Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BartiC98

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja DPF mam usuniętego więc to nie to,ale spróbuję zrobić tak jak Ty,bo też dużo jezdze w koło komina
  2. Póki co czekam na mechanika ,bo co mogłem to sprawdziłem i nic podejrzanego nie znalazłem:(
  3. Nie kompresja nie sprawdzona,mechanik który ogarnia mi auto niestety będzie dopiero za 2 tygodnie Turbo było robione, ponieważ dpf nie dopalal się i lał ropę do oleju i w końcu Turbo stanęło na amen ,gwarancja jest jak najbardziej ,sprawdzałem po zimnej stronie wirnik nie ma luzu
  4. Cześć,w moim aucie (2.0 143KM CJCA) od jakiegos czasu po odpaleniu pojawia sie chmura dymu ,czuc ewidentnie spalony olej silnikowy.Dzieje się to niezależnie od tego czy zimny czy ciepły.Ponadto pod obciążeniem (jazda pod góre itp.) auto traci moc ,zaczyna mrygać kontrolka świec żarowych i dopiero po zgaszeniu i ponownym odpaleniu wszystko wraca do normy,Dodam że pół roku temu regenerowana była turbina,auto bierze ok 1l oleju na 2.5 tyś km pomóżcie doradzic od czego zacząc,dysponuje VAGiem więc jakiekolwiek logi jestem w stanie zrobic Log-WAUZZZ8K2DA246441-269100km-167210mi.txt
  5. Niestety po sprawdzeniu bezpieczników nie znalazłem niczego podejrzanego...ostatnio zauważyłem niestety zwiększone zużycie oleju i kopcenie po odpaleniu dosyć mocne ,auto ewidentnie spala olej ...przy ostrzejszej jeździe objawy te się nasilają tj wyskakuje mrugająca kontrolka świec żarowych ,ogranicza moc i kopci...
  6. witam,pare dni temu przy dynamicznym przyśpieszeniu auto straciło moc i zaczęła mrygać kontrolka świec żarowych,po zgaszeniu wszystko wróciło do normy,jednak przy kolejnym dynamicznym przyspieszeniu stało się to samo...niedawno został wyłączony i zaślepiony EGR i DPF jeśli to ma znaczenie,kod silnika cjca a4 b8 2013r liczę na pomoc i pozdrawiam PS; turbo było regenerowane pół roku temu,jakies 10 tys km temu Log-WAUZZZ8K2DA246441-267740km-166365mi.txt
  7. Cześć, wymieniłem przełącznik świateł i niestety nie działają światła automatyczne nadal
  8. Ktoś może się bawił i nakombinował ,ale najważniejsze że działa ? tak ,wyłącznik zamówień,podmienie i dam znać czy działa ,jeszcze raz wielkie dzięki ?
  9. Tak jest wszystko śmiga,czujniki działają bez problemu
  10. Działa! Dzięki wielkie ,jednak co fachowiec to fachowiec ?
  11. Okej w takim razie kupię włącznik ,wymienię i zobaczymy wtedy czy zadziała jeśli chodzi o PDC przy włączaniu wstecznego nie ma żadnej reakcji ,guzik jest nieaktywny tzn nie świeci ,wciśnięcie go nie daje żadnej reakcji,a ponadto w menu radia wybór systemu parkowania jest niedostępny,nie ma możliwości włączyć tej opcji
  12. @Muskel1 VIN zdekodowany WAUZZZ8K2DA246441.pdf
  13. Nie działa nadal,po skanowaniu i usunięciu blędow wyrzuca błedy(podsyłam logi),ale nie działają rownież czujniki parkowania od czasu kupna auta więc coś musi w tym być Scan-WAUZZZ8K2DA246441-20250224-1241-259420km-161196mi.txt

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.