Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

egzzis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Do chlodnicy wlozylem - nie sila a po prostu sa wyprofilowane te przewody, wlozylem tak by idealnie sie spasowaly, przekrecilem obrocilem wtedy ten wąż, cofnął się jakoś i zblokowal i siedzi a przy zbiorniczku ni chuuuuuuuu nie idzie
  2. No teraz dostalem tez rade ze wlasnie mozna posmarowac i zawleczka ma byc niby do konca wsadzona sprobuje raz jeszcze, bo do chlodnicy tez mi nie wchodzi koncowka, z jedna sie silowalem, zmienilem zawleczke na ta ze starego przewodu i sie trzyma, a te nie chca 😕
  3. Co robię nie tak? 0797c886-fc19-4428-8158-3c78b4cef041.mp4
  4. No ogolnie mialem chlodnice juz wymieniana i zbiorniczek, ale robil to mechanik i nie orientowalem sie jaki plyn zalali
  5. Nawet jak nie wiem jaki plyn tam jest obecnie? nie płukać? @Langista
  6. Tak to ten, dzieki, ale to jest zrobione, z króćca leci a tu trzeba kawał węża kupować, dzieki za pomoc A jeszcze pytanie mam, ile litrow plynu wchodzi, bo zlalem sporo tym koreczkiem na dole, jak juz tak nasyfilem to postanowilem ze zmienie sobie plyn na g12evo, widzialem jakis film ze gosc plukal chyba 2-3 razy woda destylowana i potem 2-3 razy plynem juz docelowym, ktos moze opisac mi procedure, pierwszy raz to robie.
  7. No raczej potrzebuje na juz zrobic to nie chce mi sie bawic w szukanie a potem czekanie z ali, bo leje sie z tego jak nie wiem co, jak patrze np. w Dlinkerze to na schematach jest ten wąż ale nie ma oznaczenia, albo ten dlinker jakis lewy jest xd(no albo ja :D)
  8. Cześc, potrzebuje pomocy przy doborze węża 2.0TFSI , CYMC, vin -WAUANAF47HN019338 - wąż ktory idzie ze zbiorniczka, szukałem ale bez sukcesów, w sklepie też średnio się udało panu mi pomóc, jest jakis kod na tym kolanku, ale prowadzi do nikąd
  9. Dla pokoleń - jest to poduszka a raczej cos w poduszce, wszystko co moglem wykleic jakies sprezynki, zatrzaski, wykleilem i nadal cos grzechoczę
  10. Jednak to nie guziki, cos jakby w poduszce? strasznie sie rozchodzi ten dzwiek
  11. tak, jakby przyciski brzęczały, bo jak ręką zakryje przyciski to jest okej
  12. Witam ktoś spotkał się z takim czymś? Strasznie irytuje, slychac to jak sa nierownosci na drodze 4a520151-4201-4bc9-88c1-a6df009dbb2d.mp4
  13. Sciągnąłem, polozylem na noc na grzejnik, pary i wody nie ma, zalozylem lampe znowu, narazie para nie wrocila
  14. No tyle to wiem, co one zaslepiaja?
  15. I pytanie co to sa za zaślepki?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.