-
Ubytek płynu chłodniczego w Audi A4 B9 2.0 TDI DETA
przygotuję się do tego i zrobię testy. Ale trochę to potrwa bo auto pojechało za granicę i jeszce nie wim kiedy wróci. Pozdrawiam i dziękuję
-
Ubytek płynu chłodniczego w Audi A4 B9 2.0 TDI DETA
chyba dobrze by było sprawdzić na rozgrzanym silniku ? Bo wtedy u mnie jest największy ubytek płynu ? Jak myślisz?
-
Ubytek płynu chłodniczego w Audi A4 B9 2.0 TDI DETA
Witam cię kolego Muskel1 ponownie Dziękuję z tak szybką interwęcję Nie był robiony żaden test na ciśnienie Podpowiedz coś proszę co i jak ?
-
Ubytek płynu chłodniczego w Audi A4 B9 2.0 TDI DETA
Witam serdecznie wszystkich Od dłuższego czasu borykam się z ubytkiem płynu chłodniczego. przy jeździe do okoła komina trasy takie powiedzmy do 60 km na raz praktycznie ubytek bardzo minimalny (dolewka około 0,3l na 2-3 tysiące km) Problem jest jak autem trzeba przejechać na strzała długie trasy 200-500 km. wtedy ubytek płynu duży nawet 1,2 litra na 1 tysiac km w aucie wymienione już chłodniczka spalin EGR, kolektor ssący z chłodnicą, rozrząd z pompą. Nie widać wycieków na zewnątrz silnika. Test obecności co2 w układzie studzenia negatywny. Z tym problemem auto przejechało już około 30-40 tys.km Dodam że auto odpala bezproblemowo rano jak silnik zimny po odpaleniu nie kopci. Na rozgrzanym też nic nie widać. Pomysły mi się kończą bardzo proszę o pomoc może ktoś miał taki problem. Z góry dziękuję za każde info
-
spalski1 obserwuje zawartość Ubytek płynu chłodniczego w Audi A4 B9 2.0 TDI DETA
-
Komunikat: "Instalacja awaria proszę udać się do serwisu" w Audi A4 B9
Witam kolego Muskel przepraszam za zwłokę chciałem podziękować Ci za Twoje jakże trafione podpowiedzi w ''namierzeniu'' problemów dziękuję Ci bardzo. Widać od razu że jest to twoja pasja ale przecież musisz poświęcić mnóstwo swojego prywatnego czasu. Wielki szacun za to co robisz !!!!
-
Komunikat: "Instalacja awaria proszę udać się do serwisu" w Audi A4 B9
Nie wiem sprawdzę to nie moja robota
-
Komunikat: "Instalacja awaria proszę udać się do serwisu" w Audi A4 B9
-
Komunikat: "Instalacja awaria proszę udać się do serwisu" w Audi A4 B9
-
Komunikat: "Instalacja awaria proszę udać się do serwisu" w Audi A4 B9
dokładana ale czy możliwe żeby wcześniej nic nie pokazywał auto-skan? No i oczywiście wszystko z kamerka ok żadnych anomalii
-
Komunikat: "Instalacja awaria proszę udać się do serwisu" w Audi A4 B9
Witam ponownie Jeden problem rozwiązany pojawia się następny!!! Połączenie alternatora z Gateway co prawda prowizoryczne ale opanowałem, to połączenie sterownika z klemy minusowej też zaczął również działać system S/S Zrobiłem auto-skan i sypnęło nowymi alarmami 131689 - Sterownik układu kamery cofania U104C 00 [00001000] - Brak komunikacji I jeszcze znów nie grzeje lusterko od pasażera (teraz chyba wymienię te kabelki od zasilania maty ale muszę poczekać na dogodne warunki bo działam pod wiatą )
-
Komunikat: "Instalacja awaria proszę udać się do serwisu" w Audi A4 B9
Witam sytuacja z grzaniem lusterka opanowana wsuwka żeńska na kablu w lusterku nie miała połączenia z kablem (wyczyściłem i polutowałem)
-
Komunikat: "Instalacja awaria proszę udać się do serwisu" w Audi A4 B9
Dziękuję za info będę szukał przerwy
-
Komunikat: "Instalacja awaria proszę udać się do serwisu" w Audi A4 B9
Ok zamienię je miejscami ale sprawdzałem podłączając bezpośrednio pod aku i działały Nie dochodzi napięcie na wsuwki do maty
-
Komunikat: "Instalacja awaria proszę udać się do serwisu" w Audi A4 B9
Dzięki kolego dzisiaj po południu runda 2 Jeszcze pytanie o zasilanie maty w lusterku pasażera Z pewnością nie dostaje napięcia co sugerujesz sprawdzić ?
-
Komunikat: "Instalacja awaria proszę udać się do serwisu" w Audi A4 B9
czyli one wszystkie (3 szt) kończą na pinie 16 sterownika Geteway ?
spalski1
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta