-
Opony Letnie Michelin Pilot Sport 4 - 205/55 R16
~6mm , 800 zł
-
Jaki olej do manualnej skrzyni w Audi A4 B8?
@dzik tak, aktualny :)
-
Opony Letnie Michelin Pilot Sport 4 - 205/55 R16
Sprzedam używane 2 sezony opony LETNIE Michelin Pilot Sport 4 Opony w bardzo dobrym stanie, równomiernie zużyte, bez uszkodzeń i napraw. Model: Michelin Pilot Sport 4 Stan: bardzo dobry DOT: 2123 Ilość: komplet (4 szt.) Odbiór osobisty: Rzeszów
-
Krystianooo obserwuje zawartość A4 B8 2.0 TDI Q ze Szwecji , Opony Letnie Michelin Pilot Sport 4 - 205/55 R16 , Jaki olej do manualnej skrzyni w Audi A4 B8? i 6 innych
-
Jaki olej do manualnej skrzyni w Audi A4 B8?
Dałoby rade sprawdzić jakie oleje potrzebuje i ile (skrzynia i dyfer): Kod silnika: CJCA Skrzynia: manualna 6-cio biegowa Napęd: Quattro 4x4 (stały) Vin: WAUZZZ8K2DA210801
-
Wymiana oleju w napędzie quattro w Audi A4 B8
Czy możecie mi powiedzieć czy wymienia się oleju / filtry? w napędzie quattro? Jak tak, to czy warto i co ile powinno się to robić? Jaki olej i ile tego oleju wchodzi oraz ewentualnie jakie filtry?
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Krystianooo skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8K2DA210801
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Krystianooo skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZF46JA128019
-
Lampy przód a4b6 jak poprawić widoczność
Można w taki sposób jak żarówki LED... Nie są legalne na polskich drogach ale widoczność dają konkretną allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Kolizja
Zrób to bezgotówkowo w ASO
-
Nie działa tempomat w A4 B7
Nowy czujnik załóż. Przerabiałem to samo. Szybka wymiana - sam dasz radę tylko się trzeba trochę nagimnastykować pod kierownicą
-
Audi A4 B8 - szkoda z oc sprawcy.
Znajdź inny Autoryzowany Serwis - nawet 200km od Wrocławia
-
Szkoda OC wgniecienie zderzaka A4 B7
Dokładnie 2 lata temu płaciłem w ASO: 170.00 PLN/RBG Z ASO cenę, którą mi dziś podali to 600.00 PLN/RBG. Powodzenia w naprawie za 2500zł
-
Szkoda OC wgniecienie zderzaka A4 B7
To co jest po szkodzie i widać "gołym" okiem to raz... a to co jest pod poszyciem zderzaka to dwa. Ty możesz oglądać auto i stwierdzić "jest git", ale jak przyjdzie co do czego i się okaże, że git nie jest to później będziesz sobie pluł w brodę. Prawie nigdy Ci w kosztorysie nie uwzględnią wymiany zderzaka, tylko jego naprawę Za darmo przecież Ci zderzaka nie dadzą....W ASO wszystko ma swoją cenę... zderzak kosztuje... lakiernik kosztuje, nie wspomnę o RG ASO AUDI
-
Szkoda OC wgniecienie zderzaka A4 B7
Oddać na bezgotówkową naprawę do ASO. Zadzwonić, umówić się oględziny i oddać im samochód - ani złotówki za to nie wezmą jeśli podpiszesz papier na bezgotówkową naprawę z OC sprawcy. Sami sobie już swoich roszczeń będą dochodzić nawet i na drodze sądowej z nimi a Ciebie to nie będzie już interesowało. Na czas wizyty samochodu w warsztacie należy Ci się samochód zastępczy - multum tematów już było z tym związanym. Zderzak, poszycia itd. pod zderzakiem będzie do wymiany - koszt. ok. 10 tys. zł. w ASO (a inflacja wciąż rośnie...) A jak jeszcze masz przygiętą klapę bagażnika lub cokolwiek w tym obrębie to od razu to Ci wezmą pod uwagę. Przy tej szkodzie nie warto się bawić samemu w mechanika przy takich pieniądzach. Jeśli masz ORI części to do takich samych masz prawo. Nie kombinuj za dużo bo przekombinujesz i stracisz nerwy, czas i połowę życia.
-
A4 B8 2.0 TDI Q ze Szwecji
Drodzy użytkownicy, Czy ktoś miał do czynienia ze sprowadzonym pojazdem ze Szwecji? Chodzi mi tutaj o zakup od firmy / osoby prywatnej, która sprowadziła samochód, gdzie byłbym pierwszym właścicielem w kraju - A4 B8 2.0 TDI Q mnie interesuje Czy warto brać wgl pod uwagę samochody ze Szwecji i ca co zwrócić uwagę przy zakupie takiego samochodu z kraju ze Skandynawii? Podobno mają podwójną warstwę lakieru i podgrzewanie silnika...? Jak ktoś ma jakieś doświadczenie, trafne informacje proszę o podzielenie się nimi Nie chcę tracić czasu na rozglądanie by później się miało okazać, że nie warto ich brać pod lupę... Pozdrawiam!