Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 2.0 TDI Q ze Szwecji


Krystianooo

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy użytkownicy,

Czy ktoś miał do czynienia ze sprowadzonym pojazdem ze Szwecji?

Chodzi mi tutaj o zakup od firmy / osoby prywatnej, która sprowadziła samochód, gdzie byłbym pierwszym właścicielem w kraju - A4 B8 2.0 TDI Q mnie interesuje 

Czy warto brać wgl pod uwagę samochody ze Szwecji i ca co zwrócić uwagę przy zakupie takiego samochodu z kraju ze Skandynawii? Podobno mają podwójną warstwę lakieru i podgrzewanie silnika...?

Jak ktoś ma jakieś doświadczenie, trafne informacje proszę o podzielenie się nimi :) 

Nie chcę tracić czasu na rozglądanie by później się miało okazać, że nie warto ich brać pod lupę...

Pozdrawiam!

Edytowane przez Krystianooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krystianooo napisał(a):

Podobno mają podwójną warstwę lakieru

jak po dzwonie to może ma dwie warstwy - audi nie ma innej normy na Szwecję i resztę świata co do lakieru, idąc tym tropem najlepsze z Kanady lub Rosji - pewnie z 6 warstw mają

webasto zapewne ma ale to jest kwestia wyposażenia na zimne kraje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy ma webasto, grzanie itp. zależy od wyposażenia - tutaj nie ma reguł. Kiedyś była że w B6 opcja z drewnem była na 99% z Włoch. 

Szwecja - ok, auta mnie podatne na korekty licznika. Ale od reguł zawsze są odstępstwa ... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2023 o 17:23, Krystianooo napisał(a):

Czy warto brać wgl pod uwagę samochody ze Szwecji i ca co zwrócić uwagę przy zakupie takiego samochodu z kraju ze Skandynawii?

Ruda szmata zazwyczaj panuje i wypiaskowane przody. 

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jedno auto że Szwecji korozja niesamowita od spodu auta,  ale była bogato wyposażona, podgrzewanie miała oleju nawet w zderzaku przednim wtyczka do podlaczenia zasilania, szyby podwójne, ogólnie poza rudą wszystko na plus 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...