-
XXII Ogólnopolski Zlot i XVII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 31.03 - 02.04.2023r.
MAJKI + Ewcia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry jeb nawet hasło pamiętałem ?
-
Leśna Polana - wypad rowerowy 16.05.2020
Mnie tam też dopisz do listy
-
B8 białasek 2.0 tdi 190 Ultra S line
U mnie siedzi 1BV
-
B8 białasek 2.0 tdi 190 Ultra S line
Wpadł nowy kpl na lato kupiony w Dawmac , jestem miło zaskoczony komfortem jazdy na 20 calach bo tego się obawiałem najbardziej
-
XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
Miron Ewę możesz dopisać
-
XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
Mnie tam wstępnie też wpisz
-
B8 białasek 2.0 tdi 190 Ultra S line
To nie to samo ? za rok odbijemy
-
B8 białasek 2.0 tdi 190 Ultra S line
Niestety w tym roku nie zawitam do BT mimo zmiany auta, zmieniłem też robotę i nie da rady. Dzięki wszystkim za miłe słowa
-
B8 białasek 2.0 tdi 190 Ultra S line
2015r 170 tys
-
B8 białasek 2.0 tdi 190 Ultra S line
Moje kolejne A4 po B5, B6, B7 zawitało na placu i jak zwykle mega zadowolony. Z wypasu nie ma sie co rozpisywać jest to co mi pasuje a najbardziej kolor B6 zostaje w klubie dalej mam nadzieje że bedzie służyć właścicielowi jeszcze długo długo
-
MAJKI zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pajda gratulacje dla Was ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema po latach ja mam wolne do poniedziałku to mogę wpaść w piątek a gorzołka też za mną chodzi :)
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Polko Ewcia będzie ale tylko z tą młodszą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co się stało że tapek nie działa?