Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krystianooo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krystianooo

  1. @dzik tak, aktualny :)
  2. Sprzedam używane 2 sezony opony LETNIE Michelin Pilot Sport 4 Opony w bardzo dobrym stanie, równomiernie zużyte, bez uszkodzeń i napraw. Model: Michelin Pilot Sport 4 Stan: bardzo dobry DOT: 2123 Ilość: komplet (4 szt.) Odbiór osobisty: Rzeszów
  3. Dałoby rade sprawdzić jakie oleje potrzebuje i ile (skrzynia i dyfer): Kod silnika: CJCA Skrzynia: manualna 6-cio biegowa Napęd: Quattro 4x4 (stały) Vin: WAUZZZ8K2DA210801
  4. Czy możecie mi powiedzieć czy wymienia się oleju / filtry? w napędzie quattro? Jak tak, to czy warto i co ile powinno się to robić? Jaki olej i ile tego oleju wchodzi oraz ewentualnie jakie filtry?
  5. Można w taki sposób jak żarówki LED... Nie są legalne na polskich drogach ale widoczność dają konkretną allegro.pl ALLEGRO.PL
  6. Zrób to bezgotówkowo w ASO
  7. Nowy czujnik załóż. Przerabiałem to samo. Szybka wymiana - sam dasz radę tylko się trzeba trochę nagimnastykować pod kierownicą
  8. Znajdź inny Autoryzowany Serwis - nawet 200km od Wrocławia
  9. Dokładnie 2 lata temu płaciłem w ASO: 170.00 PLN/RBG Z ASO cenę, którą mi dziś podali to 600.00 PLN/RBG. Powodzenia w naprawie za 2500zł
  10. To co jest po szkodzie i widać "gołym" okiem to raz... a to co jest pod poszyciem zderzaka to dwa. Ty możesz oglądać auto i stwierdzić "jest git", ale jak przyjdzie co do czego i się okaże, że git nie jest to później będziesz sobie pluł w brodę. Prawie nigdy Ci w kosztorysie nie uwzględnią wymiany zderzaka, tylko jego naprawę Za darmo przecież Ci zderzaka nie dadzą....W ASO wszystko ma swoją cenę... zderzak kosztuje... lakiernik kosztuje, nie wspomnę o RG ASO AUDI
  11. Oddać na bezgotówkową naprawę do ASO. Zadzwonić, umówić się oględziny i oddać im samochód - ani złotówki za to nie wezmą jeśli podpiszesz papier na bezgotówkową naprawę z OC sprawcy. Sami sobie już swoich roszczeń będą dochodzić nawet i na drodze sądowej z nimi a Ciebie to nie będzie już interesowało. Na czas wizyty samochodu w warsztacie należy Ci się samochód zastępczy - multum tematów już było z tym związanym. Zderzak, poszycia itd. pod zderzakiem będzie do wymiany - koszt. ok. 10 tys. zł. w ASO (a inflacja wciąż rośnie...) A jak jeszcze masz przygiętą klapę bagażnika lub cokolwiek w tym obrębie to od razu to Ci wezmą pod uwagę. Przy tej szkodzie nie warto się bawić samemu w mechanika przy takich pieniądzach. Jeśli masz ORI części to do takich samych masz prawo. Nie kombinuj za dużo bo przekombinujesz i stracisz nerwy, czas i połowę życia.
  12. Drodzy użytkownicy, Czy ktoś miał do czynienia ze sprowadzonym pojazdem ze Szwecji? Chodzi mi tutaj o zakup od firmy / osoby prywatnej, która sprowadziła samochód, gdzie byłbym pierwszym właścicielem w kraju - A4 B8 2.0 TDI Q mnie interesuje Czy warto brać wgl pod uwagę samochody ze Szwecji i ca co zwrócić uwagę przy zakupie takiego samochodu z kraju ze Skandynawii? Podobno mają podwójną warstwę lakieru i podgrzewanie silnika...? Jak ktoś ma jakieś doświadczenie, trafne informacje proszę o podzielenie się nimi Nie chcę tracić czasu na rozglądanie by później się miało okazać, że nie warto ich brać pod lupę... Pozdrawiam!
  13. Jeśli była policja to dowód masz zatrzymany za takie uszkodzenia a jeśli jej nie było to tak czy siak pojazdem poruszać się nie wolno ze względu na uszkodzenia. Poszkodowany otrzymuje samochód zastępczy z OC sprawcy na okres od dnia wypadku do zakończenia naprawy. Do tego czasu zaliczyć trzeba czas na: przyjęcie zgłoszenia szkody przez ubezpieczyciela, naprawę, kosztorys, zamówione części i odbiór pojazdu, a także same czynności naprawcze. Uszkodzenia są dość spore i tak jak @Muskel1 napisał: będzie to szkoda całkowita. Lampa, błotnik, nadkole, zderzak, klapa... itd.
  14. @Dev a Ty już nic nie masz w ofercie? Pamiętam, że miałeś całe komplety na SWAP na sprzedaż... pytanie w jakiej cenie
  15. U mnie RAVENOL VMO 5W40 5L
  16. @Dev czy mógłbyś mi na PW wysłać jak wygląda cenowo temat ze swapem z 288 na 320 sam przód - A4 B7 1.9 TDI? Chodzi o pełny komplet (jarzmo, zacisk, tarcza)
  17. Przyczepkę - ale wszystko działało bez zarzutu. Dzisiaj nagle dźwięku przy R brak i sygnał z czujników też nie działa pomimo, iż wszystkie tak jak mówiłem 'cykają' gdy się wsteczny na zapłonie wrzuci.
  18. Witajcie, Dzisiaj jak usiadłem do Q3 (2014r.) to stwierdziłem, że nie działają tylne PDC (tylko tylne są). Brak dźwięku czujników przy wrzucaniu biegu R (wstecznego). Brak możliwości uruchomienia z komputera pokładowego (z funkcji CAR) czujników - m.in. dźwięku - jest to funkcja nieaktywna nie wiem dlaczego. Wszystkie czujniki 'cykają' więc jest mała zagwozdka. Nie mam dostępu i możliwości podpięcia w domu VCDS'a. Jakieś pomysły?
  19. Oddać do ASO na naprawę bezgotówkową, wziąć samochód zastępczy i poczekać na swój samochód naprawiony na częściach ORYGINALNYCH Pozdrawiam
  20. Jak to zawsze wspominał użytkownik @hak64 Nigdy nie wiesz co będzie pod poszyciem zderzaka, oceniasz z zewnątrz uszkodzenia... Gdy wyjdzie coś więcej to się będziesz bujał z tymi pieniędzmi które "wynegocjowałeś" od ubezpieczyciela. Serwisy ASO się nie pier**** w tańcu. Coś jest to robią i wystawiają fakturę i się oni z ubezpieczycielem biją o pieniądz a Ciebie to za przeproszeniem gówno interesuje. Oddajesz samochód, odbierasz samochód i do widzenia Oczywiście na czas naprawy i pobytu w serwisie należy Ci się samochód zastępczy. A teraz sam sobie odpowiedz na pytanie, które zadałeś...
  21. mazda cx-3 rok prod. 2017, pierw. Rej. 2018 Oddać do ASO na bezgotówkową naprawę. Tyle w temacie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.