Treść opublikowana przez Krystianooo
-
Opony Letnie Michelin Pilot Sport 4 - 205/55 R16
~6mm , 800 zł
-
Jaki olej do manualnej skrzyni w Audi A4 B8?
@dzik tak, aktualny :)
-
Opony Letnie Michelin Pilot Sport 4 - 205/55 R16
Sprzedam używane 2 sezony opony LETNIE Michelin Pilot Sport 4 Opony w bardzo dobrym stanie, równomiernie zużyte, bez uszkodzeń i napraw. Model: Michelin Pilot Sport 4 Stan: bardzo dobry DOT: 2123 Ilość: komplet (4 szt.) Odbiór osobisty: Rzeszów
-
Jaki olej do manualnej skrzyni w Audi A4 B8?
Dałoby rade sprawdzić jakie oleje potrzebuje i ile (skrzynia i dyfer): Kod silnika: CJCA Skrzynia: manualna 6-cio biegowa Napęd: Quattro 4x4 (stały) Vin: WAUZZZ8K2DA210801
-
Wymiana oleju w napędzie quattro w Audi A4 B8
Czy możecie mi powiedzieć czy wymienia się oleju / filtry? w napędzie quattro? Jak tak, to czy warto i co ile powinno się to robić? Jaki olej i ile tego oleju wchodzi oraz ewentualnie jakie filtry?
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Krystianooo skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8K2DA210801
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Krystianooo skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZF46JA128019
-
Lampy przód a4b6 jak poprawić widoczność
Można w taki sposób jak żarówki LED... Nie są legalne na polskich drogach ale widoczność dają konkretną allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Kolizja
Zrób to bezgotówkowo w ASO
-
Nie działa tempomat w A4 B7
Nowy czujnik załóż. Przerabiałem to samo. Szybka wymiana - sam dasz radę tylko się trzeba trochę nagimnastykować pod kierownicą
-
Audi A4 B8 - szkoda z oc sprawcy.
Znajdź inny Autoryzowany Serwis - nawet 200km od Wrocławia
-
Szkoda OC wgniecienie zderzaka A4 B7
Dokładnie 2 lata temu płaciłem w ASO: 170.00 PLN/RBG Z ASO cenę, którą mi dziś podali to 600.00 PLN/RBG. Powodzenia w naprawie za 2500zł
-
Szkoda OC wgniecienie zderzaka A4 B7
To co jest po szkodzie i widać "gołym" okiem to raz... a to co jest pod poszyciem zderzaka to dwa. Ty możesz oglądać auto i stwierdzić "jest git", ale jak przyjdzie co do czego i się okaże, że git nie jest to później będziesz sobie pluł w brodę. Prawie nigdy Ci w kosztorysie nie uwzględnią wymiany zderzaka, tylko jego naprawę Za darmo przecież Ci zderzaka nie dadzą....W ASO wszystko ma swoją cenę... zderzak kosztuje... lakiernik kosztuje, nie wspomnę o RG ASO AUDI
-
Szkoda OC wgniecienie zderzaka A4 B7
Oddać na bezgotówkową naprawę do ASO. Zadzwonić, umówić się oględziny i oddać im samochód - ani złotówki za to nie wezmą jeśli podpiszesz papier na bezgotówkową naprawę z OC sprawcy. Sami sobie już swoich roszczeń będą dochodzić nawet i na drodze sądowej z nimi a Ciebie to nie będzie już interesowało. Na czas wizyty samochodu w warsztacie należy Ci się samochód zastępczy - multum tematów już było z tym związanym. Zderzak, poszycia itd. pod zderzakiem będzie do wymiany - koszt. ok. 10 tys. zł. w ASO (a inflacja wciąż rośnie...) A jak jeszcze masz przygiętą klapę bagażnika lub cokolwiek w tym obrębie to od razu to Ci wezmą pod uwagę. Przy tej szkodzie nie warto się bawić samemu w mechanika przy takich pieniądzach. Jeśli masz ORI części to do takich samych masz prawo. Nie kombinuj za dużo bo przekombinujesz i stracisz nerwy, czas i połowę życia.
