Treść opublikowana przez IRO293
-
Dolewka płynu chłodniczego w Audi A4 B9 2.0 TDI
Witam! Nie sprawdzałem przy pompie wody, ale zastanowił mnie zaschnięty płyn na zbiorniczku wyrównawczym... Umyłem i znowu się pojawił, przeczytałem, że może to być wina korka. Kupiłem nowy po WIN, i okazało się że u mnie był jakiś inny założony, taki krótszy i z jedną tylko uszczelką, a w tym nowym są dwie i jest dłuższy. Dziwne... Póki co płynu nie ubywa i zbiorniczek czysty. (mechanik straszył, że prawdopodobnie kolektor ssący do wymiany 🤯
-
Dolewka płynu chłodniczego w Audi A4 B9 2.0 TDI
To prawda, że ten kolektor ssący bywa problematyczny? Stąd ubytek płynu?
-
Dolewka płynu chłodniczego w Audi A4 B9 2.0 TDI
Witam! Ile płynu chłodniczego dolewacie do swoich B9? np. Po 10 000km.
-
Audi A4 B9 2.0TDI dłużej kręci po postoju
Nie, sporadycznie kręci dłużej...
-
Klepanie w zakresie 1200-1800 obr./min. w Audi A4 B9 2.0TDI
👍
-
Klepanie w zakresie 1200-1800 obr./min. w Audi A4 B9 2.0TDI
Jeżdżę dużo po miejscu, wypalał mi się co 180 km teraz wypala się co 240 km. W trasie około 500
-
Klepanie w zakresie 1200-1800 obr./min. w Audi A4 B9 2.0TDI
Cześć wszystkim,, klepiącym" u mnie archoil pomógł, stosuję od 3 miesięcy, ale pomógł odrazu. Pozdrawiam.
-
Spalanie na postoju w Audi A4 B9 2.0 TDI
Ufff... Dzięki. A chyba nie ma możliwości sprawdzenia ile faktycznie bierze, bo jest podana tylko średnia?
-
Spalanie na postoju w Audi A4 B9 2.0 TDI
Mam ustawione, a ta kreska pionowa biała która pokazuje chwilowe spalanie na virtualnym zegarze jest na ful, do 20 l
-
Spalanie na postoju w Audi A4 B9 2.0 TDI
Jakie spalanie pokazuje wam komputer na postoju, na biegu jałowym? U mnie to jakieś 20 litrów, coś tu chyba nie gra. Dodam tylko, że średnią z całego roku mam 5,7. 2.0 tdi 190km 97 tyś
-
Podczas ruszania na wstecznym pod górę, A4 B9 S-tronic podjeżdża do przodu
Witam! Tak jak w temacie, po zwolnieniu hamulca auto stacza się do przodu, dopiero po dodaniu gazu auto cofa normalnie. Dodam że do przodu pod górę auto stoi i nie cofa się. Czy to poważna usterka?
-
Lampki z logo Audi na drzwiach
Mam lampki lampki od spodu, białe.
-
Lampki z logo Audi na drzwiach
Mieliście z tym do czynienia? Jest jakieś fajne proste rozwiązanie ? Widziałem takie chyba na allegro, pytam czy warto zawracać sobie głowę?
-
Regulacja nagłośnienia w MMI Audi A4 B9
Znalazłem ? dzięki.
-
Regulacja nagłośnienia w MMI Audi A4 B9
No rozumiem, ale żeby nie było nawet regulacji basów itp, to bardzo słabo ?
-
Regulacja nagłośnienia w MMI Audi A4 B9
To ja chyba nawet tego nie mam, bo nie mogę znaleźć
-
Regulacja nagłośnienia w MMI Audi A4 B9
Audi sound system
-
Regulacja nagłośnienia w MMI Audi A4 B9
Cześć! Czy w MMI Jest jakaś regulacja nagłośnienia? Czy po prostu głośniej i ciszej? Mam chyba jakaś podstawową wersję? ?
-
Wypalanie DPF co 220km w Audi A4 B9 2.0 TDI
Bez dodatku, co ile ci się wypalał?
-
Co kupić do diagnostyki przez OBDII w Audi A4 B9?
Cześć! Potrzebuję kupić jakieś proste ustrojstwo OBD2? aby w czasie rzeczywistym np. odczytać temp płynu? Jest tego mnóstwo, wolę coś sprawdzonego. Pozdrawiam.
-
Wypalanie DPF co 220km w Audi A4 B9 2.0 TDI
Ja się nie dziwię tylko pytam czy to normalne, a według twojej teorii to powinienem mieć w tym Audi 600 koni żeby bylo ok? ? Dzięki za takie porady...
-
Wypalanie DPF co 220km w Audi A4 B9 2.0 TDI
Jest 190km i wystarczy ?
-
Wypalanie DPF co 220km w Audi A4 B9 2.0 TDI
Też mi się wydaje że, jest coś nie tak...
-
Wypalanie DPF co 220km w Audi A4 B9 2.0 TDI
Radzisz jeszcze zwrócić jeszcze uwagę na tą wartość popiołu olejowego?
-
Wypalanie DPF co 220km w Audi A4 B9 2.0 TDI
Myślisz że może być problem np z termostatem skoro potrzebuje aż 20 km zeby złapać temperaturę?