Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzis przed 11 Gregor swoją srebrną strzałą w Bytomiu koło M1 :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A no było się w Tesco :naughty: Nie widziałem Cię :gwizdanie:

Opublikowano

dzisiaj miron u mnie pod garażem :hi:

Opublikowano

dzisiaj miron u mnie pod garażem :hi:

:shocked: przygniótł Go :?: :wink4:

weź go wyciągnij szkoda chłopa :tongue4::decayed:

Opublikowano

przed 9 w Sosnowcu na skrzyżowaniu Mireckiego i Piłsudskiego widziany Dawid

Opublikowano

dzisiaj miron u mnie pod garażem :hi:

:shocked: przygniótł Go :?: :wink4:

weź go wyciągnij szkoda chłopa :tongue4::decayed:

Chyba ,że zaczyna wyciskać większe ciężary to niech se ćwiczy, tylko go :wink4: asekuruj :decayed:.

Opublikowano

Dziś Miron za płotem swoja A4 :D

Opublikowano

Wczoraj Tolek na Halembie, odtrąbiony :cool1:

Opublikowano

dzisiaj A4-Tomek droga sośnica - gliwice koło giełdy 9.30 :wink4:

Opublikowano

dzisiaj czarne B7 Avant na rej SRB.... pod Magro :)

Opublikowano

czarne A4 b6 Avant dzisiaj ok godz 16 na zagórzu - Orionie, kierownika nie widziałem ale mrugnąłem awaryjnymi ..blachy SO

Opublikowano

srebrne B8, na rej KBC... na autostradzie A4, pomykaliśmy sobie razem do kato

Dawid_N :decayed:

:hi:

Opublikowano

srebrne B8, na rej KBC... na autostradzie A4, pomykaliśmy sobie razem do kato

Dawid_N :decayed:

:hi:

siemanko :hi: z Kerczim smigalismy :wink4:

Opublikowano

Dziś koło 16:30 w Mikołowie na trasie w stronę Katowic niebieski Avant B5.

Nie dojrzałem tablic, ale pomrygał awaryjkami, toteż i ja pomrygałem długimi :naughty:

Opublikowano

to ja :wink4: ,Twoja ta bordowa ,przyciemniona na ksenonie :?: ładny kolorek :good:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 21:47_________________________________________________dojrzałem naklejkę klubową na klapie jak przejeżdżałem koło Ciebie dlatego te awaryjki :wink4:

Opublikowano

to ja :wink4: ,Twoja ta bordowa ,przyciemniona na ksenonie :?: ładny kolorek :good:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 21:47_________________________________________________dojrzałem naklejkę klubową na klapie jak przejeżdżałem koło Ciebie dlatego te awaryjki :wink4:

Tak, tak to moja Niunia :wink4:

Nie zdążyłem się nią jeszcze pochwalić :) Kolorek dziękuję, też mi się podoba :naughty:

Opublikowano

Wczoraj około 18.20 Egon w Gliwicach pociskał w stronę Knurowa[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 16:23_________________________________________________Dzisiaj koło 15 Arek w Rybniku na Wiejskiej (tak mi się przynajmniej wydawało że to byłeś ty)

Opublikowano

Wczoraj około 18.20 Egon w Gliwicach pociskał w stronę Knurowa[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 16:23_________________________________________________Dzisiaj koło 15 Arek w Rybniku na Wiejskiej (tak mi się przynajmniej wydawało że to byłeś ty)

Dokladnie :) nie widzialem Cie:P

Opublikowano

Wczoraj około 18.20 Egon w Gliwicach pociskał w stronę Knurowa[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 16:23_________________________________________________Dzisiaj koło 15 Arek w Rybniku na Wiejskiej (tak mi się przynajmniej wydawało że to byłeś ty)

Dokladnie :) nie widzialem Cie:P

Stałem na przeciwko jak skręcałeś w prawo z Kochanowskiego na Rybnicką :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.