-
A4 B8 2.0 TDI Q ze Szwecji
Drodzy użytkownicy, Czy ktoś miał do czynienia ze sprowadzonym pojazdem ze Szwecji? Chodzi mi tutaj o zakup od firmy / osoby prywatnej, która sprowadziła samochód, gdzie byłbym pierwszym właścicielem w kraju - A4 B8 2.0 TDI Q mnie interesuje Czy warto brać wgl pod uwagę samochody ze Szwecji i ca co zwrócić uwagę przy zakupie takiego samochodu z kraju ze Skandynawii? Podobno mają podwójną warstwę lakieru i podgrzewanie silnika...? Jak ktoś ma jakieś doświadczenie, trafne informacje proszę o podzielenie się nimi Nie chcę tracić czasu na rozglądanie by później się miało okazać, że nie warto ich brać pod lupę... Pozdrawiam!
-
Szkoda z OC sprawcy A4 B6
Jeśli była policja to dowód masz zatrzymany za takie uszkodzenia a jeśli jej nie było to tak czy siak pojazdem poruszać się nie wolno ze względu na uszkodzenia. Poszkodowany otrzymuje samochód zastępczy z OC sprawcy na okres od dnia wypadku do zakończenia naprawy. Do tego czasu zaliczyć trzeba czas na: przyjęcie zgłoszenia szkody przez ubezpieczyciela, naprawę, kosztorys, zamówione części i odbiór pojazdu, a także same czynności naprawcze. Uszkodzenia są dość spore i tak jak @Muskel1 napisał: będzie to szkoda całkowita. Lampa, błotnik, nadkole, zderzak, klapa... itd.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
@Dev a Ty już nic nie masz w ofercie? Pamiętam, że miałeś całe komplety na SWAP na sprzedaż... pytanie w jakiej cenie
-
Jaki olej polecacie wlać do 1.9 TDI ?
U mnie RAVENOL VMO 5W40 5L
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
@Dev czy mógłbyś mi na PW wysłać jak wygląda cenowo temat ze swapem z 288 na 320 sam przód - A4 B7 1.9 TDI? Chodzi o pełny komplet (jarzmo, zacisk, tarcza)
-
Brak dźwięku z parktronika tył w Audi Q3
Przyczepkę - ale wszystko działało bez zarzutu. Dzisiaj nagle dźwięku przy R brak i sygnał z czujników też nie działa pomimo, iż wszystkie tak jak mówiłem 'cykają' gdy się wsteczny na zapłonie wrzuci.
-
Brak dźwięku z parktronika tył w Audi Q3
Tak
-
Brak dźwięku z parktronika tył w Audi Q3
Witajcie, Dzisiaj jak usiadłem do Q3 (2014r.) to stwierdziłem, że nie działają tylne PDC (tylko tylne są). Brak dźwięku czujników przy wrzucaniu biegu R (wstecznego). Brak możliwości uruchomienia z komputera pokładowego (z funkcji CAR) czujników - m.in. dźwięku - jest to funkcja nieaktywna nie wiem dlaczego. Wszystkie czujniki 'cykają' więc jest mała zagwozdka. Nie mam dostępu i możliwości podpięcia w domu VCDS'a. Jakieś pomysły?
-
Wycena z Oc sprawcy AUDI A6 C6
Oddać do ASO na naprawę bezgotówkową, wziąć samochód zastępczy i poczekać na swój samochód naprawiony na częściach ORYGINALNYCH Pozdrawiam
-
Wycena - oc sprawcy - mazda cx-3 rok prod. 2017, pierw. Rej. 2018
Jak to zawsze wspominał użytkownik @hak64 Nigdy nie wiesz co będzie pod poszyciem zderzaka, oceniasz z zewnątrz uszkodzenia... Gdy wyjdzie coś więcej to się będziesz bujał z tymi pieniędzmi które "wynegocjowałeś" od ubezpieczyciela. Serwisy ASO się nie pier**** w tańcu. Coś jest to robią i wystawiają fakturę i się oni z ubezpieczycielem biją o pieniądz a Ciebie to za przeproszeniem gówno interesuje. Oddajesz samochód, odbierasz samochód i do widzenia Oczywiście na czas naprawy i pobytu w serwisie należy Ci się samochód zastępczy. A teraz sam sobie odpowiedz na pytanie, które zadałeś...
-
Wycena - oc sprawcy - mazda cx-3 rok prod. 2017, pierw. Rej. 2018
mazda cx-3 rok prod. 2017, pierw. Rej. 2018 Oddać do ASO na bezgotówkową naprawę. Tyle w temacie