Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. pierwsze podłączyć kompa to podstawa, może wskazywać na brak czynnika stąd brak możliwości włączenia klimatyzacji, serwis klimy do zrobienia skoro nie wiadomo kiedy i kto robił ale może też być nieszczelność układu lub awaria jakiegoś elementu
  2. ubywało wcześniej? jaką specyfikacje ma Millers?
  3. ten silnik to DEUA? czy w poprzednim modelu też nie był taki?
  4. moim zdaniem zmieniaj i sie nie zastanawiaj. i daj znać czy pomogło
  5. sprawdź błędy i jaki jest stan zapełnienia filtra
  6. powinna być informacja jak za dużo
  7. MAX to nie znaczy że jest za dużo
  8. opona 6 letnia w aucie które więcej stoi niż jeździ, dziś zauważyłem przypadkowo że coś tam siedzi tylko nie wiem co to jest, z tego co mówicie chyba polecą do kosza tym bardziej że lato wjedzie
  9. Opona jest naprawiana czy coś w nią się wbiło?
  10. wiadomo ale ta platforma jest inna więc bez połączenia z bazą nic się nie zrobi - dlatego pytam czy widziałeś takie opcje z kasowaniem inspekcji celem potwierdzenia moich "obaw"
  11. dlatego sporo ludzi już patrzy w stronę chin, auta robią proste, dobrze wyposażone i zapewne tanie w serwisie (sam mam opory ale kto wie za parę lat, zobaczymy jak awaryjność) jeśli z chińskich zostaną 2-3 marki jak np: MG (taki podkupiony i inne) to mogą namieszać w EU ps. ostatnio w Londynie jechałem taxi MG HS - naprawdę w środku nieźle wykonany+ skóra zrobiło to na mnie wrażenie (myślałem jak to mam audi od XX lat z pięknym środkiem a tu w MG nieźle to wygląda?? (nie mieściło mi się w głowie) a na trasie też do 70-80mil było cicho w środku (benzyna) ups - trochę zrobiliśmy OT czas wrócić do 4 pierścieni
  12. Bawiłeś się ustawieniami samochodu? czy jest opcja skasowania interwału oleju/inspekcji po wymianie czy tylko serwis zostaje??
  13. pewnie bez połączenia z bazą VAG nic nie zdiagnozujesz i nie sprawdzisz , w przypadku gwarancji za bardzo nie martwisz się ale po gwarancji może być drogo i nie każdy będzie miał dostęp do bazy
  14. to jest problem niestety nie tylko Q5 ale większości całej grupy po mniej więcej 2020/2021 - fakt jest to dramat i dla mnie diesle po tym roku są skreślone ps. bardzo mnie ciekawi co wymyślili w nowych A5 Q5 (jakie to będą diesle)
  15. mam drugą Q5 i praktycznie sprawy tylko serwisowe do przebiegu 150kkm dalej już zmieniłem auto to nie wiem jak z usterkowością ale sądzę że nie ma tragedii
  16. hehe kiedyś tak było a teraz chinol wchodzi w grę
  17. dokładnie chodzi o ten element wahacza, co to za numer części, ten krzyż w kole??
  18. Wybiła się guma przy sprężynie j/n nr 5 (schemat) i nie widzę tu nic innego ale w realu (zdjęcie) jest jeszcze jakiś element wahacza... Może ktoś zweryfikować co to za część na zdjęciu w kółku czerwonym oznaczone strzałką (wg mnie nie jest to element nr 5 na schemacie)
  19. tak, ceny podobne A5 czy Q5 - każdy wg swoich potrzeb musi zweryfikować
  20. Q5 średnie spalanie mam 6.4 więc w a4 będzie niższe ale nie kupuje się serii Q dla osiągów pomijam wersje S czy RS, z a4 czy bmw3 wysiada się jak z bolidu a jak ktoś ma problemy z lędźwiami czy stawami zauważy szybko różnice, oczywiście kto co woli bo co by to było jakbyśmy wszyscy w124 jeździli
  21. Miałem 8R salon PL na zwykłym i tez było OK ale są wersje USA podobno pontonowate więc pływanie może wystąpić na innym zawieszeniu dedykowanym za wielką wodę
  22. Test łosia za kółkiem Audi Q5 Sportback 45 TFSI. “Dużo lepiej niż Audi RS3 i RS E-Tron GT” (wideo) MOTOFILM.PL
  23. jakie to były ślady?objawy?
  24. pisałeś że auto chodzi w trasach więc na pewno się wypalał w dobrych warunkach, jeśli raz czy dwa na m-c zgasiłeś jak się wypalał nie powinno mieć znaczenia nie pozostaje nic jak wymienić czy wyczyścić ale jak Muskel pisał raczej nie da rady, podzwoń po firmach co się tym zajmują i popytaj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.