Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. na filtrze paliwa 30 tys IMHO to bardzo dużo w PL, ja wymieniam co 15 tys mimo że tankuje tylko na markowych stacjach bo nigdy nie wiadomo co się leje do baku
  2. w dalszym ciągu nie wiem jak to słychać u Ciebie ale jak chcesz wlej archoil i zobacz jaki będzie efekt czy coś się zmieni..
  3. innego producenta, kiedyś był to chyba Johnson na 1 montaż ale przejął Clarios i z tymi aku różnie podobno bywało stąd te opinie w necie ps. Być moze na 1 montaż dalej idzie Johnson - do potwierdzenia w autach które mają kilka lat - u mnie był ori Johnson a teraz mam Clarios który działa ok
  4. nagraj dźwięk, nikt tu nic nie wymyśli na podstawie opisu
  5. Zobacz jaką masz w oryginale w sensie jaki producent, Varta by Clarios czy inna? Ten oryginał jest lepszy jeśli chodzi o producenta aku tylko nie pamiętam czy to Clarios czy jakiś inny producent. Od 1.5 roku mam tą "gorszą" Varte ale narazie jest OK
  6. daj znać co mechanik ustalił lub wrzuć nagranie
  7. nie powinno mieć związku, może jakiś błąd montażu filtra i łapie lewe powietrze, nie wiemy co jest u Ciebie bo na filmiku to słychać wtryski (można powiedzieć "norma" w tym silniku podczas początkowego obciążenia)
  8. dlatego założyłem wątek o 2.0 tdi gdyż ludzie zaczynają o tym pisać co jest martwiące gdyż prawdopodobnie nie poprawili tego problemu ale czekamy na relacje użytkowników tego silnika, może tylko na "dotarciu" tak się dzieje
  9. w 8R miałem 19 cali lato i trochę odbijały a 18 zima mniej, w FY mam 20 lato i zima, nie ma tragedii ale w żadnym nie zauważyłem podskakiwania lub nie wiem co masz na myśli, w każdym zawias standard i opony conti ale raczej nie powinno mieć znaczenia genralnie 20 cali zawsze słychać na nierównościach zwłaszcza w grupie VAG - takie to zawieszenia, może pneumatyka lepiej tłumi
  10. wszystko może paść łożysko, synchronizator itd, nie będą wróżył sprawdź podstawowe rzeczy bo dla mnie ten dźwięk to jak dziura w wydechu albo coś z turbo ale mogę się mylić bo nie wiem skąd dźwięk dobiega
  11. zobacz czy coś się nie poluzowało
  12. wejdź pod spód i sprawdź wydech czy nie ma dziury w pierwszej kolejności, odnoszę wrażenie jakby coś rozszczelnione było
  13. pewnie jakieś łożysko, nagraj to posłuchamy
  14. co znalazłeś nie wiem ale inspekcje kasuje się bardzo prosto bez wchodzenia w kodowanie inspekcja>wybierasz operację: kasowanie FIX i POM/INSP - trwa to parę sekund a cała operacja z podłączeniem kompa 3 min
  15. lada moment zbliza się dpf do całkowitego zapełnienia, może się wypalać już przy 60 stopniach nie musi być 90
  16. są jakieś błędy? świece żarowe sprawne?
  17. norma już przekroczona 175ml czyli nadaje się do czyszczenia wg tego co pokazałeś
  18. jak wygląda zużycie oleju w nowych jednostkach 2.0 tdi? poprawili coś czy biorą jak większość po 2020 roku?
  19. w polifcie nie ma silnika o oznaczeniu DETA
  20. zalałem z ciekawości specyfik bo na zimnym było delikatnie słychać jakby granie wtryskiwaczy przy lekkim dodaniu gazu i faktycznie teraz na zimnym nic nie słychać czyli działa archoil, warto aby ktoś jeszcze zastosował i potwierdził czy jest efekt 😀
  21. w przedlifcie zapala się na 1sek jak na filmie, w polifcie zmienili?
  22. 2.0 rożnych generacji wypala się inaczej, w B8 było średnio 700-800km a w B9 już jest 400-500 piszesz o 1.6... wg mojej oceny nigdy nie osiągiesz takiego interwału bo zakładam że 1.6 był poprzedniej generacji

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.