Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. w tych latach nie występuje nadmierny pobór oleju więc to nie ta przyczyna, rozumiem w a6c7 nie było poboru zwiększonego?
  2. z którego roku to A6 c7?
  3. jeśli przebieg 120 to nie powinno być problemów z dpf, być moze jak kolega Muskel coś z przebiegiem albo coś zabiło dpf (np: wtryski które były wadliwe i to przy takim przebiegu???) - stąd moje pytanie było o zawartość popiołu, sprawdź tą wartość.. ps. pisałeś w historii że ktoś czyścił dpf?? po co skoro do 200tys nie powinno być żadnego z tym kłopotu? rozumiem wtryski ktoś zalał paliwem noname i padły. ps. Olej bierze?
  4. jaka jest zawartość popiołu wg VCDS?
  5. oczywiście, odniosłem się do herezji że zdrowy dpf wypala się co 1000km w a4b9 2.0 TDI
  6. napewno nie w 2.0 TDI i to w modelu a4 b9 - moze w a4b8 ale wątpię bo tam faktycznie interwał jest dłuższy, w a4b9 i pokrewne w tych latach średnio 400-450km się wypala a w trasie 600, jazda typowo miejska pewnie max 300km
  7. a może o napęd pompy chodzi czyli zabierak (imbus)?
  8. .

    RALF76 odpowiedział(a) na tymbaark temat w 2.0TDI
    sprawdź błędy w 1 kolejności
  9. RALF76 odpowiedział(a) na czareq temat w Audi
    wątpie aby fabryka wypuszczała taką grubość lakieru
  10. znalezione w necie charakterystyki 3 olejów dla porównania oczywiście to co na papierze: Motul 0w30 x-clean+ FE Viscosity grade SAE J 300 0W-30 Density at 20°C (68°F) ASTM D1298 0.842 Viscosity at 40°C (104°F) ASTM D445 63.7 mm²/s Viscosity at 100°C (212°F) ASTM D445 12.3 mm²/s HTHS viscosity at 150°C (302°F) ASTM D4741 3.5 Viscosity Index ASTM D2270 190.0 Pour point ASTM D97 -50.0 °C / -58.0 °F Sulfated Ash ASTM D874 0.77 % weight TBN ASTM D2896 8.1 mg KOH/g Flash point ASTM D92 227.0 °C / 440.0 °F Eurol Syntence FS 0W-30 Masa właściwa w 20°C 0.841 kg/l ASTM D 1298 Lepkość, kinematyczny w 40°C 65.3 cSt ASTM D 445 Lepkość, kinematyczny w 100°C 12.4 cSt ASTM D 445 Wskaźnik Lepkości 192 ASTM D 2270 Lepkość, dynamiczna (CCS) 6116 cP ASTM D 2602 Liczba zasadowa 8.3 mg KOH/g ASTM D 2896 Popioły siarczanowe 0.78 wt% ASTM D 874 Temperatura zapłonu 197 °C ASTM D 93 Temperatura krzepnięcia -48 °C ASTM D 97 MILLERS EE PERFORMANCE 0W30 Ciężar właściwy przy 15 C, g/ml:…0,844 Lepkość kinematyczna przy 100 C:…10,2 cSt Lepkość kinematyczna przy 40 C:…56 cSt Indeks lepkości:…173 Temperatura krzepnięcia:… -48 C Temperatura zapłonu:…220 C TBN:…10 mg KOH / g HTHS:…3,0 mPa s
  11. jak rozumiem dobry olej tylko przepłacam Ravenol to już chyba ponad 300 niepokojące to troche
  12. mnie możesz poduczyć bo zawsze sugerowałem się normą, nie obrażam się... wymiana co 8-10k, w a4 b6 na motulu 100k, a4b8 kolejne 100k, q5 8r kolejne 80k teraz w q5fy to niewiele ale nigdy problemów z olejem, może błądze i jest coś lepsze, lepiej chroni silnik przy starcie, wycisza, ma niższe temp olej w wyższych temp na zew np: jazda autostardowa, itd.
  13. podbijam, jeśli są testy że za te same pieniądze lub ciut wyższe/niższe jest coś lepszego to jestem otwarty
  14. być może kolejne siadają wtryski ale jak wyżej na stole można je sprawdzić..
  15. jak jest zwłoka to świeci cały czas kontrolka świec żarowych na desce co oznacza podgrzewanie świec? im zimniej tym zwłoka dłuższa...
  16. to masz szczęście bo różnie z tym bywa czy to audi vw skoda w tych 204 konnych TDI i większość silników EVO po około 2020 (polifty)
  17. jak ze spalaniem oleju???
  18. Z USA nie pomyliłeś?
  19. leje motula 0w30 504/507 wymiana co 8-10k więc co z nim nie tak skoro zgody z normą?
  20. jaki w dotyku jest ten materiał na siedzeniach? miękki, gruby? wygląda jak jakiś eco materiał
  21. coś faktycznie słychać w pierwsze 2s ale potem nie bardzo (moze rozrusznik), najlepiej w kanał wejść i posłuchać z nagrania ciężko..
  22. w której sek filmu słychać najbardziej?
  23. wnętrze???jakieś foto?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.