Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. jaki przebieg? jakie zapełnienie filtra?
  2. wtryski, kompresja .... chyba masz silnik CGLC jaki przebieg i czy bierze olej?
  3. jakieś błędy? filtr paliwa kiedy wymieniany?
  4. tzn to jest opcja bez robienia dziurki w zaślepce filtra?
  5. drgania mogą pochodzić od dwumasy,wtryskiwaczy,poduszek pod silnikiem itd... nikt nie ma szklanej kuli, musisz troszku posprawdzać zrób diagnozę zobacz czy są jakieś błędy
  6. przy sprawnym dpf nie ma prawa puszczać żadnego bączka - tutaj szukałbym problemu po wymianie chłodniczki spalin u mnie na jałowym ciśnienie jest około 6hpa
  7. RALF76 odpowiedział(a) na Kamyk temat w Samochody
    kontakt w ogłoszeniu do sprzedającego
  8. trudno powiedzieć, być może tak
  9. Dokładnie masz racje, dlatego patrzę na to z mocnym przymrużeniem oka. znam kilku zadowolonych ale trzeba uważać wszędzie..
  10. może temat zakończony
  11. czy przy tym wpisie z 9.03.2026 jest więcej info co zrobione?
  12. może rozładowane są te "nowe" baterie..
  13. temat dotyczy diesla, Twoja benzyna bierze olej???
  14. oglądałem niedawno znany program w tv gdzie weryfikowane było auto z przebiegiem coś około 40k który bierze olej. wniosek, że z autem nic się nie dzieje i do poboru trzeba się przyzwyczaić w nowszych autach (dla mnie to nie akceptowalne jest więc wiem co czujesz Sebss )
  15. oleje wymieniane co max 10-15 czy mógł być w trybie LL na początku?
  16. przy jakim przebiegu to się stało?
  17. 12 barów to dużo za mało, raczej świadczy o zużyciu silnika (zawory, pierścienie, gładzie cylindra itd) oddaj do diagnostyki auto zanim będziesz robił remont - jaki przebieg?
  18. dalej bierze olej czy coś się zmieniło?
  19. jaki przebieg ma silnik który włożyłeś?
  20. jak dobrze rozumiem włożyłeś silnik który do a4 b9 nie był dedykowany ale pasuje?
  21. moze egr wadliwy nowy, jedź do mechanika niech sprawdza co się dzieje skoro wymienił na nowy i to samo zawór razem z chłodnicą wymieniany?
  22. Duże ubytki oleju od wymiany do wymiany?
  23. jak długo nim jeździsz? od nowości?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.