkach ale na spocie ni juha nie widziałem [br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 08:35_________________________________________________14:50 Akjam tak się lansował na Beskidzkiej w Tychach, że nawet mnie nie widział :naughty:

Opublikowano

Bulczas trasa kat-sos :decayed:

niebędę pisał gdzie podjeżdzał bo Monika mogła by być lekko wkurwiona :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Bulczas trasa kat-sos :decayed:

niebędę pisał gdzie podjeżdzał bo Monika mogła by być lekko wkurwiona :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Bulczas trasa kat-sos :decayed:

niebędę pisał gdzie podjeżdzał bo Monika mogła by być lekko wkurwiona :polew: :polew: :polew:

do Ikei ? :mysli::decayed:

Opublikowano

Bulczas trasa kat-sos :decayed:

niebędę pisał gdzie podjeżdzał bo Monika mogła by być lekko wkurwiona :polew: :polew: :polew:

Kaj mnie widziałeś :mysli:
Opublikowano

Bulczas trasa kat-sos :decayed:

niebędę pisał gdzie podjeżdzał bo Monika mogła by być lekko wkurwiona :polew: :polew: :polew:

Kaj mnie widziałeś :mysli:

koło leksusa, zatitałem ci ale żeś chyba niesłyszał :gwizdanie:
Opublikowano

Bulczas trasa kat-sos :decayed:

niebędę pisał gdzie podjeżdzał bo Monika mogła by być lekko wkurwiona :polew: :polew: :polew:

Kaj mnie widziałeś :mysli:

koło leksusa, zatitałem ci ale żeś chyba niesłyszał :gwizdanie:

No pewnie nie :decayed:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 19:55_________________________________________________A jechałem do maka :kox:
Opublikowano

A jechałem do maka :kox:

tak właśnie myślałem :polew:
Opublikowano
  • Autor

Majron, kilkakrotnie w Fashion House :gwizdanie:

Opublikowano

Seski wczoraj na niwce :)

Opublikowano

Banda ciuli na wyciągu Złoty Groń w Istebnej... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ola od Maria w pokoju nr 10 :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.