Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. można próbować czyścić w 1 kolejności bo może jest zawalony sadzą
  2. temat rzeka, ravenol dobry olej na którym jeżdził poprzedni właściciel
  3. jaki jest stan zapełnienia dpf? był czyszczony?
  4. bez kompa trudno powiedzieć.. może to byc przeładowanie turbiny lub wiele innych rzeczy
  5. sprawdzana kompresja? 1l na 2.5k to sporo oleju bierze
  6. jak zmienisz położenie kierownicy dalej to samo?
  7. RALF76 odpowiedział(a) na Osta temat w Audi
    zainteresuj się silnikiem, w tych latach produkcji czyli polifty 204 ps lubią żłopać olej nie ma znaczenia czy to a4 czy q5
  8. czyli kasa osobiscie tez wole bezwyp + salon PL
  9. zapewne budżet, szybciej sprzedaż ulepa bo tani obserwuje parę aut rocznych z małym przebiegiem i stoją od listopada/grudnia w salonach więc zapewne jak u Ciebie chodzi o budżet
  10. Witam kolego jak uporałeś się z tym olejem wygrałeś coś z serwisem bo ja kupiłem też auto i chyba bede miał ten sam problem MiruK ma silnik DETA a one nie biorą oleju, problem występuje w 204 konnych a nie 190 czyli od około 2021r w górę
  11. dzięki, chodziło mi o pobór oliwy czy w tej generacji nie ma większych problemów ale chyba jeszcze za mało km przejechane
  12. jakieś różnice vs poprzedni (nie wiem co miałeś) i pytanie jak olej? obserwujesz? schodzi?
  13. dobra robota na piano a jak silnik? dużo dieslem już przejechałeś?
  14. czekamy
  15. zrób zdjęcie i wrzuć, bardzo mnie interesuje jak wygląda taki wskaźnik adblue w a4 b9
  16. Czy przełączasz skrzynie biegów w tryb manual? czyli w prawo manetka od biegów? Jeśli tylko pod kierownicą zmieniasz to normalne zachowanie..
  17. odrazu znalazlem Oryginał dwumasa sprzęgło Audi A4 B9 2.0 TDI 190KM WWW.SPRZEGLO.COM.PL Oryginalne sprzęgła i koła dwumasowe do Audi A4 B9 2.0 TDI 190KM (140kW) diesel do 50% taniej niż w ASO. Płatność za pobraniem i aż 30 dni na zwrot. Sprawdź
  18. kiedyś tak było jak auta miały 2-3 lata
  19. wpisz w neta "sprzęgło DETA" i masz tego całą masę na różnych portalach, mamy palcem wskazywać? jak się nie znasz zleć mechanikowi bo narobisz kłopotu
  20. dyskusja dotyczyła zmiany z 0 na 5W czy jest różnica przy silnikach 204KM z nadmiernym zużyciem oleju już od nowości rozumiem twierdzisz ze 163KM DEZE nie biorą oleju czyli pewnie jest inna konstrukcja silnika
  21. sprzęgło z dwumasem droższe
  22. prawdopodobnie łożysko oporowe ale trzeba zrzucać skrzynie więc dobrze odrazu robić komplet (sprzęgło+dwumas)
  23. Ten film moze odpowie na pytanie, napęd na 4 mamy zawsze ale gdy nie potrzebny np: autostarda odłącza tył Czy różnicuje przód tył? teoretycznie tak jak nie potrzeba tył nie działa. Jak działa Quattro ULTRA? | MOTOFAKTOR WWW.MOTOFAKTOR.PL W jednym z ostatnich filmów na naszym kanale YouTube opisaliśmy różnice między napędami Quattro korzystającymi z mechanizmu różnicowego typu TorSen oraz sprzęgła typu...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.