-
Dolewka płynu chłodniczego w Audi A4 B9 2.0 TDI
Witam! Nie sprawdzałem przy pompie wody, ale zastanowił mnie zaschnięty płyn na zbiorniczku wyrównawczym... Umyłem i znowu się pojawił, przeczytałem, że może to być wina korka. Kupiłem nowy po WIN, i okazało się że u mnie był jakiś inny założony, taki krótszy i z jedną tylko uszczelką, a w tym nowym są dwie i jest dłuższy. Dziwne... Póki co płynu nie ubywa i zbiorniczek czysty. (mechanik straszył, że prawdopodobnie kolektor ssący do wymiany 🤯
-
Dolewka płynu chłodniczego w Audi A4 B9 2.0 TDI
To prawda, że ten kolektor ssący bywa problematyczny? Stąd ubytek płynu?
-
Dolewka płynu chłodniczego w Audi A4 B9 2.0 TDI
Witam! Ile płynu chłodniczego dolewacie do swoich B9? np. Po 10 000km.
-
IRO293 obserwuje zawartość Lampki z logo Audi na drzwiach , Dolewka płynu chłodniczego w Audi A4 B9 2.0 TDI , Spalanie na postoju w Audi A4 B9 2.0 TDI i 1 inny
-
Audi A4 B9 2.0TDI dłużej kręci po postoju
Nie, sporadycznie kręci dłużej...
-
Klepanie w zakresie 1200-1800 obr./min. w Audi A4 B9 2.0TDI
👍
-
Klepanie w zakresie 1200-1800 obr./min. w Audi A4 B9 2.0TDI
Jeżdżę dużo po miejscu, wypalał mi się co 180 km teraz wypala się co 240 km. W trasie około 500
-
Klepanie w zakresie 1200-1800 obr./min. w Audi A4 B9 2.0TDI
Cześć wszystkim,, klepiącym" u mnie archoil pomógł, stosuję od 3 miesięcy, ale pomógł odrazu. Pozdrawiam.
-
Spalanie na postoju w Audi A4 B9 2.0 TDI
Ufff... Dzięki. A chyba nie ma możliwości sprawdzenia ile faktycznie bierze, bo jest podana tylko średnia?
-
Spalanie na postoju w Audi A4 B9 2.0 TDI
Mam ustawione, a ta kreska pionowa biała która pokazuje chwilowe spalanie na virtualnym zegarze jest na ful, do 20 l
-
Spalanie na postoju w Audi A4 B9 2.0 TDI
Jakie spalanie pokazuje wam komputer na postoju, na biegu jałowym? U mnie to jakieś 20 litrów, coś tu chyba nie gra. Dodam tylko, że średnią z całego roku mam 5,7. 2.0 tdi 190km 97 tyś
-
Podczas ruszania na wstecznym pod górę, A4 B9 S-tronic podjeżdża do przodu
Witam! Tak jak w temacie, po zwolnieniu hamulca auto stacza się do przodu, dopiero po dodaniu gazu auto cofa normalnie. Dodam że do przodu pod górę auto stoi i nie cofa się. Czy to poważna usterka?
-
Lampki z logo Audi na drzwiach
Mam lampki lampki od spodu, białe.
-
Lampki z logo Audi na drzwiach
Mieliście z tym do czynienia? Jest jakieś fajne proste rozwiązanie ? Widziałem takie chyba na allegro, pytam czy warto zawracać sobie głowę?
-
Regulacja nagłośnienia w MMI Audi A4 B9
Znalazłem ? dzięki.
-
Regulacja nagłośnienia w MMI Audi A4 B9
No rozumiem, ale żeby nie było nawet regulacji basów itp, to bardzo słabo ?